Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie porównam jak wyjdzie nowy miui dev. Na 6.8.18 po wgraniu custom kernela telefon nie wchodzi w deep sleep i z tego co czytałem nie ja jeden mam z tym problem na tej wersji. A nie chcę się teraz bawić w HR skoro na dniach powinien pojawić się rom na MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, marcinj6 napisał:

Mam pytanie wyszla juz moze jakas aktualizacja tego kernela dzialajaca na miui 8 na andku 6.0 ?

W środę wyszła nowa wersja (2.7), ale autor w opisie kernela dla miui napisał: " MIUI MM is not yet supported ", czyli jeszcze trzeba czekać, bo chyba na tą chwilę nie ma żadnego custom kernela współpracującego z miui 8 na androidzie 6.0, chyba, że o jakimś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, od wersji 2.3 nie działał aparat.3d081e2224111819772b4c7ed972e48b.jpg Miesiąc walczyłem i wywalczyłem, twórca wysłał build z naprawionym aparatem na PW jak znalazło się więcej osób. Jeśli komuś też nie działa na  s5k3p_f16s01c to mogę podlinkować. Nowa wersja już powinna mieć naprawiony tylni aparat.

Jeśli komuś działa wszystko bez problemów to zignorujcie tą wiadomość i nie piszcie "dziwne, u mnie działa " :D 

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikul Z tym trybem czytania to wal do xiaomi bo to nie wina kernela, a kodu który wypuścili w którym akurat jest spieprzony tryb czytania. Ja tam różnicę widzę i to znaczną. Ten kernel eliminuje wszystkie błędy i problemy jakie mam na stockowym kernelu. Trybu czytania i tak nie używam. Adiutor wystarczy, ewentualnie apka pokroju Lux Dash.

• Tapatalk • Redmi Note 3 Pro •

Gdy by stockowy kernel był idealny to raczej żaden Radon, Blaze czy inne ElementarX'y by nie powstawały. 

7 godzin temu, mickarp napisał:

mi na tym kernelu muli telefon streszliwie, zazwyczaj po odblokowaniu ekranu potem się jakoś rozkręca..

Chyba tylko u Ciebie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na stockowym kernelu tryb czytania działa więc co ma do tego xiaomi? Na każdy telefon jest masa kerneli i romów i powstają niekoniecznie dlatego, że oficjalne wersje są złe. Poza tym w changelogu nie widać by były takie zmiany tego kernela które spowodowałyby wytryski które Ty widzisz. 

Na Blaze, non stop knight tak muli, że się grać nie da a elementalx nawet nie jest pod MM.

Edytowane przez Mikul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikul No xiaomi ma do tego tyle że wypuścili wadliwy kod w którym nie działa tryb czytania po skompilowaniu kernela. Umang (twórca radona) o tym pisał na xda.

W changelogu nie musi być wszystko widoczne. Widzę jak to działa. Na 6.9.22 miałem mikro przycięcia (było to odczuwalne) a na tym jest wszystko OK. Na stock kernelu u mnie pojawiają się od czasu do czasu dwie poziome kreski u dołu ekranu. Na Radonie tego problemu nie mam.

Moja wersja fona widocznie nie trawi stockowego kernela. W sumie moje wcześniejsze telefony ( GT-I9505 i I9100 ) też nie działały za dobrze na stockach :)

• Tapatalk • Redmi Note 3 Pro •

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rn3p 6.9.22 antutun :

stock 65000

radon 80000

Pozdrawiam

ZibiK

A Ty uzywasz radona na miui czy cyanie? Bo u mnie na miui 6.9.29 na radonie 2.8 jak odpale kernel auditora to nie mam tych ustawien o ktorych pisze autor tego wątku na wcesniejszych radonach na miui 8 LP mialem.. a wyniki w antutu to 76k

Na tym kernelu rowniez nie dziala mi wifi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 6.9.22 stock było te ok.65000 i phone przycinał
na 6.9.29 stock - tak jak piszesz ok.75000
na radon - zawsze powyżej 80000

ustawienia auditor'a zawsze warto sprawdzić
u mnie zdarzało sie, ze trzeba poprawiać - szczególnie jak auditor został w autostarcie, a wgrałem stocka

Pozdrawiam
ZibiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2016 o 22:39, zibi_k napisał:

ustawienia auditor'a zawsze warto sprawdzić
u mnie zdarzało sie, ze trzeba poprawiać - szczególnie jak auditor został w autostarcie, a wgrałem stocka

Czy w takim razie do audiotor'a potrzebny jest ROOT? Jeśli tak to odpuszczam sobie wtedy zmianę kernela. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...