Skocz do zawartości

MI4C Prime - nowy soft, grzejąca się bateria 45'C


sumek800

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji do softu MIUI 6.8.4 a potem do MIUI 6.8.11 występuje problem z grzaniem się baterii. Telefon kupiłem w maju tego roku do wyjazdu za granicę jako nowy telefon, na razie nie wykonuje z niego połączeń telefonicznych, działa na nim fejs, instagram, robię zdjęcia i nagrywam czasem film i to wszystko. Fona aktualizuję co tydzień od maja kiedy zakupiłem, problem zauważyłem od softu 6.8.4 wtedy zaczęło coś baterie zżerać no i zaczęły się problemy z grzaniem ekranu z tyłem obudowy. Dzisiaj kiedy przesyłałem "blutufem" 3 zdjęcia to z panelu sterowania pojawił się alert że fon ma 45'C no bez przesady, wysyłałem tylko 3 zdjęcia, nie chcę nawet pomyśleć co będzie przy obecnym sofcie jak będę rozmawiać na fonie, pewnie będzie tak jak z HTC i ekran zacznie się odkształcać termicznie. Obwiniam coś w sofcie, przedtem nie było tego problemu przy poprzednich wersjach oprogramowania, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jak taki ważny problem pozostaje bez odpowiedzi ze wsparciem co dalej.

Pośrednio poratowałem się programem 3C Toolbox Pro i obniżyłem znacznie traktowanie procesora. W każdym razie liczę na profesionalne rozwiązanie problemu z grzejącą się obudową i ekranem a nie zasłanianiem się że problemu nie ma i co gorsza bez żadnych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Bóg nie pomoże a tym bardziej wiatraczek, sądząc po postach choćby tu to widzę że nie ja tylko mam taki problem. Nie będę potem zmieniać ekranu bo połowa będzie wyglądać jak czarna dziura a co gorsza może wybuchnąć bateria w fonie. No cóż, liczyłem na jakieś konkrety ale widzę że trzeba rozpisać się na chińskim forum, za propozycję Boga, wiatraczka albo cofania się do starego softu - dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, nie wiem czy to zal jaki czy zaczynają sie problemy w xiaomi... mam mi4c 3/32, wyswietlacz caly pokryty jest w jakiś swiecacych pixelach - widocznych tylko na czarnym. Bateria to juz wogole jakies nie potozumienie. Wifi+dwie sim+ skype i 2:40h i po baterii. Napisalem do serwisu kiedys micenter i zero odpowiedz. Moze ktos z forumowiczów wie co tak zre prad w tel, aha i co kilka minut wyskakuje info ze juz 45' ma bateria.

Screenshot_2016-10-30-10-30-54-925_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bekon10 napisał:

Witam, nie wiem czy to zal jaki czy zaczynają sie problemy w xiaomi... mam mi4c 3/32, wyswietlacz caly pokryty jest w jakiś swiecacych pixelach - widocznych tylko na czarnym. Bateria to juz wogole jakies nie potozumienie. Wifi+dwie sim+ skype i 2:40h i po baterii. Napisalem do serwisu kiedys micenter i zero odpowiedz. Moze ktos z forumowiczów wie co tak zre prad w tel, aha i co kilka minut wyskakuje info ze juz 45' ma bateria.

Screenshot_2016-10-30-10-30-54-925_com.miui.securitycenter.png

Poszukaj mojego tematu, zawieszone piksele nadają się na gwarancję.grzanie się telefonu to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...