Jump to content

Aktualizacja MIUI POLSKA


mahnf94
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,
po drugiej awarii wyświetlacza w moim Meizu MX5 zdecydowałem się na telefon od Xiaomi, a mianowicie Redmi Note 3. Telefon potrzebowałem na "już" i kupiłem go na xiaomi.com.pl. Telefon przyszedł z wgranym uprzednio oprogramowaniem MIUI POLSKA (w informacjach o telefonie w wersja MIUI to: "MIUI 7.3 od MIUIPolska 6.3.3 (rozwojowa)", a android 5.0.2 LRX22G). Chciałem wgrać najnowszą aktualizację softu, zgodnie z sugestiami z samouczka, tj pobranie pliku aktualizacji na telefon i zainstalowanie jej poprzez aplikacje Aktualizacje. Próba kończy się dwukrotnym ponownym uruchomieniem telefonu (wyświetla logo MI, później MIUI Polska), przy czym po uruchomieniu soft pozostaje w dotychczasowej wersji. Przeszukując stronę dotarłem do tego: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ , czy w celu aktualizacji muszę przeprowadzić cały opisany w tym artykule proces instalacji?

Pozdrawiam

Edited by mahnf94
Link to comment
Share on other sites

Kolego @fred zjedz snickersa bo gwiazdorzysz :D Nie, nie jestem wyjątkowy. Jestem nowym użytkownikiem i mylące są sprzeczne informacje w samouczku i na stronie internetowej stąd pytanie. A Twoja odpowiedź wywołała kolejne pytanie, czy w takim razie orientuje się ktoś, czy mogę zastosować ten myk: " *dla modeli z fabrycznym systemem stable od 7.1 w górę (7.2, 7.3 itd.) nie jest wymagana instalacja romu dev. Odblokowanie bootloadera jest możliwe także na tej wersji, jednak zaleca się instalację romu dev (o ile dostępny). Reguła dotyczy modeli Redmi 3, Redmi Note 3 Pro, MI5 itd. "? 

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie osoba nowa czytająca wpis w Samouczku może potraktować to jako zwykłą aktualizację, ale faktem jest, że zawsze po zakupie trzeba wgrać system własnoręcznie (ponieważ mimo naszego tłumaczenia nie są to nasze systemy wgrywane przez sklepy) i dopiero potem go aktualizować w sposób opisany tam, muszę to sprecyzować.

A na ten moment czeka Cię (jednorazowo) cały proces z poradnika, który podlinkowałeś. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...