Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 2 Ciągły brak sygnału(niewykrywanie sim)


Caerstriff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Pragnę się poradzić w sprawie problemu, który mnie dotknął. Otóż stałem się posiadaczem xiaomi redmi note 2. Telefon ten miał jedną wadę był bez zasięgu, uległ awarii czy coś innego. Domniemałem, iż aktualizacja załatwi ten problem aczkolwiek nie wyszło to tak kolorowo jak mogłoby mi się wydawać. Telefon miał już zainstalowane oprogramowanie Miui Polska, jednakże aktualizacja nie instalowała najnowszego oprogramowania nie wiedzieć czemu, flashify był już zainstalowany na telefonie. Sęk w tym, że próbowałem instalowania nowego oprogramowania z poziomu flashify była nim najnowsza nakładka miui 6.8.11(ściągnięta z tej strony). Zasięg jednak nie wrócił. Wyszukałem w necie modemu globalnego próbowałem instalować poszczególne z nich tudzież: XRN2_v24p37_modem.zip p48 i p51. Jednakże instalacja żadnego z nich nie pomogła. Dodatkowo zauważyłem dwie niepokojące rzeczy. Pierwszą był czerwony napis na skrypcie ,,E:Unable to find partition size for 'persist' ". Drugą zaś jest ,,Sprawdzanie plików MD5... Pomijanie sprawdzania MD5: brak pliku MD5" dodam, iż w opcjach nie mam zaznaczonych żadnych opcji pomijający owe pliki, a nie zaznaczałem również przy ich instalacji ,, Weryfikacji sygnatury pliku zip". Wyczytałem, iż można (przynajmniej pierwszy z problemów naprawić) poprzez instalację romu poprzez fastboota. Piszę tutaj by się poradzić i nie błądzić po omacku, może ktoś miał podobny problem lub po prostu wie jak owy problem rozwiązać.

 

Pozdrawiam i dziękuję za góry za ewentualne odpowiedzi.

 

Ps. jeżeli jest to zły dział na owy temat to z góry przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...