Jump to content

Telefon się resetuje sam i nie można uruchomić w ustawieniach opcji "Urządzenie"

Recommended Posts

Witam,

Posiadam telefon Redmi 3 Pro, MIUI 6.5.12 (rozwojowa), telefon zakupiony na xiaomi.com.pl i nic w nim nie zmieniałem. Mam ten soft od samego początku z językiem polskim.

Od pewnego czasu telefon potrafił mi się sam bez powodu zresetować, nawet jak go nie używałem. Wyciągając go z kieszeni prosił o kod PIN do karty sim. Ale to mi aż tak bardzo nie przeszkadzało bo było rzadko. Teraz zauważyłem że często gubi sygnał i częściej się resetuje. Nie mogę też wejść w ustawieniach w opcję "Urządzenie", jeśli to robię to od razu pojawia mi się pulpit. Na początku wchodziłem wszędzie w każde ustawienia bez problemu.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam,

Marcin

Ja mam podobny problem. Telefon kupiłem w Chinach i ich wersją romu. Dostałem zgodę i odblokowałem bootlader.  Zainstalowałem  Stable 7.2.13.0 dla MiFlash i telefon czasem się restartował, a wczoraj wytrzymał cały dzień. Dziś problem powrócił więc zainstalowałem  6.4.21(wersja rozwojowa) dla MiFlash. W ciagu godziny restartował się z 10 razy.  Czy macie jakieś porady co zrobić i jak ?

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...