Jump to content

Wgniecenie na obudowie


Recommended Posts

Witam, ostatnio przeglądałem sobie tak telefon i zauważyłem, że posiada on wgniecenie na obudowie (po lewej stronie mniej więcej półtora centymetra od dołu) i aż momentalnie zamarłem. Telefon noszę w silikonowym etui, za 10 złoty z xiaomi.com.pl i nie daje to zbyt dużej ochrony, a sam telefon upadł mi dwa razy i zawsze na podłogę, więc dziwne, że wgniecenie powstało w tym miejscu. Chciałbym spytać użytkowników redmi note 3, jakie są wasze przeżycia z tym telefonem, jaka jest jego ogólna odporność na upadki i czy również posiadacie wgniecenia na obudowie (obstawiam, że tak bo to jest aluminium więc o takie rzeczy nie trudno). 

 

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

@Piter9702 minęło już trochę czasu, ale mam identyczny problem!!!! Dokładnie w tym samym miejscu mam małe wgniecenie, tel działa normalnie tez mi upadł dwa razy, ale ekran i wszystko całe, też mam silikonowe, zwykłe etui. Tylko to wgniecenie i to jeszcze w tym samym miejscu co Ty. Masakra.... Przypadek??? Nie sądzę....

Link to post
Share on other sites

Hmmm...

Mój syn od blisko roku używa Redmi Note 3 Pro (kolor złoty) i kiedy ostatnio zapytałem co robił, że wgniótł obudowę, zaperzył się, że tak było od wyciągnięcia z pudełka, że telefon mu nigdzie nie upadł. Ten konkretnie egzemplarz kupiłem w ibuygou, a Wy?

Link to post
Share on other sites
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...