Skocz do zawartości

REDMI PRO - Dyskusja ogólna


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

A tak od nieco innej strony – bo czas sobie płynie - jak się Wam używa Redmi Pro? Główne plusy i główne minusy (nie pytam o to, co można wyczytać w specyfikacjach i wczesnych recenzjach, ale o to, co wypływa dopiero po jakimś czasie użytkowania. Wciąż rozważam ten telefon, choć troszkę mały rozmiar jak dla mnie. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam go od kilku dni i na razie jestem bardzo zadowolony. Po prostu wszystko działa. A rozmiar? 5,5 cala to wcale niemało, za to ekran oled jest rewelacyjny. Wgrałem ROM od xiaomi.eu i mam po polsku. Jedyne co zauważyłem, to wydaje mi się że w chińskim Romie na obu simach miałem 3G. Teraz na jednym. Polecam.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, latet napisał:

A tak od nieco innej strony – bo czas sobie płynie - jak się Wam używa Redmi Pro? Główne plusy i główne minusy (nie pytam o to, co można wyczytać w specyfikacjach i wczesnych recenzjach, ale o to, co wypływa dopiero po jakimś czasie użytkowania. Wciąż rozważam ten telefon, choć troszkę mały rozmiar jak dla mnie. Dzięki!

Mija tydzień i z plusów:

- bateria trzyma naprawdę spoko

- ekran ( i tu czarne jest czarne)

- szybkość ( jeszcze ani razu nie przyciął )

minus?

czytnik palca od frontu z tym trzeba się oswoić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi pro uzywa moja zona i co jakis czas przychodzi z problemami. 

- czasem nie dziala przycisk wstecz

-pokemony jej sie zawieszaja :)

-bo to nie jest nowy samsung

-a iphone 6plus jest wiekszy(ale nie rozumie,  ze ekran jest tej samej wielkosci 5,5")

-mala roznorodnosc etui

Plusy:

-fajny ekran(bardzo dobry kat widzenia) 

-dobra bateria

-fajne zdjecia z podwojnego aparatu

-zloty kolor(przod i tyl) 

Gdyby ekran mial 6cali to sam bym wzial. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kangi74 napisał:

geekbuying.com dzisiaj przyszło z chin. Napisane że wersja stabilna, ale telefon zdążył wyłączyć sie już dwa razy. 

Wiesz, ta nazwa "stabilna" jest warta mniej więcej tyle co słowo "najlepszy" na opakowaniu proszku do prania...

Ale Ty masz raczej po prostu syf-MIUI, więc jak najszybciej wgraj coś normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2016 o 21:09, Jacky napisał:

 

Potem pobrałem twrp.img ze strony: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678

 

hej jestem świeży w temacie i od wczoraj sie męczę z tą instrukcją, robię coś takiego pierwszy raz w życiu i mam problem z instalacją twrp. Które dokładnie pasuje do Redmi Pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wojtekmarchewka napisał:

Kolego @maciejo ,zanim zaczniesz zabawę z Redmi Pro przeczytaj 4 post od góry. To Ci oszczędzi problemów a co za tym idzie i nerwów :D

Dzieki, z tym poki co nie mialem problemu, jakos to na farta ogarnalem. Tylko zle twrp probowalem wgrac :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciejo napisał:

Dzieki, z tym poki co nie mialem problemu, jakos to na farta ogarnalem. Tylko zle twrp probowalem wgrac :D

:D Nie podałem Ci linka, bo masz problem z ADB , tylko po to że tam krok po kroku opisuję jak zainstalować rom i nie zbrickować swojego Redmi Pro :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już wersja global i teoretycznie stabilne. Pewqnie zaraz będzie w sieci do pobrania. Ale jak mówi latet, prawdopodobnie jest to badziew. Aczkolwierk Xiaomi już sprzedaje telefony z tym softem. 

Bardzo dobra informacja, oby się potwierdzila

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojtekmarchewka napisał:

:D Nie podałem Ci linka, bo masz problem z ADB , tylko po to że tam krok po kroku opisuję jak zainstalować rom i nie zbrickować swojego Redmi Pro :P

Dobra zbrickowałem. Bootloader miałem wczoraj odblokowany, bez chinskiego romu bo wydawalo mi sie ze wedlug instrukcji nie wymagam. Bootloadera wczoraj odblokowałem, były trzy ptaszki czyli powinno być ok. Recovery sie zainstalowało, ale przy wipie miałem jakieś faile ale to olałem i poszedłem dalej, zainstalowało sie miui polska ale potem przy wipie znowu jakiś fail. Na koniec dałem reboot i koniec. Swieci mi się mi.com. help please :(

edit: error przy wipie jak i przy instalacji romu : unable to mount storage

Edytowane przez maciejo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciejo napisał:

Dobra zbrickowałem. Bootloader miałem wczoraj odblokowany, bez chinskiego romu bo wydawalo mi sie ze wedlug instrukcji nie wymagam. Bootloadera wczoraj odblokowałem, były trzy ptaszki czyli powinno być ok. Recovery sie zainstalowało, ale przy wipie miałem jakieś faile ale to olałem i poszedłem dalej, zainstalowało sie miui polska ale potem przy wipie znowu jakiś fail. Na koniec dałem reboot i koniec. Swieci mi się mi.com. help please :(

edit: error przy wipie jak i przy instalacji romu : unable to mount storage

Czy Twrp odpala ci się ? zrobiłeś wipe ,a czy przed wipe zrobiłeś format data tak jak napisałem to w poście z linku który Ci podałem hmm...?

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na banggood nie ma Redmi Pro w cenie 170$, jest za to w cenie 270$.

 

wiem, że nie ma note 4 pro, ale miesza mi się już wszystko, mogli sie bardziej postarać z nazewnictwem :v

chodziło mi oczywiście o note 4.

Edytowane przez Duprees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na banggood nie ma Redmi Pro w cenie 170$, jest za to w cenie 270$.
 
wiem, że nie ma note 4 pro, ale miesza mi się już wszystko, mogli sie bardziej postarać z nazewnictwem :v
chodziło mi oczywiście o note 4.

Kod : redmipro100 obniża cenę

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...