Skocz do zawartości

Screeny i zdjęcia


Przemysław

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, po kasowaniu zdjęć/ screenów, po aktualizacji są one przywracane, jak to skasować całkowicie? Co zrobić żeby nie zapisywał tego do chmury tylko na sam telefon? Nie ukrywam, że takie rozwiązanie to według mnie trochę głupota.. jakby ktoś chciał żeby zapisywało się w dwóch miejscach, a później przywracało skasowane zdjęcia to sam by sobie tak ustawił.

To samo z robieniem screenów- teraz może ładniej i fajniej to wygląda, ale wcale niepraktycznie, gdyż trzeba czekać aż miniaturka screena zniknie z wyświetlacza (można przyspieszyć i przesunąć palcem, ale nie przesadzajmy, bo to jest uprzykrzanie)  i dopiero pojawi się w folderze z obrazkami, przeszkadza też jak chce się szybko zrobić drugiego screena, bo automatycznie drugi screen łapie tą miniaturkę...

PS. Dlaczego ten samouczek jest taki upierdliwy? Nie dość, że nie wyskoczy raz po aktualizacji (wyskakuje cały czas dopóki się go nie wyłączy w powiadomieniach) Przynajmniej raz w tygodniu zmienia mi się i włącza sobie sam powiadomienia samouczka i wyskakują mi jego powiadomienia... z tym samouczkiem to lekka przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.08.2016 o 21:35, EnPater napisał:

Wyłącz powiadomienia od samouczka 

 

Dnia 18.08.2016 o 21:41, ahr napisał:

Prościej będzie usunąć go z zipa przed zainstalowaniem dodatków.

Już sobie poradziłem. Dzięki. A Wiecie może jak skasować te obrazy / zdjęcia, które po skasowaniu przywracają się po aktualizacji? Jak wyłączyć opcję żeby nie przywracało / nie zapisywało na chmurę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...