Skocz do zawartości

REDMI PRO - Dyskusja ogólna


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, sp4ubw napisał:

Hahaha, tyle, że ja w zasadzie tylko takie zdjęcia robię :P A dzisiaj mieliśmy sporo czasu to przetestowałem też telefon :P Szkoda, że już było ciemno bo byłoby lepiej. Wybaczcie, że takie prezentuję :) ale to forum, a nie Polska Fotografia Aktu :)

Zdjęcie świetne, to znaczy się ....... No ten tego...... Ekhm......  chodzi mi o jakość :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tpawel napisał:

Nasz wątek za to teraz najładniej w całym Tapatalku się reklamuje ;)

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Hheehe, tylko teraz jak ktoś zobaczy, to nie zrozumie dlaczego mamy orgazmy i taką żywą dyskusję  na punkcie zdjęcia z pilotem :D

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sp4ubw napisał:

Zmieniłem. :-)  bo zmieniłem.  też dobra jakość i kolory. 

Ale zaburzyłeś tematykę :D:P

Światło takie sobie, ustawienia stereo na max, dalej automatyka, oraz po zrobieniu zdjęcia wyostrzony punkt manualnie

3VD78-D4wWVm.jpg?v=2

Kot nie chciał się rozebrać :D

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pmedela napisał:

Szkoda, że wbudowana apka nie ma korekcji ekspozycji, bo u mnie coś ciemne te zdjęcia wychodzą :-(

Jak to nie ma, koło kółka z autofokusa, masz możliwość suwakiem w górę (jaśniej) w dół (ciemniej). Chyba że Cię nie zrozumiałem

Screenshot_2017-01-08-13-26-02-581_com.android.camera.png

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt bokeh z jakiegoś powodu nie osiągnięty (wieczór, znikome oświetlenie- jakieś tam latarnie, osoby na pierwszym planie wogole nie widać):

Screenshot_2017-01-08-17-09-07-801_com.miui.gallery.png

 

Ta sama sceneria ale nie wiedzieć czemu stereo zadziałało tym razem lepiej. I tak na zdjęciu guzik widać ale jednak "coś ruszyło":

Screenshot_2017-01-08-17-09-15-897_com.miui.gallery.png

 

A tu środek dnia, jasne pomieszczenie, dużo dziennego światła. Wydawać by się mogło że warunki kiepskie dla uzyskania poprawnego i ładnego bokeh...

IMG_20170108_172543.jpg

 

Albo aparat robi zdjęcia jak mu się zachce albo ze mnie d*pa a nie fotograf haha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2017 o 17:37, santos napisał:

Albo aparat robi zdjęcia jak mu się zachce albo ze mnie d*pa a nie fotograf haha..

Bo tak jest, w sensie że robi jak chce. Niestety ale dla mnie ten softowy bokeh jest paskudny, tandetny i mam ochotę na wymioty... Każdy kto miał chociaż małą styczność z przesłoną w aparacie to zauważy i potwierdzi. Ot nowy szyk mody, jak sweet focie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2017 o 17:44, @GUTEK@ napisał:
Dnia 3.01.2017 o 17:05, chaos666 napisał:

...problem leży w ustawieniu czułości dotyku w samym systemie. Może to kiedyś naprawią-oby.......

Hahaha no dobry żart. Sorry, ale te aktualizacje tygodniowe i zmiany w nich to jedynie bajer. Od 1,5 miesiąca nie mogę się doprosić żeby naprawili ewidentny błąd jakim jest brak deep sleep przy połączeniu z ukrytą siecią wifi. Sam Acid gdy go zapytałem czy jest szansa na naprawę tego to mnie delikatnie na drzewo odesłał. Oni się jedynie zajmują flagowcem Mi5, a reszte modeli mają w głębokim poważaniu.

Faktycznie dobry żart!;p bo naprawili to i teraz 2 klik  jest mega czuły i działa jak trzeba................:shock:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, chaos666 napisał:


No coraz lepiej to wszystko wygląda, teraz tylko czekać na 7 jeśli będzie...emoji6.png

Klepnięte z Redmi Pro
 

Yyy.... Ja nie czekam, sparzyłem się  (i to dosłownie) przechodząc na Mi4 z 4.4 na 6, wszystko dla mnie było nie tak, telefon gorący, bateria w dół, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie na najnowszym romie, bateria w stanie spoczynku spada ok 1% na 6h, czy też tak macie ? bo jeżeli tak to by znaczyło kolejną poprawę od naszych przyjaciół z Xiaomi :D, poprzednio to było ok 1%/3h. No chyba że to chwilowe złudzenie i zaraz wróci do normy lub będzie gorzej :P

Screenshot_2017-01-17-14-15-55-907_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

Yyy.... Ja nie czekam, sparzyłem się  (i to dosłownie) przechodząc na Mi4 z 4.4 na 6, wszystko dla mnie było nie tak, telefon gorący, bateria w dół, itp.

Ja za to na Mi3 jak z 4 na 6 przechodzilem to całkiem odwrotnie. Na baterii zauważyłem największą poprawę a cały upgrade bardzo sobie chwalilem =) ale jak wiadomo co egzemplarz xiaomi to inaczej przechodzi/reaguje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie na najnowszym romie, bateria w stanie spoczynku spada ok 1% na 6h, czy też tak macie ? bo jeżeli tak to by znaczyło kolejną poprawę od naszych przyjaciół z Xiaomi , poprzednio to było ok 1%/3h. No chyba że to chwilowe złudzenie i zaraz wróci do normy lub będzie gorzej
Screenshot_2017-01-17-14-15-55-907_com.miui.securitycenter.png

Aż chyba dzisiaj zaktualizuje:)
Wierzyć się nie chce ze wykres może być tak płaski ;)

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sp4ubw napisał:

Nie będzie siódemki. Po co, skoro dobrze działa na szóstce? :)

Heheh, tym tokiem myślenia to google i ich przydupasy.... zostały by na ulicy, bez pompowania balona nie ma za dużo $.

Faktycznie redmi pro patrząc na to że ma MTK ( tak wyszydzane przez większość) działa b. dobrze na 6 porównując do innych słuchawek  na snapie i nie tylko....

30 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

Czy tylko u mnie na najnowszym romie, bateria w stanie spoczynku spada ok 1% na 6h, czy też tak macie ? bo jeżeli tak to by znaczyło kolejną poprawę od naszych przyjaciół z Xiaomi :D, poprzednio to było ok 1%/3h. No chyba że to chwilowe złudzenie i zaraz wróci do normy lub będzie gorzej :P

Screenshot_2017-01-17-14-15-55-907_com.miui.securitycenter.png

Co do baterii, to też wydaje mi się że nie spada z byle powodu jak dawniej. Chociaż 1% na 6 h nie potwierdzę bo nie leży  przez 6h bez używania:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce się pobawić i sprawdzić to link do XDA:

https://forum.xda-developers.com/redmi-pro/how-to/guide-battery-multitasking-improve-miui-t3532402

Ja sobie kontrolnie wyłączyłem obsługę drugiej karty SIM i zmieniłem zarządcę procesora na oryginalnego od MTK. Zobaczę czy to cokolwiek da czy nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jak ta funkcja się nazywa, ale miałem ją w Samsungu i była genialna. Generalnie przednia kamera skanuje czy patrzymy na telefon i nie wygasza ekranu. Wiem, że na CyamogenMod można było coś takiego ogarnąć ;) Z telefonem sporo się uczę i czytam dlatego dla mnie bardzo użyteczna, a teraz ciągle muszę klikać i się wygasza. Przedłużenie czasu wygaszania też średnie rozwiazanie, bo często zostawiam i świecił 30minut XD..

Jest coś takiego na Miui ? I próbował ktoś ? 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się u mnie dziwny problem. Mam 2 karty sim. Jedna w Plusie i tu mam wykupiony internet i druga w Playu - ta jest tylko do rozmów. Ostatnio dwukrotnie przesył danych sam przełączył się z sim1 na sim2. Czy ktoś tez tak miał? Jak to zablokować? Ja zauważyłem to dopiero kiedy sim2 została pozbawiona środków.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...