Skocz do zawartości

Automapa


woodyalen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pobrałem scrackowaną automapę zainstalowałem i przy właczeniu wyskakuje mi coś takiego:

b7e60440bc06.png

cb6f3371c68e.png

Natomiast jak spróbowałem zainstalować normalną to wszystko wczytuje się normalnie. Wersja na 100% powinna działać bo na poprzednim tel (LG L90) było ok.  posiadam oprogramowanie: MUI Global 7.5 (stable) 7.5.4.0 (MALMIDE). Czy jeśli wgram MUI polska wszystko będzie ok. Dodam jeszcze że nie działa mi czytnik linii  papilarnych jak wchodzę w  dodaj odcisk paląca mam coś takiego:

bcab4ce49fe0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, woodyalen napisał:

Natomiast jak spróbowałem zainstalować normalną to wszystko wczytuje się normalnie. Wersja na 100% powinna działać bo na poprzednim tel (LG L90) było ok.  posiadam oprogramowanie: MUI Global 7.5 (stable) 7.5.4.0 (MALMIDE). Czy jeśli wgram MUI polska wszystko będzie ok. Dodam jeszcze że nie działa mi czytnik linii  papilarnych jak wchodzę w  dodaj odcisk paląca mam coś takiego:

bcab4ce49fe0.png

Działa ci tylko nie potrafisz go uruchomić. Żeby przejść dalej musisz wprowadzić najpierw jakieś inne zabezpieczenie, jak to zrobisz to będziesz mógł dodać odcisk.To takie zabezpieczenie na wypadek straty palca. Po stracie nadal będziesz mógł odblokować telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...