Skocz do zawartości

mi4 i pokemon GO


Cake

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas gry w pokemon go mój mi4 po 5 min wywala ostrzeżenia o temperaturze, a bateria wytrzymuje ok godziny, gdzie przy 20% bateria spada do 0% w ok 2minuty.

Gdy wyjdę w godzinach późnowieczornych telefon zostaje zimny, a bateria normalnie trzyma.

Ktoś potrafi to wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób czystą instalację mi to pomogło na baterie w Mi4, tak samo od 20% padała do 0 w pare minut, teraz jest już dobrze (wipe system, data, cache no wszystko oprócz pamięci wewnętrznej). Chociaż piekarnik czasami przy Pokemon Go dalej się robi według mnie zależy to od lokalizacji, gdy gram w domu jest piec, gdy na dworze na lurach problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że instalowałeś cokolwiek już i nie jesteś na systemie, z którym otrzymałeś telefon. Jeśli tak to musisz wejsć w tutoriale i przebrnąć przez tut, który pokazuje jak instalować MIUIPolska.

.

Pobierz sobie wersje MIUIPolska jaka cie interesuje, wrzuć ją na pamięć telefonu.

Potem reboot do TWRP, 

Tam klikasz opcje Wipe, potem Advenced Wipe, zaznaczasz tam wszystko oprócz InternalStorage. potem przesuwasz pasek w prawo (potwierdzasz).

Po wykonanym Wipe, klikasz Install, wybierasz plik, który pobrałeś i wrzuciłeś wcześniej do pamięci telefonu, znowu przesuwasz w prawo (potwierdzasz) i dzieje się. Telefon albo zrebootuje sam albo będziesz musiał klikąć "Reboot System" po ukończeniu instalacji w TWRP. 

Teraz czekasz aż się włączy, może to trochę potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gandziarz88 napisał:

Zakładam że instalowałeś cokolwiek już i nie jesteś na systemie, z którym otrzymałeś telefon. Jeśli tak to musisz wejsć w tutoriale i przebrnąć przez tut, który pokazuje jak instalować MIUIPolska.

.

 

Dostałam telefon na początku tygodnia od niesławnego xiaomi.com.pl i ograniczyłam się do zmiany tapety bo więcej nie umiem. I nie rozumiem nic z tego co piszesz...:shock:

Nic, zobaczę jak bateria działa bez obciążania jej wszystkim co się da i najwyżej założę nobowski wątek, przyda się dla intorantów jak ja.
Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Axi napisał:

Dostałam telefon na początku tygodnia od niesławnego xiaomi.com.pl i ograniczyłam się do zmiany tapety bo więcej nie umiem. I nie rozumiem nic z tego co piszesz...:shock:

Nic, zobaczę jak bateria działa bez obciążania jej wszystkim co się da i najwyżej założę nobowski wątek, przyda się dla intorantów jak ja.
Dzięki :D

Innymi słowy: http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.5.1.0 Global Stable i przy Pokemonach wygląda to tak:


Screenshot_2016-08-23-14-18-18_com.final

W kwestii porównania z "normalnymi warunkami":
msm_therm zawsze wskazuje taką samą wartość, nawet na "zimnym" telefonie.
tsens_tz_sensor przy nieużywanym urządzeniu (włączone WLAN, synchronizacja, LTE bez danych, podświetlenie auto) wskazują temperatury rzędu 30-35 stopni, więc wzrost prawie dwukrotny, choć podejrzewam, że realnie większy, tylko czujniki nie mierzą wyższych temperatur. Bateria w tym samym czasie ma 25-26 stopni.

Podczas gry (włączone 4G + GPS + synchronizacja, podświetlenie auto) bateria zeszła o 10% w jakąś godzinę, może niecałą.

Edytowane przez geekboy68k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jestem posiadaczem Mi4 z romem 6.8.11 od MIUIPolska. Na moim telefonie występuje ten sam problem z poksami - 5 minut grania i telefon jest tak gorący, że nie da się go utrzymać dłużej w dłoni. 15 minut grania i temperatura baterii wynosi ponad 50 stopni celsujsza. W czym może tkwić problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...