Skocz do zawartości

REDMI PRO - Dyskusja ogólna


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Voltron napisał:

@@GUTEK@

Mi wykrywa wszystkie możliwe satelity na 7.3.9.

Zobaczę co będzie na 7.3.16, bo na tym mi nie wykrywało.

9 godzin temu, Bart1 napisał:

zapytam jeszcze raz od kiedy pojawiła się grafika "mini ninja" autorstwa innograpica podczas instalacji softu ?

W którym to momencie się pojawia, bo ja szczerze mówiąc nic nie zauważyłem.

 

EDIT:

Wgrałem 7.3.16, na szybko to:

- dalej nie świeci czerwona dioda powiadomień przy rozładowanej baterii

- odmuliło GPS i zobaczył satelity Glonass, ale mam wrażenie że jakby priorytet jest na GPS - te satelity widzi od razu i łapie z nich fixa. Wcześniej synchronizował się się bardziej równomiernie ze wszystkimi satelitami które widział.

Edytowane przez @GUTEK@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, @GUTEK@ napisał:

 

W którym to momencie się pojawia, bo ja szczerze mówiąc nic nie zauważyłem.

 

Podczas instalacji softu, po reboocie pojawia się logo Mi a następnie mini ninja, dziś upolowałem i wygląda tak :

DSC_0091-001.JPG

Edytowane przez Bart1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ktoś pisał że mu po wybraniu "Uruchom w recovery" w aplikacji Aktualizacja telefon się resetuje i ładuje się system zamiast wejść do TWRP.

U mnie w każdym bądź razie z tym TWRP co zrobiłem wszystko działa poprawnie. Wchodzi w recovery i przez aplikację Aktualizacja jak i przez kombinację przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że poprawili deep sleep przy połączeniu z ukrytą siecią Wi-Fi, nie wiem czy w tej wersji czy już w którejś wcześniejszej bo przestałem to sprawdzać co aktualizację. W tej na pewno jest nowsza wersja firmware modemu. Także puki co aktualizacja na plus u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2017 o 10:52, @GUTEK@ napisał:

A przypadkiem nie masz tego z jakiegoś motywu?

Wejdź w Ustawienia -> Motywy -> Pobierz więcej za darmo -> ikonka ludka po lewej na górze -> Własne -> Bootanimacja.

Przejrzałem zawartość logo.bin i bootanimation.zip takiej grafiki tam nie ma!

Bingo! że ja to przeoczyłem, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Otrzymałem dzisiaj Redmi Pro z ibuygou, ku mojemu zdziwieniu pojawił się polski rom MIUI Global 8.0
Jakieś pomysły co to?
Zostawiać czy instalować miuipolska?
IMG_20170320_141813.thumb.jpg.d53c2ce8f059f38b8f4787d9257f6cfd.jpg


Jak to jeden wielki syf jest, a nie global.
Wrzucaj MiuiPolska bez zastanowienia ;)
Pozdro

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, XiaoRén napisał:

Z ibg po polsku telefon który nie ma globala? Dziwne... Na syf to jednak nie wyglada, poza tym ibg nie wrzuca śmiecia. Dziwne...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też wydaje mi się to dziwne więc pytam tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, XiaoRén napisał:

Z ibg po polsku telefon który nie ma globala? Dziwne... Na syf to jednak nie wyglada, poza tym ibg nie wrzuca śmiecia. Dziwne...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Stara wersja MIUI 8.0, stare firmware modemu P50, teraz jest P72. Zabezpieczenia Androida z września. Czyli na pewno to jest śmieć, a nie jakiś global który by dopiero co wyszedł. Plus taki że telefon może mieć odblokowany bootloader, bo chyba przy nowszych wersjach Chińczycy nauczyli się wgrywać "globala" bez odblokowania.

2 minuty temu, misza.kozak napisał:


U mnie ponad 10% spadło w ciągu nocy. Mam wersję 7.2.16. Na najnowszym powinno być lepiej?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

A sprawdź co Ci zżarło, bo ja tam różnicy w użyciu akumulatora pomiędzy 7.2.16 a 7.3.16 nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4eddb1ac4ae549afd3820b8e5f10e650.jpg

U mnie ponad 10% spadło w ciągu nocy. Mam wersję 7.2.16. Na najnowszym powinno być lepiej?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka



Wejdź w ustawienie wifi ustawienia zaawansowane i odznacz funkcje skanowanie zawsze dostępne przez to zniknie na pasku calu czas włączone wifi i powinno trochę pomóc z baterią

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2017 o 23:34, kobycms napisał:

Powiedzcie co lepsze. MIUI eu czy china? W china jest angielski? Po poszło miui 8.2 i się zastanawiam czy nie spróbować.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Czesc,

generalnie polecam China dev. Kupiłem Redmi Pro w Chinach z oryginalnym oprogramowaniem, bo tutaj mieszkam i powiem szczerze, ze jak czytam na forum, jak dużo problemów ludzie mają po kolejnych aktualizacjach na xiaomi.eu, czy czegos tam brakuje, albo cos tam zniknęło lub pojawił sie kolejny błąd, to troche odechciało mi sie zmieniac oprogramowanie. Fakt, do wyboru jest tylko j. angielski i chinski, ale to raczej nie problem. Sklepu Play nie ma, ale mozna dograc. Nie wiem, jaka jest róznica w szybkosci działania telefonu i pracy na baterii, bo testowałem tylko z chinskim softem, ale podejrzewam ze nieduża. Telefon mi smiga szybko, nawet bardzo. Problemów wiekszych od 6 miesiecy nie mam. Generalnie jestem bardzo zadowolony. Jakbys miał jakies pytania to wal smiało. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rostii napisał:

Czy zakup Xiaomi Redmi Pro 3/64GB  X25 za 850zł z polski to dobra cena ?

W porównaniu z tym https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Pro-Prime-64GB-Mobile-Phone-MTK-Helio-X25-Deca-Core-5-5-1920x1080/32715255476.html

To cena dobra, tylko czy jakiś pewny sklep, bo część to po prostu zamawia za Ciebie w Chinach i dolicza sobie prowizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...