Skocz do zawartości

Różne wyświetlacze ?


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

tianma nt35596 srebrno-czarny 2/16 Pro za 800zł nówka kupiona w sklepie MiSpot . Z działania jestem zadowolony szkoda tylko że folię dali niedopasowaną do telefonu a jak kupiłem etui ze szkłem to okazały się że szkło jest o kilka mm za mały a etui to ledwo wcisnąłem że aż plastik lekko się wygina :D. Jak się rozwali to kupię jakieś nowe :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boe. Po aktualizacji już w uruchomionym systemie, przez około godzine mam wyświetlony napis "MI" na środku ekranu. Fon idzie do serwisu

• Tapatalk • Redmi Note 3 Pro •



Uważaj, bo mogą się niczego nie dopatrzeć. U mnie po każdym powrocie na Miui łapię wypalone logo :D ale po czasie znika, albo pobierz z Google play jakiś program typu Burn Fix, zostawiasz na 30 min i znika.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofam słowa odnośnie równomierności podświetlenia w Tianmie. Backlight bleeding jest mniejszy w porównaniu do Boe ale jak w każdym innym Xiaomi dolna część ekranu jest ciemniejsza w porównaniu do górnej. Możecie się kłócić że u was tak nie ma ale jak się przyjrzycie to zauważycie różnice :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2016 o 23:04, fakeeus napisał:

Akcesoria nie pasują bo kupiłeś wersję International z LTE 800 która jest dłuższa od zwykłej wersji o 2mm.

akurat też tam kupowałem i jest to wersja chińska bez LTE 800 :P i tak też miałem folię nie dopasowaną do ekranu, a drugi gratis którym było etui z przeźroczystego sylikonu nie dolegało dobrze :| ale no cóż to tylko gratisy. Po 2-uch dniach i tak zmieniłem na Nillkina i ipaky 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...