Skocz do zawartości

Który kolor wybrać?


b.n

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że przez część osób temat ten uzna za bezsensowny ja jednak mam dylemat zakupowy odnośnie wyboru koloru Mi5. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale nie mam możliwość zobaczenia tych modeli na żywo;) Może ktoś z Was bawił się różnymi wersjami kolorystycznymi i będzie mi w stanie pomóc, bo:


-czarny, wydaje się najbardziej elegancki ale czy mocno się palcuje?

-biały, fajnie ten kolor odcina wyświetlacz, widać w tym odcieniu, że wyświetlacz jest praktycznie na całą szerokość urządzenia (czego nie widać na pierwszy rzut oka w czarnym)

-gold, wydaje się najbardziej oryginalny ale czy ten złoty jest naprawdę złoty czy jakiś piaskowy/szampański? Dodatkowo zastanawiam się czy te kreski/paski na tyle nie wyglądają tandetnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem na początku czarny. ale zdecydowałem się na biały m.in. pod względem estetycznym, ponieważ jak się przyjrzysz, to przez to że wokół ekranu jest czarna ramka (bo ekran nie jest od brzegu do brzegu tylko jest czarny margines szerokości ~2mm), która na czarnym powoduje wrażenie, że przycisk home nie jest na środku przestrzeni między ekranem a dolną krawędzią, tylko jest bliżej tej dolnej krawędzi. To moim zdaniem kiepsko wygląda. Na białym tego tak nie widać. Bo zarówno przy wygaszonym jak i włączonym ekranie odległość do krawędzi jest równa - właśnie dzięki temu czarnemu marginesowi. Gdyby w białej wersji był biały margines, to też wyglądałoby to co najmniej źle.

Na tych zdjęciah to dobrze widać:

Cytat

HTB1E1wELFXXXXb7apXXq6xXFXXXc.jpg L1110573.png


Druga kwestia jest taka, że jak ja zamawiałem to na czarnego czekałem miesiąc i nic się nie ruszało, a wiele osób tutaj z forum, które nawet później zamówiły, miały już swoje białasy w domu :D , więc zmieniłem zamówienie na IBG na białeo z niecierpliwości. Ale nie żałuję, bo właśnie ta kwestia estetyki mnie bardziej skłoniła do zmiany na biały niż niecierpliwość. Złoty jak dla mnie w ogóle nie wchodzi w grę bo jest dla mnie po prostu brzydki i babski :D

Pozdro ;)

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, b.n napisał:

Z drugiej strony przy zapalonym ekranie, na białym widać boczne czarne ramki, na czarnym nie rzuca to się tak bardzo w oczy :D

palcować się palcuje czarny i to dość dobrze, ale ja mam go w smukłym etui. Jest to najlepszy kolor xiaomi. Biały odpada przez te paskudne ramki;p a na czarnym tego problemu nie ma. Bierz czarny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...