Jump to content

Kolory telefonow

zientas
 Share

Recommended Posts

Zobacz sobie w necie pełno zdjęć mnie osobiście drażnią ramki wokół wyświetlacza takie czarne paski, występują one w wersji złotej i tej srebrnej z białym przodem. Osobiście brałbym szary z czarnym przodem najbardziej elegancki :). 

Mam złoty ponieważ był w dobrej cenie u goldwaya na Ali.

Prezentuje się dobrze ale.. Jakoś taki "Babski" się wydaje :D

Ponieważ moja małżonka także zechciała ten model nie będę miał problemu, jak sprzedam jej obecny tel. to dla siebie zamawiam "Grey" :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ja wziąłem biały. Bo trochę znudziły mi się czarne przody. Jak mi sie znudzi to następny czarny. Złoty słyszałem że czasami wpada w delikatny róż, więc faktycznie dla faceta może być średnio, ale to opinia z neta więc nie potwierdzę. 

Ja mam złotą wersję i jest dla mnie bardzo ładna, ze wszystkich najbardziej mi się podoba, te czarne ramki dookoła ekranu w ogóle mi nie przeszkadzają, mówiąc szczerze to nawet na nie uwagi nie zwracam. 

Edited by Mark1991

Dokładnie jak wyżej , też mam wersję złotą do tego etui i jest ok . Miałem wersję szarą a w wersji złotej widzę plus . Mam wyłączone podświetlenie przycisków , bo nie widzę takiej potrzeby by były podświetlane :) na tym złotym tle . Polecam . 

Tak tutaj widzę ramki

Ale dlaczego nie ma na wszystkich zdjęciach. Zdjęcia w Google nie zawierają ramek choć też zauważyłem zdjęcia z ramkami

A może to kwestia ekranu, może różni producenci?

Jeśli ktoś ze złotym może zrobić zdjęcie jak powyżej to poproszę o wstawienie.

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Mam ekran Tianma nt35596 i takie same ramki jak na zdjęciu wyżej. Zdjęcia nie zrobię ponieważ aparat w tym telefonie to aktualnie mój jedyny. 

Jest kilku producentów ekranów i faktycznie może to od tego zależy.

Edited by Mark1991

Jak patrzę na google grafika to wszystkie mają chyba te ramki, jedynie niektóre mają je sprytnie zakamuflowane tapetą gdzie ich prawie nie widać albo przód telefonu jest czarny więc ich nie widać. 

Ale ramki na prawdę nie przeszkadzają, ja nawet pierwszego dnia jak dostałem ten telefon w ogóle nie zwracałem na nie uwagi.

Ramki są widoczne dopiero po odpaleniu ekranu . I na oko one mi nie przeszkadzają . Nawet ich wcześniej njie wyłapałem , dopiero teraz zwróciłem uwagę na nie po przeczytaniu tych postów hehehe. 

8 minut temu, piotr469 napisał:

Pozbawiony nie jest, ale na ciemnym tle / otoczeniu nie rzuca się to w oczy

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

zroientowałem się po napisaniu, ale nie chciało mi się już edytować

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...