Skocz do zawartości

REDMI PRO - Dyskusja ogólna


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

Nie biorę bo na 100% według tego co piszą nie będzie Vat jeśli zamówię przez DHL

Zgubiłem wątek:), faktycznie ten sprzedawca tak ma. Sellers shiping method u Goldwaya to też kurier, tylko z przepakowaniem w UE. Jak rozwiązuje to top one?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam miało być no biorę
Jak rozwiązuje to top one?
Właśnie nie mam pojęcia, pierwszy raz będę zamawiał, tylko ciągle jeszcze myśle czy nie wziąć RMN4 zw względu na brak kłopotu z softem

Rozważałem też rn4, na plus jak dla mnie:
Global
Micro-usb
Na plus redmi pro:
Tańszy,
Czytnik z przodu
Dual camera
Oled
Oled
Oled :)

Softowo nie ma tragedii. Jest xiaomi.eu.
Trzeba tylko odblokować bootloader.
Jest dobry film na YT. Robert co prawda odblokowuje redmi note 4, ale zasada jest ta sama-oba mają procek mtk.
Obejrzyj sobie-nie wygląda to jakoś skomplikowanie


Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tpawel napisał:

Softowo nie ma tragedii. Jest xiaomi.eu.
Trzeba tylko odblokować bootloader.
Jest dobry film na YT. Robert co prawda odblokowuje redmi note 4, ale zasada jest ta sama-oba mają procek mtk.

możesz podesłać link

chyba to ten...

Edytowane przez kruszan
dodanie linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Właśnie nie mam pojęcia, pierwszy raz będę zamawiał, tylko ciągle jeszcze myśle czy nie wziąć RMN4 zw względu na brak kłopotu z softem

Rozważałem też rn4, na plus jak dla mnie:
Global
Micro-usb
Na plus redmi pro:
Tańszy, 
Czytnik z przodu
Dual camera
Oled
Oled
Oled :)

Softowo nie ma tragedii. Jest xiaomi.eu.
Trzeba tylko odblokować bootloader. 
Jest dobry film na YT. Robert co prawda odblokowuje redmi note 4, ale zasada jest ta sama-oba mają procek mtk. 
Obejrzyj sobie-nie wygląda to jakoś skomplikowanie

Redmi Pro jest droższy od RMN4, dlaczego zwykłe USB to plus ? Usb typu c nie jest przypadkiem lepsze ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest lepsze. W praktyce będzie lepsze, jak będzie powszechne.

Nic dodac nic ująć.
Co do ceny to analizują CB wersje z 3GB ram to u Goldwaya redmi note 4 jest droższy o 10$ od redmi pro. Na plus na pewno więcej pamięci, natomiast jak dla mnie nawet 32GB to jest kosmos

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czesiek napisał:

Czy ktoś z Was używa mi banda z Redmi Pro? Nie zrywa połączenia? MTK-i miały problem z bluetooth.


RN2

Co prawda na Redmi Pro czekam (jest w drodze), ale od prawie 2lat używam Jayu S3 na MTKu z mibandem i nic mi nie zrywa, owszem około raz na miesiąc muszę zresetować bluetootha bo się z opaską nie widzą, ale poza tym jest dobrze, oby na redmi było podobnie. Dla porównania żona używa mibanda z Samsungiem Galaxy Prime na snapie i jest porażka, mało kiedy odbiera powiadomienia o połączeniu i często trzeba resetować bluetootha, aby w ogóle zobaczyć mi banda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zakupić redmi pro stąd: https://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-Pro-Hongmi-Pro-3GB-RAM-64GB-ROM-MTK-Helio-X25-2-1GHz-Mali-T880-5-5-Inch-Screen-5MP-13MP-Camera-Smart-Phone_g.html
Czy ktoś zamawiał i mógłby powiedzieć jaki w nim jest system i czy normalnie można po angielsku używać po wyjęciu z pudełka? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zakupić redmi pro stąd: https://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-Pro-Hongmi-Pro-3GB-RAM-64GB-ROM-MTK-Helio-X25-2-1GHz-Mali-T880-5-5-Inch-Screen-5MP-13MP-Camera-Smart-Phone_g.html
Czy ktoś zamawiał i mógłby powiedzieć jaki w nim jest system i czy normalnie można po angielsku używać po wyjęciu z pudełka? ;D

Czemu stąd?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Osa napisał:

Witam, chciałbym zakupić redmi pro stąd: https://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-Pro-Hongmi-Pro-3GB-RAM-64GB-ROM-MTK-Helio-X25-2-1GHz-Mali-T880-5-5-Inch-Screen-5MP-13MP-Camera-Smart-Phone_g.html
Czy ktoś zamawiał i mógłby powiedzieć jaki w nim jest system i czy normalnie można po angielsku używać po wyjęciu z pudełka? ;D

nie zamawiałem ale na jednym z zagranicznych for widziałem trochę złych opinii.

 

5 godzin temu, burak napisał:

...Właśnie nie mam pojęcia, pierwszy raz będę zamawiał...

Ja mam Redmi Pro 3/64 od TopOne. Paczkę wysyła z Szanghaju do Anglii (Gatwick), tam jest następnego dnia przepakowywana i wysyłana bezpośrednio do właściwego adresata (czyli nas :D ) Tam opłacają cła itp, a nam wystarczy cierpliwie czekać 4-8 dni roboczych na DHL'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Ale wiesz że tutaj wcale nie będzie szybciej niż z Chin?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Dlaczego? Jak już mówiłem nie robiłem zakupów w Chinach więc opieram się tylko na relacjach innych, którzy pisali że 50 dni oczekiwania nie jest niczym nadzwyczajnym a zdarza się dłużej. Tutaj miałem telefon u siebie po 14 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tpawel napisał:

Softowo nie ma tragedii. Jest xiaomi.eu.
Trzeba tylko odblokować bootloader.
Jest dobry film na YT. Robert co prawda odblokowuje redmi note 4, ale zasada jest ta sama-oba mają procek mtk.
Obejrzyj sobie-nie wygląda to jakoś skomplikowanie

 

Nie jest to trudne w razie czego pomogę :D Podpowiem że nie trzeba wgrywać Romu China Dev, na Stable także odblokujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojtekmarchewka napisał:

Nie jest to trudne w razie czego pomogę :D Podpowiem że nie trzeba wgrywać Romu China Dev, na Stable także odblokujecie

U mnie na Stable nie dało się odblokować. W połowie telefon się restartował i ładował system. Dopiero na Devie poszło bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mcnowak napisał:

U mnie na Stable nie dało się odblokować. W połowie telefon się restartował i ładował system. Dopiero na Devie poszło bez żadnych problemów.

Hehe to nie to, często przyczyną błędu 50% to jest nie sczytanie jakiś sterowników,zapewne po tym jak podłączałeś dograły Ci się w trakcie. Jeden Redmi Pro odblokowałem na Devie (pierwszy) dwa pozostałe na Stable, i we wszystkich przypadkach miałem błąd przy 50%, pomogło uruchomienie ponowne MIunlocka, zalogowanie się i gdy pojawia się komunikat o podłączeniu telefonu, ponownie podpiąłem Pro w fastboot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje swój model za chwilę, chyba przepłacę i wezmę z Ibuygou, wyjdzie drożej o 12$ ale gwarancja w Polsce, to się ceni. A ktoś wie jak zdobyć jakieś kupony na ibuygou ?

Może ktoś się jeszcze wypowiedzieć jak działa GPS w tym modelu, ktoś może wgrywał AutoMapę ?

 

I te 2$ w przypadku zgubienia paczki przez DHL warto dopłacać, inaczej nie zwrócą kaski ??

Edytowane przez burak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pytanko, dlaczego tutaj kolor złoty jest z tyłu i biały z przodu, są takie warianty kolorystyczne ? https://pl.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Pro-Mobile-Phone-MTK-Helio-X20-Deca-Core-5i-inch-OLED-1920x1080/32708535267.html  (opinie)

Ja biorę stąd

https://www.ibuygou.com/p-gold-xiaomi-redmi-pro-mtk-helio-x20-deca-core-3gb-ram-32gb-rom-8583.html   rozumiem że kolor będzie cały złoty ?

 

Cytat

chargeback w zależności jak płaciłeś.

No właśnie wiem że paypal ma taką możliwość, płacac karta nie będę miał problemów ze zwrotem w razie czego ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, burak napisał:

No właśnie wiem że paypal ma taką możliwość, płacac karta nie będę miał problemów ze zwrotem w razie czego ?

 

ę 

Nigdy nie miałem problemu ze zwrotem płacąc kartą, ale upewnij się czy Twoja karta ma opcję chargeback, ja mam mastercard w tmobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi powiedzieć dlaczego u tego sprzedawcy na zdjęciach w opinii https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Pro-Mobile-Phone-MTK-Helio-X20-Deca-Core-5-5i-inch-OLED-1920x1080/311331_32708535267.html  jest kolor złoty z tyłu i biały z przodu ??

 

Edit:

Wybrałeś,DHL czy Seller Shiping Method, jeżeli to drugie to czy dostałeś numer przesyłki ?

Edytowane przez burak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...