Skocz do zawartości

Problem z synchronizacją SMS i rejestru połączeń


fludzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

zainstalowałem MIUI 8 wersja 6.8.12 na Mi 5, wszystko poszło pięknie i gładko, telefon działa prawidłowo, nie działa mi natomiast synchronizacja sms-ów i rejestru połączeń (wszystkie "inne synchronizacje" galeria, wifi, itp działają prawidłowo).

Pojawia się błąd / napis Status synchronizacji nieznany.

Czy można w jakiś sposób wymusić ponowne wysłanie sms-a aktywacyjnego?

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ustawienia chmury oczywiście sprawdzilem wszystko jest OK, samo wymuszenie synchronizacji po ponad tygodniu nie nastąpiło. Wgralem najnowszy soft z 19-08 problem pozostał ten sam - brak synchronizacji sms i listy połączeń. 

Spróbowałem wgrać ostatnie miui polska v7 - poprawna synchronizacja w ciągu kilku minut. 

Oczywiście chciałbym mieć miui V8 czekam do piątku na kolejną wersję i spróbuję wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wina softa albo jakiegoś błędu podczas instalacji ? Ja mam Mi5 kupione z v7 wgranym i mam błąd z dialerem, bo automatycznie się wyłącza po odpaleniu go. Zanim zabiorę się za wgranie v8, pobrałem tymczasowo inny dialer z Google Play i nadałem wszystkie potrzebnie uprawnienia odnośnie połączeń i historii, a ta nie działa. Może ktoś znalazł rozwiązanie na tego typu problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...