Skocz do zawartości

REDMI PRO - Dyskusja ogólna


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz, dla niektórych to może być bardzo trudne, a wręcz niewykonalne. I piszę to serio, jak widzę jak niektórzy użytkują komputery to nawet lepiej niech się za takie zabawy nie zabierają.

A tak po za tym to masz rację, jak się nie bawimy w jakieś rooty, xposed framerowki i inne dodatki to aktualizacja to jest chwila. Ja jednak przed wgraniem nowej wersji robię kopie i to w najwięcej czasu zajmuje, potem instalacja romu, root, xposed, przerobiony plik logo.bin, wszystko hurtem bez restartu w twrp to już chwilka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, @GUTEK@ napisał:

W porównaniu z tym https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Pro-Prime-64GB-Mobile-Phone-MTK-Helio-X25-Deca-Core-5-5-1920x1080/32715255476.html

To cena dobra, tylko czy jakiś pewny sklep, bo część to po prostu zamawia za Ciebie w Chinach i dolicza sobie prowizję.

Ja swój nowy kupiłem za 770 zł z ali z ochroną vat :) 7 dni  roboczych szło z hong kongu :) więc czy warto używkę brać :D moim zdaniem nie

 

19 godzin temu, @GUTEK@ napisał:

Jak ja dogrywam klika rzeczy do systemu to chyba wygodniej machnąć to za jednym razem w twrp niż każdorazowo przez aktualizacje i resetować telefon aby każdego zipa zainstalować. Chyba że o czymś nie wiem?

za każdym razem z zipa instaluje z poziomu telefonu. przez Twrp tylko pierwszy wgrywałem a później z zipa i wszystko zostawało jak wcześniej plus dodatki z aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, @GUTEK@ napisał:

To znajdź mi na Ali w tej chwili za 770zł ten telefon.

I z ochroną od VAT :D

1 minutę temu, McG napisał:

Akurat Goldway postępuje nieuczciwie w wielu przypadkach takich świąt, i wtedy trzeba mieć w d*pie jego promocje, a poszukać modelu w śród jego produktów, a nie pierwszej strony

https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Pro-Prime-64GB-ROM-Mobile-Phone-MTK-Helio-X25-Deca-Core-5-5/311331_32729053069.html?spm=2114.12010612.0.0.8sAY5G

Co nie zmienia faktu że z ceną lata, jak babka po targu, bo z tego linka jeszcze wczoraj  wszystkie były poniżej 200$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się cieszyć że telefon jest innowacyjny, ładuje się sam ;)
Serio też bym już zmienił. Mam od listopada, zaraz połowa roku a ja ciągle z tym samym telefonem :D
Ale xiaomi to chociaż w jeden dzień na Allegro sprzedajesz bez problemu, po tym jak sprzedawałem Lenovo P2 to już zwątpiłem czy kiedykolwiek się uda

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to prędko telefonów nie zmieniam. Lenovo A850 miałem chyba ze 2 lata i byłem bardzo zadowolony z tego telefonu. Potem coś mnie naszło i kupiłem Vernee Thor, a Lenovo udało się szybko sprzedać. A że nadarzyła się okazja sprzedać Verneego to pomyślałem że w końcu kupię sobie telefon z MIUI i padło na Redmi Pro. I tak szczerze mówiąc to się trochę tym telefonem zawiodłem, ale też pewnie zostane z nim przynajmniej przez rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, tpawel said:

94a63d09b217cd8ec41a7411c0972f7d.jpg
Jakieś 4/5 czasu po wifi,reszta słaby zasięg hspa+( wewnątrz budynku)

Redmi PRO by TT
 

Jaki soft i jak ustawione podświetlenie wyświetlacza? Ja na 7.3.23 to jak wyjdzie 5-5:30 to jest dobry wynik już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...