Skocz do zawartości

REDMI PRO - Dyskusja ogólna


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

Original Xiaomi Redmi Pro 3GB RAM 32GB ROM Mobile Phone MTK Helio X20 Deca Core 5.5" 1920x1080 Screen 13MP 5MP Dual Rear Camera
http://s.aliexpress.com/mURJbEfi
(from AliExpress Android)
Goldway opuścił cenę o 20$, z eu express 210$. Czekam na dalsze obniżki. W chinach telefon staniał o 60$.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Maxriusz napisał:

Witam wszystkich mam zamiar zakupić ten telefonik w wersji 3/64 i mam pytanie bo nie mam zamiaru raczej grać w gry zależy mi tylko na płynnym działaniu systemu czy opłaca się go kupić za około 1300 zł czy może kupić Note 4 za około 950 zł też 3/64 tylko z X20 a nie X25 jak w Pro 

Gdzie chcesz kupić w Polsce czy w Chinach, jeżeli w Chinach to gdzie ty tam widzisz cenę 1300zł za Redmi Pro 3/64, już na IBG z dwuletnią gwarancją dostaniesz za 1050zł z DHL i ubezpieczeniem od Vat a jak pokombinujesz z kuponami na IBG to zejdziesz po niżej 1000zł za ten model

3 godziny temu, tpawel napisał:

Original Xiaomi Redmi Pro 3GB RAM 32GB ROM Mobile Phone MTK Helio X20 Deca Core 5.5" 1920x1080 Screen 13MP 5MP Dual Rear Camera
http://s.aliexpress.com/mURJbEfi
(from AliExpress Android)
Goldway opuścił cenę o 20$, z eu express 210$. Czekam na dalsze obniżki. W chinach telefon staniał o 60$.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

IBG Redmi Pro Biały 3/32 X20 całkowity koszt czyli dodatkowy rok ubezpieczenia DHL i ubezpieczenie od Vat 237 $

Biały 3/64 X25 całkowity koszt 270$

Dodajcie sobie jeszcze kody według mojego tajemniczego sposobu :D i obniżacie jeszcze o dodatkowe 20$

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tpawel napisał:

270$ to już bym szukał mi5 ;)


Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Nie musisz szukać :D znalazłem za Ciebie :P Na IBG  Mi5 czarny 3/32

Subtotal: $283.99

Shipping & Handling: $17.00

Duty Insurance: $14.20

Coupon Code: MI532BLPL    Coupon Value: $21.99 

Order Total: $293.20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Mi5 w wersji 32GB nie ma sensu, za mało będzie pamięci, dodatkowo nie mamy slotu na microsd.

Aktualnie czekam na wypłatę i mam problem, bo znalazłem czarnego Mi5 w wersji 3/64 za łącznie $330 z przesyłką, bez naliczania VATu. Promocja ważna przez 3 dni, czyli w poniedziałek już jej raczej nie będzie. Ale cóż, dział księgowości coś wyczuł, że będe chcial kupić Xiaomi i specjalnie się ociągają z tym przelewem :P

Swoją drogą, dalej nie jestem pewny, czy zamówić Note 4, Redmi Pro czy Mi5...

Edytowane przez Duprees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Duprees napisał:

Według mnie Mi5 w wersji 32GB nie ma sensu, za mało będzie pamięci, dodatkowo nie mamy slotu na microsd.

Aktualnie czekam na wypłatę i mam problem, bo znalazłem czarnego Mi5 w wersji 3/64 za łącznie $330 z przesyłką, bez naliczania VATu. Promocja ważna przez 3 dni, czyli w poniedziałek już jej raczej nie będzie. Ale cóż, dział księgowości coś wyczuł, że będe chcial kupić Xiaomi i specjalnie się ociągają z tym przelewem :P

Swoją drogą, dalej nie jestem pewny, czy zamówić Note 4, Redmi Pro czy Mi5...

RN4 to taki trochę kastrat w porównaniu do Redmi Pro i jak bym się zastanawiał to Pro czy Mi5, a jeżeli nie zdążą z przelewem do Ciebie, to znaczy że los chciał abyś wziął Redmi Pro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak zacząłem dziwnie wybieranie Xiaomi. Podstawą było Redmi Note 3 Pro. Jednak czegoś tam brakowało, nie spodobał się design to znalazłem Redmi Note 4. Ten z kolei był już lepszy ale Redmi Pro wypada lepiej przez ekran OLED i czytnik z przodu. Mój kolega kupił Mi5 i narobił ogromnej ochoty na to, za ~1300-1400 zł mogę mieć na prawdę dobrego flagowca. A na początku chciałem wydać 700 zł max :D A kasy chwilowo brak, musiałem wyczyścić konto więc nawet na takiego Note 3 Pro nie mam. Przelewie, przybywaj! :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32GB pamięci dla mnie spoko, mieszcze się bez problemów na 16GB. Ale wiadomo że to indywidualna sprawa. Redmi note 4 faktycznie kastrat redmi pro, teraz w tej cenie redmi pro praktycznie bez sensu kupować rn4, natomiast note 4 ma jedną poważną zaletę. Normalne USB.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maxriusz napisał:

wojtekmarchewka a ile około trzeba czekać na dostawę i czy jest za pobraniem bo nigdy nic z zagranicy nie zamawiałem skoro wychodzi około 1000zł za Redmi Pro 3/64 to tylko brać :D 

Nie ma za pobraniem, czekałem nie dłużej niż 7 dni :)

 

1 godzinę temu, Boowkens napisał:

Wez pod uwage ze czytnik z przodu musisz nacisnac dwa razy.  Raz by odblokowac ekran i drugi by odblokowac telefon. 

Czytnik z tylu. Podczas wyjmowania telefonu z kieszeni przykladasz palec wskazujacy do czytnika i zanim popatrzysz na ekran masz odblokowane

Tak to prawda i jest to dla mnie zbyteczne dlatego ja czytnik mam w d*pie, i korzystam z Double Tap 2 Wake :D

41 minut temu, tpawel napisał:

32GB pamięci dla mnie spoko, mieszcze się bez problemów na 16GB. Ale wiadomo że to indywidualna sprawa. Redmi note 4 faktycznie kastrat redmi pro, teraz w tej cenie redmi pro praktycznie bez sensu kupować rn4, natomiast note 4 ma jedną poważną zaletę. Normalne USB.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Z ostatnimi zakupami na IBG dostałem szkło, etui oraz adapter Usb, który jest na tyle malutki że noszę go w portfelu (jeszcze się nie przydał)

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2016 o 15:09, Duprees napisał:

Podstawą było Redmi Note 3 Pro. Jednak czegoś tam brakowało, nie spodobał się design to znalazłem Redmi Note 4. Ten z kolei był już lepszy

W czym lepszy? Wg testów, które oglądałem to RN4 to raczej krok wstecz w porównaniu do RN3 Pro (abstrahując od kwesti MTK vs. Snap). Zwłaszcza jeśli chodzi o aparat.

Polecam wnikliwe obejrzenie i wysłuchanie tych filmów – nie są bezp. porównaniem do RN3Pro, ale autor często wspomina i odnosi się do tego modelu.

https://www.youtube.com/watch?v=bRG8LLI_tKs

https://www.youtube.com/watch?v=HUPF3yPvRDY

https://www.youtube.com/watch?v=Znzgs1x7AkQ

 

Edytowane przez latet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Duprees napisał:

W sumie nie muszę już bo zdecydowałem się na Mi5. Warto jednak dołożyć kilka dolarów więcej i mieć flagowca Xiaomi.

Obyś był zadowolony. Wielu jest :) Ale sama "flagowcowość" nie znaczy, że nie mogą się pojawić uciążliwe problemy. Poczytaj wcześniej: https://miuipolska.pl/forum/forum/203-problemy-techniczne/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, latet napisał:

Obyś był zadowolony. Wielu jest :) Ale sama "flagowcowość" nie znaczy, że nie mogą się pojawić uciążliwe problemy. Poczytaj wcześniej: https://miuipolska.pl/forum/forum/203-problemy-techniczne/

 

Dokładnie :), z takim nastawieniem podchodziłem i ja również, przecież to flagowiec on nie może mieć wad, i nie piszę tu tylko o "Chińczykach" w swoim krótkim życiu :D (35 lat) posiadałem wydaje mi się wiele telefonów, pominę "nie smartfonowe" mimo starań się inżynierów zawsze coś w każdym można było  znaleźć, zawsze coś bolało, i nigdy nie było pozbawione problemów:P. Zopo C2 mimo specyfikacji mulił się nawet na przewijania okna pulpitu, LG G2 skrzypiąca obudowa, Mi4 grzał się. Każdy kupuję telefon na jaki go stać i każdy powinien się zastanowić czy wykorzysta w jakiś sposób flagowość telefonu, bo kupujemy smartfon z 4gb ramu,a to co robimy na nim wystarczyło by nam 2-3gb. No co innego jeszcze gdy flagowiec kosztuje o połowę ceny ze swojej premiery np.Mi5 z 2tys na 1100zł :) 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Duprees napisał:

Mam taką świadomość, że każdy telefon może się zepsuć. To, że jest flagowcem danej firmy, wcale nie oznacza, że może się zepsuć. Ja ogólnie w życiu bardziej mam pecha i boje się, że mojemu się coś się akurat stanie.

Ale tu nie chodzi o to, że może się zepsuć, ale o to, że od początku to czy tamto działa źle i jest to uznane za "tak ma być", albo jest to uznane za błąd, ale nigdy się nie doczekujesz jego naprawy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam go od kilku dni i na razie jestem bardzo zadowolony. Po prostu wszystko działa. A rozmiar? 5,5 cala to wcale niemało, za to ekran oled jest rewelacyjny. Wgrałem ROM od xiaomi.eu i mam po polsku. Jedyne co zauważyłem, to wydaje mi się że w chińskim Romie na obu simach miałem 3G. Teraz na jednym. Polecam.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka



Czy ktoś może potwierdzić lub zdemontować to, że w dual sim nie ma 3G na obu kartach?


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Redmi Pro 3/32gb , telefon chcę kupić stąd +26$ za dhl i brak Vatu

https://pl.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Pro-MTK-Helio-X20-X25-Deca-Core-Mobile-Phone-5-5-1920x1080-OLED/32704498466.html (na ibuygou20$ drożej :/)

i mam pytanie, bo po chcę wybrać kolor złoty i tak czasami widzę na zdjęciach że z przodu jest on różowo -złoty, jak to jest ? Interesuje mnie kolor taki na drugiej stronie tego tematu.

 

 

Edytowane przez burak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czekam na kuriera z Redmi PRO, czytam forum i zapoznaje się z informacjami dotyczącymi samych telefonów i jak marki Xiaomi, jest to moja pierwsa przygoda z telefonami sticte Chińskimi ale sam wygląd, parametry jak i cena mocno mnie przekonały do tego wyboru, dodatkowo kilku znajomych ma już inne modele Xiaomi i są w pełni zadowoleni, więc czemu nie. Tutaj moje pytanie do doświadczonych użytkowników tych telefonów a szczególnie chodzi mi o model Redmi Pro 4/128, jaka jest szansa instalacji oprogramowania z polskim językiem, czy jest on w ogóle dostępny ew. gdzie można poczytać kiedy zostanie on wprowadzony?

Ma ktoś ten tel z takim oprogramowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...