Skocz do zawartości

REDMI PRO - Dyskusja ogólna


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z doborem szkła/folii na ekran w Redmi Pro, kupiłem mocolo ale po bokach tego szkła jest powietrze, czyli szkło się nie styka z ekranem, jakiej marki Wy używacie szkła, tak, że nie macie z tym problemów? Albo jakiej marki kupić szkło aby nie było tego typu problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, pawelek2086 napisał:

Witam, mam problem z doborem szkła/folii na ekran w Redmi Pro, kupiłem mocolo ale po bokach tego szkła jest powietrze, czyli szkło się nie styka z ekranem, jakiej marki Wy używacie szkła, tak, że nie macie z tym problemów? Albo jakiej marki kupić szkło aby nie było tego typu problemów?

Czy te Mocolo to jest "pełne" szkło w kolorze, niestety na ekrany 2.5D tylko takie mają racje bytu. Używałem Nillkina (d*pa nie zabezpieczał ekranu ) Teraz mam "Luanke" pełne złote szkło i co do przylegania jest rewelacyjne, ale jak to "pełne" szkło ma swoje wady czyli widoczne kropki pod światło. Jaki masz kolor telefonu?

G9ZdQ-70ygNI.jpg?v=2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

Czy te Mocolo to jest "pełne" szkło w kolorze, niestety na ekrany 2.5D tylko takie mają racje bytu. Używałem Nillkina (d*pa nie zabezpieczał ekranu ) Teraz mam "Luanke" pełne złote szkło i co do przylegania jest rewelacyjne, ale jak to "pełne" szkło ma swoje wady czyli widoczne kropki pod światło. Jaki masz kolor telefonu?

G9ZdQ-70ygNI.jpg?v=2

 

Ja front mam czarny kolor GREY, też gdzieś wyczytałem że pomocne będzie folia ARC od firmy 3mk, te kropki nie przeszkadzały by mi w niczym, można wiedzieć gdzie kupiłeś te pełne szkło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, matt_s napisał:

Również szkło nillkina odradzam. Na brzegach nie przylega. Poza tym fatalnie to wygląda z racji zastosowanego w telefonie szkła 2.5D. 

BTW, sam wyświetlacz telefonu udało mi się niestety zarysować w dwóch miejscach, nawet nie wiem kiedy.... 

Niestety ekran w Redmi Pro, nie jest, fabrycznie niczym zabezpieczone, i potrafi złapać rysy od samego patrzenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mój 64gb grey jest w warszawie od soboty wiec pewnie niedługo będzie. zamawiałem u goldiego ale niechcący dalem darmowa wysylke i wyslal przez sf express. miel ktoś z tym styk? czy te paczki sa przepakowywane? bo jak tak to sa szanse na brak vatu

ps. aha pewnie od goldiego to przyjdzie z syfiastym miui. no ale jak mogę poznac czy bootloader jest odblokowany?

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanko otóż dziś dotarł redmi pro 64gb miał odblokowany bootloader wgrałem twrp i soft xiaomi.eu. Wgrałem też dodatki miuipolska i w twrp mam błędy jak na zdjęciu. 

Jakieś pomysły? 

IMG_20161123_173020.jpg

Edytowane przez ricki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ricki napisał:

 

Mam pytanko otóż dziś dotarł redmi pro 64gb miał odblokowany bootloader wgrałem twrp i soft xiaomi.eu. Wgrałem też dodatki miuipolska i w twrp mam błędy jak na zdjęciu. 

Jakieś pomysły? 

IMG_20161123_173020.jpg

Czy wgranie Miui.Eu się udało? jeżeli tak to nie masz co się przejmować, z niewiadomych przyczyn zaraz po wgraniu TWRP nie widzi pamięci wewnętrznej, mi także ( jak i zapewne pozostałym )  przy pierwszych krokach  sypało błędami, przy aktualizacji już tego nie będzie :) Także nie masz o co się martwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ricki napisał:

Dzięki a podpowiedzcie mi jak na stałe ustawić jakiś język polski czy angielski na stałe w twrp po każdym restarcie mam po chińsku

Tapatalk by Oneplus2
 

Też tak miałem, i nagle nie wiem kiedy i jak TWRP zaczęło mi się uruchamiać po angielsku ( wole ten język niż PL )

Nie przejmuj się przecież w TWRP nie siedzimy często, a jak będziesz robił aktualizacje to i tak idzie z automatu wszystko

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tell zakupiony u goldway z darmową wysyłką przyszedł bez VAT w piątek rom polski wgrany i wszystko tralala
Ok pokolei:
- wykonanie - jeden z najładniejszych telefonów , premium jak cholera
- ekran - wcześniej miałem pare tel xiaomi i ten ma zdecydowanie najlepszy ekran, czarny jest czarny jak cholera kolory trochę podkręcone (nie tak ostro jak w samsungach), ogólnie bajera

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

- dźwięk bardzo głośny - o jakości z glosniczka nie ma co się wypowiadać bo w każdym telefonie to padaka
- miui 8 - na tych parametrach chodzi po prostu jak rakieta
- czytnik palca działa bardzo szybko i sprawnie


Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Jak na razie zauważyłem jedną wadę - dttw nie zawsze działa, często trza się w tej ekran trochę napukac, ale lada chwila przyjdzie oryginalne etui xiaomi otwieranie na bok z okienkiem więc nie będę już dttw potrzdbowal

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Ps.sory za post pod postem


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy warto dopłacać 20$ do wersji z mediatekiem x25 ? Pamięć 32 gb mi w zupelnosci wystarczy, a telefon glownie bedzie sluzyl do messengera, whatsappa, endomondo w tle uruchumiona aplikacja mi band. I czy jest na tą chwile jakiś stabiliny ROM ? jak z bluetooth dziala bez zarzutu ? glownie slucham muzyki przez sluchawki bluetooth. Ile zajmuje pełne naładowanie w przybliżeniu od 0 do 100% ? :)

Edytowane przez swierszczuu7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, swierszczuu7 napisał:

Witam, czy warto dopłacać 20$ do wersji z mediatekiem x25 ? Pamięć 32 gb mi w zupelnosci wystarczy, a telefon glownie bedzie sluzyl do messengera, whatsappa, endomondo w tle uruchumiona aplikacja mi band. I czy jest na tą chwile jakiś stabiliny ROM ? jak z bluetooth dziala bez zarzutu ? glownie slucham muzyki przez sluchawki bluetooth.

Jeżeli do tego co wymieniłeś, to nie warto. Ja co prawda mam z x25 ale pewnego razu na IBG ta wersja była w promocji tańsza od tej podstawowej, z bluetooth nie ma żadnego problemu, aktualizacje Miui z tygodnia na tydzień coraz lepsze, opanowano w znaczącym stopniu drain baterii w stanie spoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, robi173 napisał:

Zdecydowanie-przez noc uciekało mi 15% teraz zaledwie 5% .

To i tak dużo bo patrząc na statystyki RN3Pro,to nasz model przy nim wygląda jak by miał baterię 2500 Mah. No ale lepiej jest na pewno niż było. Ja testuję pewny Fix do Redmi Pro, który wyszedł jeszcze wtedy kiedy był drain w stanie spoczynku, nie wiem czy to jego zasługa ale mi schodzi 1% na 3h w spoczynku a ostatni test dał taki wynik

Screenshot_2016-11-29-23-04-59-372_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2016-11-29-23-04-38-834_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2016-11-29-23-04-46-781_com.miui.securitycenter.png

Dziś utworze temat i wrzucę potrzebne pliki, zainteresowani będą mogli potestować :) 

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie-przez noc uciekało mi 15% teraz zaledwie 5% .

Mam te same odczucia
Na poprzednim przez noc 15% teraz 5%.
Ogólnie lepiej sobie radzi na baterii. Wczoraj od rana do wieczora 6,5h SoT, na dual sim 2x3g+ 4h streamingu.
Do tego bez żadnego oszczędzania w tle, wszystkie powiadomienia dzialaja, synchronizacje też.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zauważyłem, że filmy w aplikacji YouTube po zmianie rozdzielczości na 1080p nie działają płynnie - nie jest to na pewno wina streamingu, po prostu są delikatne zacięcia (samego obrazu, nie dźwięku), tak jakby odtwarzały się 15-20 fps. Zauważyliście coś takiego u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mjr088 napisał:

Niestety zauważyłem, że filmy w aplikacji YouTube po zmianie rozdzielczości na 1080p nie działają płynnie - nie jest to na pewno wina streamingu, po prostu są delikatne zacięcia (samego obrazu, nie dźwięku), tak jakby odtwarzały się 15-20 fps. Zauważyliście coś takiego u siebie?

Właśnie sprawdziłem u siebie i nie ma tego co piszesz, może ultra płynne nie jest ale na pewno jest poprawnie

Edit. Sprawdziłem programem FPS Meter zwykłe filmy 1080p 29-35 fps, 1080p 60fps 33-47 fps (czasami przekracza 50 fps)

Masakra jest oglądanie przez Wi-fi nawet 720 nie wyrabia z prędkością ( internet 20 MB/s)

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2016 o 21:09, Eadym napisał:

Ok.Kilka zdj zlotego Redmi .Niestety zdjęcia zrobione  Redmi Pro i mi5 duzo zajmują i będę musiał załadować gdzieś aby moza bylo porownac w pełnej okazałości 

IMG_20160824_174725.jpg

IMG_20160824_174740.jpg

IMG_20160824_174758.jpgOIMG_20160824_174809.jpgIMG_20160824_174822.jpgIMG_20160824_174857.jpg

Dostałem niedawno nowy właśnie w złotym kolorze. Tzn podobno. Bo z przodu jest złoty, a z tyłu wygląda jak srebrny. Czy faktycznie tak jest?

 

IMG_20161122_112052.jpg

IMG_20161122_112018.jpg

IMG_20161122_122452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...