Skocz do zawartości

wgrywanie na zablokowany bl


pitt.eer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. posiłkowałem się tym http://en.miui.com/thread-251450-1-1.html i porażka- trzymam przycisk power i tylko w windowsie słychać że się włącza i wyłącza, jak wyciągam lub wkładam kabel z gniazda, podobnie słychać tylko w win. że coś się dzieje, a na ekranie tel nic.

Edytowane przez pitt.eer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to coś teraz pomoże? W tej chwili czarny ekran, jak trzymam power słychać na kompie że się włącza i rozłącza, jak wkładam lub wyciągam wtyczkę z gniazda też w windows słychać ale ekran ciągle czarny. Nie mogę przejść do trybu fastboot. Jak od nowa flashuje przez MiFlash wszystko idzie ok, pokazuje się komunikat że wszystko ok się skończyło i tyle.

Edytowane przez pitt.eer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do którego kroku doszedłeś przy tej instalacji?

Naładuj telefon na max. Ja robiłem to samo co ty, też zainstalowałem system, ale bateria mi spadła poniżej 30% i telefon też nie chciał wstać.

Generalnie ten tutorial działa, ale potem przyprawił mi sporo kłopotów jak chciałem przejść na "nasz" xiaomi.eu. Po tym tutorialu z przewodnika nic dalej nie zaktualizujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tekście nie ma słowa o trzymaniu przycisku 5 minut... Trzymasz przycisk do momentu poczucia wibracji ("keep Power Button pressed until it Vibrates").

Telefon będzie się uruchamiać. Może to potrwać do 5 minut (" The Device will start, wait patiently, it can take up to 5 Minutes ").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2016 o 20:24, ronnie napisał:

A do którego kroku doszedłeś przy tej instalacji?

Naładuj telefon na max. Ja robiłem to samo co ty, też zainstalowałem system, ale bateria mi spadła poniżej 30% i telefon też nie chciał wstać.

Generalnie ten tutorial działa, ale potem przyprawił mi sporo kłopotów jak chciałem przejść na "nasz" xiaomi.eu. Po tym tutorialu z przewodnika nic dalej nie zaktualizujesz.

No tak, przystępowałem do zadania z baterią naładowaną na ok. 2/3 jej pojemności, lecz ta zdążyła się szybko rozładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...