Skocz do zawartości

Android 7.0 Nougat


Uho

Rekomendowane odpowiedzi

Może i otrzyma ale raczej później. Jak faktycznie na przełomie 2016/2017 to byłbym mocno zaskoczony. :)

Android 6.0 debiutował w październiku 2015 i jest starszy niż ten telefon, odkąd mam ten telefon od początku kwietnia 2016 to jest pisane że 6.0 jest przygotowywana i do dziś nie została wydana nawet w wersji Dev. Plotki z en.miui głoszą, że wyjdzie do końca sierpnia ale póki co to tylko plotki a system ma już ponad 10 miesięcy. Więc raczej nie widzę aby 7.0 jak zadebiutuje niedługo to już za 4-5 miesięcy znalazł się na naszym telefonie choć fajnie by było. 

Edytowane przez Mark1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe nabijanie odsłon przez zmyślone newsy. O stronie pierwszy raz słyszę, więc dla mnie zero wiarygodności - tym bardziej, że piszą o Xiaomi, że są szybkie aktualizacje :D

Przykład pierwszy z brzegu - flagowiec Mi4, aktualizacja z 4.4 do 6.0.

Dziękuję, dobranoc ;)

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest "odnogą" android.com.pl.
Newsy pojawiły się również na innych portalach. Fakt faktem, że nadal lecimy na 5.1.1 a już pojawiają się newsy o 7.0.
Myślę, że to będzie nie bliżej niż za rok. Nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest "odnogą" android.com.pl.

Newsy pojawiły się również na innych portalach. Fakt faktem, że nadal lecimy na 5.1.1 a już pojawiają się newsy o 7.0.

Myślę, że to będzie nie bliżej niż za rok. Nie ma innej opcji.

Z tego co kojarzę to android.com.pl też do szczególnie obiektywnych nie należy.

O innych serwisach się nie wypowiem, ale w tym środowisku często jeden od drugiego zrzyna i jak coś się w jednym pojawi to niedługo później jest już w reszcie, więc pohamowałbym trochę zachwyt do tego newsa.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android 6 dla Redmi Note 3 Pro myślę że będzie, ale o nim możemy myśleć dopiero po pojawieniu się miui 8 stable na nasz model. Chyba logiczne że dla xiaomi miui jest ważniejsze niż wersja androida więc poczekajmy na wyjście miui 8 stable i potem ewentualnie będzie android 6, a co do 7 to myślę że za wcześnie by sądzić że jakikolwiek model dostanie aktualizację (ewentualnie telefony z tego roku?). Trzeba czekać i tyle. I póki oficjalne potwierdzenie na forum en.miui.com to nie miejmy złudzeń że dostaniemy jakąś aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, piotr469 napisał:

Zwykłe nabijanie odsłon przez zmyślone newsy. O stronie pierwszy raz słyszę, więc dla mnie zero wiarygodności - tym bardziej, że piszą o Xiaomi, że są szybkie aktualizacje :D

Przykład pierwszy z brzegu - flagowiec Mi4, aktualizacja z 4.4 do 6.0.

Dziękuję, dobranoc ;)

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

No dobranoc. Tak wczesnie chodzisz spac ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak widzę od ostatniego posta trochę minęło, ale myślę, że watro dopisać ciąg dalszy. :P Dla Redmi Note 3 Pro od jakiegoś czasu jest już dostępne. Beta Miui 8 na Andku 6.0 http://en.miui.com/a-234.html (Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download) Wgrałem MiFlashem. Od czasu wgrania ROMu zdążyło mi się nawet pobrać kilka aktualizacji. Chyba 2. Zanim zaczniecie marudzić, że Beta jest BLE. Mi wszystko śmiga. W ogóle nie czuć że to Beta. A nowe funkcje takie jak Druga przestrzeń (telefon robi się "czysty" jak po formacie do domyślnych ustawień. Powrót do pierwszej przestrzeni tak samo jak odblokowanie)  Klonowanie aplikacji. Klonujesz apkę np. FBka  i logujesz się na kilka kont jednocześnie. Bajer. Ulepszono Panel sterowania  zarządzanie uprawnieniami i dostępem aplikacji do sieci, widać transfery down / up dla każdej aplikacji. Ulepszono Aplikację Aparat. Tworzenie panoramy to poezja. Jak to jest Beta to jak wyjdzie finalna aktualizacja to dostanę orgazmu. Już czuje ogromną zmianę na +.

 

ddd.jpg

Edytowane przez Wolf6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolf6 Poza aparatem który jak dla mnie w 6.0 lepiej łapie ostrość to wszystkie funkcje które opisałeś wprowadziło MIUI 8 i działają też na Androidzie 5.1.1. 

15 minut temu, musek napisał:

Troszkę zaspałeś, wersja na Androidzie 6.0 pojawiła się 22 września ale to szczegół. :) 
MIUIPolska również jest już od 2 wydań oparte na 6.0. 
Tylko Global Dev pozostał jeszcze na 5.1.

Global Dev jest już na Androidzie 6.0, Global Stable pozostał na 5.1.1. Mały błąd się wkradł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...