Skocz do zawartości

Redmi 3S problem z polaczeniem telefonu


Unlucky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem posiadaczem od wczoraj redmi 3S. Wszystko smiga ładnie, lecz mój laptop z Windows10 nie chce z nim wspolpracowac. Cala operacje zmiany softu przeszedl na moim domowym komputerze  win7 i tam nie ma problemu. Mam zainstalowanego MIPcSuite, miFlash i chyba wszystkie sterowniki które znalazlem na forum, i telefon nie jest wykrywany. To by bylo malo znaczace ale operacje na plikach z telefonu ( kopiuj, wklej, usun ) powoduja ze w explorerze windowsowym pojawia sie komunikat o tym ze urzadzenie jest zajete. Nawet nie moge skopiwoac danych z komputera na telefon. MiPcSuite mówi że musze zupdatować moje urzadzenie zanim zaczne używać tego softu. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z MiPcSuite, ta wersja działa tylko czasami. Uzywak exloratora z windows. Zauważyłem że windows widzi i przenosi pliki jak telefon podpięty ma wybudzony ekran. Dodatkowo nie przeniesiesz pliku bezpośrednio z karty sd do telefonu i odwrotnie i wtedy się  pojawia komunikat że urządzenie zajęte. Trzeba najpierw do komputera a potem dopiero dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...