Skocz do zawartości

REDMI PRO - Dyskusja ogólna


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Rychubil napisał:

Wybrałem najbardziej uniwersalne, z w miarę płaską charakterystyką pasm i tak zostały ATH-M50X :)

Gratuluję wyboru, posiadamy tę samą parę słuchawek, tylko ja źle je nazwałem :D I powiem Wam że najnowsze, pchełki od Xiaomi nie wiele ustępują, od wspomnianych ATH-M50X

A miałem jeszcze Denon AH-D1100 z tragicznym pałąkiem (po kilku serwisach zwrócono mi kase) Denon Urban Raver AH-D400 (z wbudowanym wzmacniaczem) niestety też pękł pałąk i zwrócono mi kasę,przy pierwszej reklamacji, oraz bardzo  miło wspominam Sennheiser hd 380 pro

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem stare 14to letnie Senki HD265 Linear i grały potężnym lecz dość kontrolowanym basem. HD598, otwarte, bardzo komfortowe dla uszu ale grały mi jakoś tak, jakby za kotarą i brakowało mi w nich bliskości dźwięku. Myślę czy Bayery DT990 nie będą ciekawą opcją dla otwartych. AKG K550 miały dosyć szeroką scenę jak na zamknięte i piękny środek dla wokali ale basu tam zdecydowanie było brak.

Tak więc w domu mam ATH-M50X a na dwór mam Koss Porta Pro i AKG K450.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezdzi ktos na yanosiku z nagrywaniem? wie ktoś może jak zrobić, żeby łapało ostrość na to co jest przede mna a nie na szybe? :P im dłużej jestem na 7.3.2 tym gorzej telefon mi chodzi ;/ co chwile nowe bugi sie pojawiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najnowszym romie dalej bug z paskiem stanu... ja p... kto ma to wie jak jest to denerwujące bo nic nie widać wtedy co tam pisze tak na prawde.

Puki co zauwazlem ze z otwarta klawiatura jak sciagniemy pasek stanu to zamyka klawiature. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najnowszym romie dalej bug z paskiem stanu... ja p... kto ma to wie jak jest to denerwujące bo nic nie widać wtedy co tam pisze tak na prawde.
Puki co zauwazlem ze z otwarta klawiatura jak sciagniemy pasek stanu to zamyka klawiature. 

Nie mówi sie 'puki co' i 'pisze'...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej to bateria bardzo dobrze trzyma na tym romie. Chyba jak narazie najlepiej 

[mention=20127]XiaoRén[/mention] wybacz. 

 

Trochę krótki okres, żeby jednoznacznie powiedzieć, ale też mam takie odczucia, że bateria trzymie bardzo dobrze Co do reszty, działa bez zarzutu, zero bugów. Polecam tą aktualizacje, jedna z bardziej udanych

Fix GPS niby poprawiony tylko dla Mi5, ale łapie też szybciej na tym romie. Wcześniej też nie było problemów, a na tym romie jakby szybciej trochę ;)

Pozdro

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby stwierdzić, że bateria trzyma lepiej, potrzeba kilku cykli ładowania, często jest tak, że zaraz po instalacji nowej aktualizacji, czy wipie po niej,  wydaję się że trzyma lepiej, ale po czwartym, piątym i kolejnym, d*pa okazuje się że znowu coś ją zżera od środka. Ja nadal jestem na 7.2.23 i żle było, po wipie bateria znowu elegancko trzymie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dlatego ja już mam gdzieś tą baterie i jej humory...

I tak średnio ładuje co półtora dnia, czy używam telefonu czy nie. Redmi Pro najlepiej byloby usunąć apkę do obserwania statystyk baterii i podpinać ładowarkę kiedy będzie poniżej 20%, a nie przejmować się że tu trzymało minutę dluzej, a tu krocej.

Pozdro

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na xiaomi,eu siedze

dlatego się zastanawiam nad przeskoczeniem na china stable 8.2 miui i zobaczeniem jak to gra. Najlepsze opinie osób które próbowały tego zabiegu na RP. A co do globala to wierze że będzie bo dużo telefonów ze stajni Redmi dostało globala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kobycms napisał:

na xiaomi,eu siedze

dlatego się zastanawiam nad przeskoczeniem na china stable 8.2 miui i zobaczeniem jak to gra. Najlepsze opinie osób które próbowały tego zabiegu na RP. A co do globala to wierze że będzie bo dużo telefonów ze stajni Redmi dostało globala

Hmm.. nie bardzo rozumiem co chcesz zrobić przecież na miui.eu masz Miui 8.3, to chcesz zrobić downgrade do 8.2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojtekmarchewka napisał:

Hmm.. nie bardzo rozumiem co chcesz zrobić przecież na miui.eu masz Miui 8.3, to chcesz zrobić downgrade do 8.2?

MIUI 8.3? Gdzie? Nawet nie ma MIUI 8.2 w wersji stabilnej, a w pozostałych nie widzę takowej wersji, chyba że źle szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Nowyuzyt napisał:

8.2.1.0 stable to ostatnia wersja stable na tel xiaomi( nie wiem jaki ostatni stable jest na redmi pro).Te 8.3 to sztuczne podbijanie numerkiem przez Acida i nie ma ona nic wspolnego ze stable 8.2.

Acid rownie dobrze moze tam umiescic 8.5 napis, a china dev nie ma wcale takiego oznaczenia. Dev zawsze w xiaomi.eu mialo jeden podnumerek do przodu w stosunku do stable. Nie wiem czemu je porównujecie, wiadomo ze dev jest do przodu w stosunku do stable.

No właśnie stable jest na 8.2, bo jest czasami wersją nawet o kilka tygodni wcześniejszą od dev. A Miui.eu bazuje na China dev. Które od 02.16/17.2017 jest Miui 8.3

1 godzinę temu, dan-tom napisał:

MIUI 8.3? Gdzie? Nawet nie ma MIUI 8.2 w wersji stabilnej, a w pozostałych nie widzę takowej wersji, chyba że źle szukam.

Oj mylisz sio bardzo :D , fakt nie wszystkie stable są na Miui 8.2 z 35 urządzeń Xiaomi naliczyłem 17 z Miui 8.2

22 minuty temu, Voltron napisał:

@@GUTEK@

Mi wykrywa wszystkie możliwe satelity na 7.3.9.

U mnie na najnowszym, wykrywa tyle samo co na 7.2.23 czyli GPS oraz Glonass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wiem co oznacza te 8.3 przy xiaomi.eu gdzie oficjalnie niedawno wyszło xiaomi 8.2. (info z oficjalnego forum xiaomi) ostatni stabilny na RedmiPro to 8.1 china. I nie mam syfmiui tylko xiaomi eu (które tez mozna.nazwac syfmiui bo nie jest oficjalne)

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

http://en.miui.com/thread-534422-1-1.html a to temat o ktorym mowilem.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 minut temu, kobycms napisał:
    • Tez nie wiem co oznacza te 8.3 przy xiaomi.eu gdzie oficjalnie niedawno wyszło xiaomi 8.2. (info z oficjalnego forum xiaomi) ostatni stabilny na RedmiPro to 8.1 china. I nie mam syfmiui tylko xiaomi eu (które tez mozna.nazwac syfmiui bo nie jest oficjalne)

      Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
       
    • http://en.miui.com/thread-534422-1-1.html a to temat o ktorym mowilem.

      Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
       

Czytajcie dokładnie, stable jest wersją która jest mocno opóźniona względem wersji dev/rozwojowej. Na Xiaomi.eu wersja stabilna (co kilka tygodni lub miesięcy) dla Redmi Pro to także nadal Miui 8.1, a wersja rozwojowa  (co tygodniowa) to Miui 8.3

Ostatnia wersja stabilna China/Miui.eu wyszła 7.12.2016

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...