Jump to content

Problem z synchronizacją SMS i rejestru połączeń

Recommended Posts

Witam wszystkich,

zainstalowałem MIUI 8 wersja 6.8.12 na Mi 5, wszystko poszło pięknie i gładko, telefon działa prawidłowo, nie działa mi natomiast synchronizacja sms-ów i rejestru połączeń (wszystkie "inne synchronizacje" galeria, wifi, itp działają prawidłowo).

Pojawia się błąd / napis Status synchronizacji nieznany.

Czy można w jakiś sposób wymusić ponowne wysłanie sms-a aktywacyjnego?

Z góry dziękuje za pomoc.

Również wszystkich witam, jako że jest to mój pierwszy post. 

Potwierdzam to, co kolega wyżej napisał, problem z synchronizacją smsów i historii połączeń od jakichś dwóch-trzech tygodni... Próbowałem nawet wgrać globala w wersji MIUI7, ale nic nie pomogło...

Witam,

ustawienia chmury oczywiście sprawdzilem wszystko jest OK, samo wymuszenie synchronizacji po ponad tygodniu nie nastąpiło. Wgralem najnowszy soft z 19-08 problem pozostał ten sam - brak synchronizacji sms i listy połączeń. 

Spróbowałem wgrać ostatnie miui polska v7 - poprawna synchronizacja w ciągu kilku minut. 

Oczywiście chciałbym mieć miui V8 czekam do piątku na kolejną wersję i spróbuję wtedy.

Może wina softa albo jakiegoś błędu podczas instalacji ? Ja mam Mi5 kupione z v7 wgranym i mam błąd z dialerem, bo automatycznie się wyłącza po odpaleniu go. Zanim zabiorę się za wgranie v8, pobrałem tymczasowo inny dialer z Google Play i nadałem wszystkie potrzebnie uprawnienia odnośnie połączeń i historii, a ta nie działa. Może ktoś znalazł rozwiązanie na tego typu problemy ?

• 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...