Skocz do zawartości
  • 0

co kupić do 800zł w technosie?


franzero

Pytanie

Witam, jest to moj pierwszy post na tym forum. 

mam dylemat odnosnie kupna nowego telefonu z stajni "xiaomi". Dlatego postanowiłem zalozyc tutaj konto i sięgnąc po rade ekspertów. Z góry dziękuje wszystkim wypowiadającym się w tym temacie osób. 

Mój budźet: 800zł ( kupuje tylko z technosa - wysyłka z polski)
Moje wymogi:
-dobra bateria ( 1 dzien bez ładowania przy umiarkowanym korzystaniu to minimum)
-płynność systemu (korzystam tylko z portalów społecznosciowych ( +spotify) oraz podstawowych fukcji telefonu,
-w miare dobry aparat, ktory pozwala na wykonywanie zdjęc w dobrej ostrosci :)
-ekran - preferowałbym 5cali (lub nawet mniej) jednak 5,5" przeboleje przy bdb reszcie( redminote)
 
prosze o propozycje telefonów :P
I jeszcze pytanko odnosnie usługi "
Odblokowanie & instalacja oprogramowania MIUIPolska (RN3 Pro, Redmi 3, Redmi 3 Pro, Redmi 3S) " w sklepie Technos za 40zł
warto?
jestem totalnym laikiem w sprawach wgrywania softu itd. 
czy kupując tą opcje moj swiezo kupiony telefon bedzie sprawny i gotowy do uzytku?

miłego dnia. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sugerujesz zebym kupił telefon z chin?
a jak z gwarancją i czasem dostawy? ( nie ukrywam ze telefon potrzebuje na "teraz")

 

Xiaomi Mi4C 2+16 GB Dual Sim LTE (Dark Grey)

Xiaomi MI4 LTE 5'' 3080 mAh Metal (Biały)

Xiaomi Redmi 3S LTE 3+32GB Dual SIM 4100 mAh (Złoty)

Xiaomi Redmi 3 LTE 2+16GB Dual SIM 4100 mAh (Biały)

Xiaomi Redmi 3 Pro LTE 3+32GB Dual SIM 4100 mAh (Złoty)

Xiaomi Redmi Note 2 LTE 2+16GB Dual Sim (Biały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1 dzień katowania to każdy z tych telefonów wytrzyma.

aparat najlepszy w MI4C. w reszcie dobre lub bardzo dobre

płynny jest każdy

dwa ostatnie mają 5,5", reszta 5.

jakoś musisz doprecyzować wymagania :)

 

nic nie chcę sugerować :)

czas dostawy często z chin jest szybszy niż z polskich sklepów. We wtorek znajomy zamówił redmi 3 na aliexpress dzisiaj dostał (dhl). Nie wiem jak to jest z technos. generalnie maja dobre opinie. 

Edytowane przez bergmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

najdłużej trzymają redmi 3 i Redmi 3S. ten drugi chyba ciut lepiej przez SoC. Oba są solidnej budowy. Jak wszystkie podane przez Ciebie. 5 calowcom trudniej uszkodzić wyświetlacz od 5,5

gwarancja do roku na aliexpress

wgrać soft można z poradnikami z tego forum. najłatwiej to chyba zrobić samemu na redmi 3. Możesz też zamówić telefon z oficjalnym Global. nie wiem czy w polskich sklepach to oferują. raczej nie bo co chwile ktos pisze ze kupił tel w pl i ma syfmiui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, franzero napisał:

I jeszcze pytanko odnosnie usługi "Odblokowanie & instalacja oprogramowania MIUIPolska (RN3 Pro, Redmi 3, Redmi 3 Pro, Redmi 3S) " w sklepie Technos za 40zł
warto?
jestem totalnym laikiem w sprawach wgrywania softu itd. 
czy kupując tą opcje moj swiezo kupiony telefon bedzie sprawny i gotowy do uzytku?


chyba raczej zdecyduje sie na kupno telefonu z technosa - duzo pozytywów, wysyłka z polski, gwaracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koledzy szukam telefonu dla syna w podobnych kryteriach. Wybrałem Redmi 3 Pro i czekam tylko na dostępność szarego koloru. Czy Redmi 3S jest od niego lepszy i czy ma wersję ROMu Global? Jeśli tak to rozważę go również jeśli występuje w kolorze szarym.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok to skąd można pobrać oficjalny Global, na en.miui.com nie widzę tego modelu?

Znalazłem, nie wiem dlaczego jak wybierze się grupę urządzeń Xiaomi nie ma tego modelu, we wszystkich już jest http://en.miui.com/download-303.html

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Simono_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...