Skocz do zawartości

Problem po upadte do MIUI 6.8.18


robrexx

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, robrexx napisał:

udało mi sie uratować tel SPflashtoolem, powiedzcie czy jak wgrałem  najnowsze stable przez spflashtoola to czy nadal mam odblokowany bootloader? wystarczy ze wgram twrp i moge instalować miui polska ?

 

Chyba to najłatwiej sprawdzić samemu ,minuta i będziesz wiedział.

Powinien być odblokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to najłatwiej sprawdzić samemu ,minuta i będziesz wiedział.

Powinien być odblokowany.

Gdy próbuję odblokować bootloader to mam info "no need to unlock this device" a jak próbuję zainstalować twrp to nie mlge, każdym sposobem próbowałem, mam teraz najnowszy dev chiński ...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem wgrać twrp wszytskimi sposobami. 

1. Gdy wgrywam przez minimal abd and fastboot na kompie to mam taki komunikat http://screenshot.sh/ouDehaKMVxGbo , nie chce mi twrp wystartować

2. Gdy instaluje przez flashlify, aplikacja zacina mi sie przy wyborze "choose file" i zawsze to samo na kazdej wersji

Dodam że mam najnowszy chinski dev z rootem

Ktoś może wie co moz byc przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo na miui od JDStara, wydaje mi się że to jakiś brick jest 

Nie wiem czy mam zablokowany bootlaoder czy nie, jak próbuje na wszelki wypadek w Mi Unlock jeszcze raz odblokować to mam komuniakt " Unlock BootLoader Couldn’t Verify Device Error" nie wiem dlaczego? 

Jak raz dostałem zgodę to już ona jest ważna dożywotnio na odblkowanie tego telefonu czy musze pisać ponownie do Chin  o odblokowanie ?

Podejrzewam że jest zablkowany bo wgrywałem rózne wersje stable, dev chińskie i rózne od JDstar, a teraz nie moge za nic wgrać TWRP...

Miał ktos podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...