Skocz do zawartości

Najlepszy soft.


kondyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Zamówiłem niedawno Mi4C od Goldiego. W sumie dopiero czekam na niego ale przeglądając forum nie znalazłem konkretnej odpowiedzi jaki soft będzie najlepszy (bezproblemowy, z w miarę długim SoT itd.) 
Już chyba powoli przestaję łapać czy miui polska i eu to to samo czy nie, stable czy developer. 
Mogę prosić o jakieś konkrety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mgreta36 napisał:

Czytaj forum... czytaj forum... TU jest wszystko

Super faktycznie konkrety. Może i jest wszystko ale jakoś nie potrafię znaleźć interesujących mnie informacji. Po to jest forum, żeby pytać, albo tylko tak mi się wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do wersji 6.3.3 było wydawane Miui Polska. Obecnie jedynie xiaomi.eu. Developer to wersja rozwojowa wydawana raz w tygodniu. Obecnie najnowsza to 6.8.11 (rok.miesiac.dzien). Stable to wersja stabilna. Najnowsza to 7.5.4.0. Rozwojowa to miui v8, a stabilna to miui v7. Ze swojej strony polecam rozwojową 6.8.4. Ale dla każdego co innego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, od kilu wersji mam ROM rozwojowy v8. Od czasu jak na stary rom po wipe'ie kładę nowy rom - jest OK, ale jak u większości forumowiczów - zawsze coś.

Ostatnio po pijaku jak sobie zrobiłem wipe przed nowym romem - to straciłem wszystko... zero bacupów, zero instalek, app - słowem nic - 27 GB FREE.

Ale to jest MIUI - chmura, synchro... Kontakty, dane app na Google - TO po prostu działa - bo ma działać.

Po zainstalowaniu ostatniego ROMu - na golasa... powiem jedno... BOSKI :) Sieć, WIFI, dane - nowa AutoMapa - kilka godzin non stop w terenie - bateria jak by jej nie było - non stop 100 %.

Ludzie - czytajcie forum ! nie jeden temat - ogólnie wszystko... tu wszystko jest, tylko trzeba rozumieć co się czyta. Jak się ładuje baterie byle czym to wybucha, Jak się podkręca tel rożnymi modami to co się dziwić, że się grzeje i wcina baterie jak zając marchew...

Edytowane przez mgreta36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz to rozumiem :) A ogólnie to jest mocna różnica między v7 a v8? 

I naprawde staram się czytać wszystko ale nie mając fizycznie telefonu w ręku bez możliwości przetestowania to ciężko mi przyswoić ten ogrom informacji bez praktyki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz działający telefon bez problemu to wgrywaj wersje stabilne. Mi już przeszło ciągle lawirowanie miedzy romami. Potrzebuje telefonu, nie zabawki.

Mogę polecić wersje stabilna 7.5.2.0, nowsza (7.5.4.0) zżerała mi za bardzo baterie. 

Następny rom który wgram to będzie wersja stabilna miui 8 która powinna niedługo pojawić się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...