Jump to content

Xiaomi Mi4c 3GB vs Mi4c 2GB RAM

Recommended Posts

Witam !

Jestem w trakcie kupowania telefonu do kwoty około 800zł. Z długim surfowaniu po Internecie zdecydował si na Mi4c ponieważ będzie on najwydajniejszy za takie pieniądze. Moje pytanie jest następujące: dopłacać 4 stówki by zyskać 3GB Ramu i 16GB więcej pamięci ROM ? Czuć różnicę ? Jakie jest wasze zdanie ?

PS. Mi4c wersję 2GB mogę mieć za 500, natomiast 3GB około 800-850zł. Aktualnie posiadam S4 mam nadzieję, że różnica będzie odczuwalna, mogę się mylić ? Chyba, że jakiś inny telefon możecie mi zaproponować: 3gb,lte,FHD, dobry aparat, 5 cali.

Edited by Dobble

Ogólnie w użytkowaniu: kilka stron otwartych w chrome, oglądanie streamów/youtuba, jakieś gry.

Chciałbym po prostu wymienić/odświeżyć telefon ponieważ w Samsungu S4 mam zbitą szybkę oraz szybka aparatu zdeczka porysowana. Nie dostanę lepszego telefonu od S4 do 1000zł ?

2 hours ago, Dobble said:

A ludzie go wgl kopiują bo jakoś chyba mało popularny jest ?

droższy, i wcale nie jest mało popularny.

ale z tym 1k bym uważał, bo VAT ;-)

sam bym brał właśnie jego, gdyby nie budżet. Czytnik w pleckach to genialne rozwizanie imo :)

mam mi4 (i imo lepszy wybór od mi4c ze wzgl na jakośc wykoaniana np i płynność pracy na 2gb ram) i nie widze prawie zadnej róznicy miedzy wersja z 3gb ram. A dane mam w chmurze (32gb netu w abo za 40zł swoje robi :D ) wiec wielkośc pamięci wewnętrznej to sprawa dalekorzędna :)

• 2 weeks later...

Zgodzę się z @FBlaze, że Mi4 wciąż jest atrakcyjniejszy od Mi4c czy Mi4i. Zupełnie inna klasa urządzeń i na tę chwilę sporo tańszy.

Nie zgodzę się natomiast co do czytnika linii papilarnych. Pomimo używania przez pewien czas Huawet Ascend Mate 7, a potem Redmi Note 3 Pro, jakoś nie udało mi się przekonać do tego rozwiązania... :)

Ale dobrze mieć takie rozwiązanie, bo nie musisz z niego korzystać, ale możesz jeśli przyjdzie Ci na to ochota. Ja przekonałem się o ułomności czytnika lini papilarnych w redmi 3prime. Ostatnio czyściłem dużo papierem ściernym bez rekawiczek i przyszlifowałem palce tak, że czytnik wogóle nie wykrywał ich. Próbowałem więc od nowa je zeskanowac i miałem z tym ogromny problem. Dopiero po bardzo wielu próbach udało mi się dodać palec. Mimo to nie za każdym razem udaje mi się odblokować telefon czytnikiem.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...