Skocz do zawartości

Mi5 vs OnePlus 3. Co wybrać?


antykat

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, wtbn napisał:

OP3 powinien być spoko, to był problem Snapa 810 że się tak grzał OP2...

A to ich wina, że wsadzili, nikt nie wiedział? Pośpieszyli się z dwójką na nowym SoC i wpadka. Zresztą, Z3+ wyłączał się przy nagrywaniu filmów, cóż.

 

Bierz OP3 i ciesz się super telefonem. Mi5 ja bym wybrał, ale najtańszą wersję, idzie kupić za 1200-1300? Wtedy to ma sens.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora, zobacz sobie bend test z Mi5 i OP3, ten pierwszy łamie się szybciej od Redmi Pro 3, niby nic wielkiego, ale to telefon za grube pieniądze a łamie się jak zapałka :/ 

Widziałem. Nie wygląda to dobrze, choć ja raczej nie wystawiam swoim telefonów na takie próby. OP3 wygląda dla mnie lepiej pod każdym względem poza sporymi gabarytami i wątpliwościami co do wyświetlacza. Teraz mam LG G2, czyli IPS i "tylko" 5,2 cala. Oba aspekty są bardzo istotne. No i jeszcze cena wyższa o 250-300 zł.

Wysłane z LG G2 D802 (32GB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdybym miał teraz wybierać to chyba wybrałbym OP3. Poprostu patrząc na udogodnienia np aparacie( można nagrywac film i robic zdięcia jednocześnie) sam aparat też jest bardzo dobry a  system  ich ma trochę wiecej funkcji typu,, bajer'' niż  miui. 

Dnia 18.08.2016 o 16:10, antykat napisał:

 

Mam czas na zastanowienie się do 13 września. Do 12 wstrzymali sprzedaż, bo prawdopodobnie nie wyrabiają z zamówieniami. Szkoda, że nie ma tu nikogo kto miał do czynienia z obydwoma telefonami.

 

Wysłane z LG G2 D802 32GB

Siostra ma OP3 co potrzebujesz :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Slashu napisał:

Gdybym miał teraz wybierać to chyba wybrałbym OP3. Poprostu patrząc na udogodnienia np aparacie( można nagrywac film i robic zdięcia jednocześnie) sam aparat też jest bardzo dobry a  system  ich ma trochę wiecej funkcji typu,, bajer'' niż  miui. 

Aparat/Wideo w MIUI zawsze odstawało od konkurencji, o ile w Redmi można to przełknąć, to o tyle we flagowcu powinien konkurować opcjami z innymi... Niestety Xiaomi nie zapowiada, że zadba o to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość to nie narzekam tylko ta funkcja często mi się przydaje( robienie zdiecia podczac krecenia filmu) albo podczas kręcenia filmu aby kamerka z przodu zaczęła kręcić( tu akurat siostra mi pokazywała przy użyciu snapchata ze tak moze nie wiem czy normalnie tez) 
Może w jakiejś aktualizacji to wprowadzą he he

 

Edytowane przez Slashu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przegapilem mega okazję. Dzisiaj miałem już w koszyku wersje pro ceramic za 1440 zł. Cena z promocji razem z kodem -10℅ na zakupy. Pojechałem wpłacić kasę do wplatomatu. Po godzinie odświeżam koszyk, a tam już cena prawie 2000 zl. Szkoda okazji... Pozostaje czekać na kolejną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emer1 napisał:

A jak może wypaść porównanie pracy na baterii ? obydwa maja 3000mAh ...

No i w ogóle, na ile mozna liczyć, że Mi5 będzie pracował na ładowaniu ? Przy zero grania, trochę netu, ale maile, dośc dużo sms, whatsapp, mmsy i nie za wiele zdjęć/filmów można liczyc na 3dni ?

Można liczyć na nieco ponad 4H SoT, u mnie to wychodzą 2 dni bez ładowania (po tym czasie już jest praktycznie rozładowany). Ale ja mam non stop włączone LTE, WiFi, BT i dość jasny ekran.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...