Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry! Mam problem z internetem mobilnym. A dokładniej mówiąc nie łapie mi w ogóle internetu 3G ani 4G. Na innych telefonach łapie, więc to nie wina karty. Tak samo jest z kartą w T-mobile. Również brak możliwości 3G/4G. Preferowana sieć oczywiście LTE, do wyboru tylko 4 sieci 2G. W "punkcie dostępowym" nic nie zmieniałem, jest "standardowo". Nie mam jeszcze odblokowanego bootloadera. 

Edit: Karta jest oczywiście w pierwszym slocie. Zapomniałem dopisać.

Edited by wachlarz140

"Prawidłowe ustawienia" jak znalazłem zawierają tylko informację*:
apn: internet
numer dostępowy: *99#
nazwa użytkownika: brak 
hasło: brak
dns: dynamiczny
Gdzie nie znalazłem możliwości wpisania ani "numeru dostępu" ani "dns-u".

Tak czy inaczej, zrobilem nowy APN i nadal nic. Nadal pokazuje tylko możliwości z 2G.

* - Zródło

• 2 weeks later...

ja znowu mam na odwrot nie mam 3G ale mam lte (ale tez cos slaby zasieg) i oczywiscie nie moge dzwonic (:

i tu nie wiem czy tu zawinil xposed czy moja beztroska i ciekawosc  i nacisniecie  USA band  i wlasnie od tego momentu nie moge sie przelaczyc na 3G

1472913810.png

ja znowu mam na odwrot nie mam 3G ale mam lte (ale tez cos slaby zasieg) i oczywiscie nie moge dzwonic (:

i tu nie wiem czy tu zawinil xposed czy moja beztroska i ciekawosc  i nacisniecie  USA band  i wlasnie od tego momentu nie moge sie przelaczyc na 3G

1472913810.png

Mieszkasz w Stanach Zjednoczonych Ameryki ?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

slimozis

dzieki za odzew  poradzilem sobie dobrze ze mialem jakoms stara  karte t-mobile   wlozylem ja w pierwszy slot ustawilem 2/3G pochodzila z 10min   wylaczylem telefon wlozylem stara  karte  i jakos zatrybila (niby proste  a na to niewpadlem wrrr   ,a co do  zamieszkania   mieszkam  to troche w polsce to na wycieczki jezdze  na ukraine  postrzelac sobie a tak to irkuck

slimozis

dzieki za odzew  poradzilem sobie dobrze ze mialem jakoms stara  karte t-mobile   wlozylem ja w pierwszy slot ustawilem 2/3G pochodzila z 10min   wylaczylem telefon wlozylem stara  karte  i jakos zatrybila (niby proste  a na to niewpadlem wrrr   ,a co do  zamieszkania   mieszkam  to troche w polsce to na wycieczki jezdze  na ukraine  postrzelac sobie a tak to irkuck

Serio raczej mnie to mało obchodzi tylko zastanawiało mnie po kiego ustawiasz na USA 😋

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• 11 months later...

Witam,
jest to mój pierwszy post na tym forum wiec jeżeli coś źle wygląda to z góry przeprasza.
Do sedna ... około 2 tygodnie temu zakupiłem z oficjalnej polskiej dystrybucji Xiaomi redmi note 3 pro (3/32). Jestem użytkownikiem sieci play i pomimo maksymalnego zasiegu nie mam dostępu do internetu (zazwyczaj) jednak czasami coś się przestawi i internet jest w standardzie edge więc wychodzi na to że i tak nie działa.
karta sim jest świeżo po wymianie i dalej to samo. APN'y ustawione ze strony play zresztą wrzucam SS z ustawień apn i info o telefonie.
da rade jakoś temu zaradzić czy telefon trzeba odesłać na gwarancje?

Screenshot_2017-09-03-00-11-17-900_com.android.settings.png

Screenshot_2017-09-03-00-11-45-171_com.android.settings.png

Screenshot_2017-09-03-00-11-50-162_com.android.settings.png

Screenshot_2017-09-03-00-11-59-278_com.android.settings.png

Screenshot_2017-09-03-00-12-07-224_com.android.settings.png

Edited by forlog
15 minut temu, forlog napisał:

a co z gwarancja w takim wypadku bo właśnie zastanawiam sie czy go czasem nie odesłać na rma...:P

Szczerze to nie wiem, ale na 90% jak wgrywasz oryginalne oprogramowanie to nie powinieneś utracić gwarancji. Ja bym spróbował przez edl zainstalować oryginalny rom na czysto. Zrób backup i spróbuj przed odesłaniem na gwarancję tego.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...