Skocz do zawartości

Xiaomi Hongmi jakie macie problemy z Romem lub telefonem


Gość dobot

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe dwa problemy, może ktoś wie jak temu zaradzić... Jak restartuje fona to ikony nie zapamiętują położenia. Mam zaznaczone "pamiętaj aktualny układ".

Drugi problem a właściwie pytanie, czy da się wyłączyć to falowanie ekranu po dłuższym przytrzymaniu ikon i puszczeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z "systemem Android". Telefon mam od piątku, zaraz po wyjęciu z pudełka wgrałem rom miui polska. Aktualnie nie mam żadnej aplikacji z przysiady przydzielonym rootem...

g5np.png

edit:

Dzisiaj wskazania są inne, choć w dalszym ciągu nie odpowiadają rzeczywistości; przez ok. 2 godziny grałem w Dead Triggera, i to właśnie ten proces powinien być na pierwszym miejscu (z wartością pewnie ok. 60%).

2ebdc2f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pare pytan co do red rice poniewaz kupilem tel z pol od "Technos" z pl meni wszystko oki tylko co do "roota" co to wogule jest i o co z tym chodzi poniewaz pare razy wyskoczylo mi ze musze zrobic roota ale moze to usunac pare aplikacji itp dodam ze to moj 1 tel dotykowy na androidzie nie jestem w temacie z braku czasu chcialbym sie dowiedziec czy mam zrobic tego roota?co to wogule jest?w info o tel mam Android 4.2.2 HM 2013023,wersja miui-4.3.22.Tel mam z play i aero2 i wszystko chodzi tylko pytanko czasem wyskakuje mi roaming w pl musze niby przez niego dzwonic ale nic nie pobiera z konta:)dziwne,druga sprawa macie tak,ze ciagle jest nosnik usb podlaczony,3sprawa wideo czy muzyka online wszystko jest chinskie czy da sie ustawic nasze listy eu?tez niemoge przypisac zdjecia do kontaktu niewiem dlaczego i w odtwarzanych filmach nawet swoich nagranych wszystkie opcje np obraz czy podobne jest po chinsku:)tez tak macie?pozatym jak narazie wszystko dziala oki bateria normalnie 2 dni wiecej uzytkowania tzn pograc 2,3 godz i tyle samo neta to dnia nie pociagnie.Z gory dziekuje za wyrozumialosc i odpowiedz gdyz jestem kierowca i niemam prawie wogule czasu bede wdzieczny jak ktos opisze te problemy i sprawy na e-maila jesli to nie problem.pozdro

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamen problem z czujnikim zbliżeniowym. Czujnik przestaje działać po kilku dniach od wygrania softu. Po ponownym wgraniu znów jest ok. Zaczęło się od pierwszego romu v5.

Czujnikw opcjach oczywiście włączony.

Już nie wiem czy to soft czy jednak telefon.

Jakieś sugestie?

Wysłane z mojego Ideapad K1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kv77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problen z tel.od wczoraj nie chcę się lądować RR jak jest włączony (zaczyna lądować i po 5s. Przestaje). Dopiero jak go zupełnie wyłączne to laduje dla mnie to wielki problem bo jestem Kierowca zawodowym i uzywam jako navigacje. Uruchomienie ponowne

nic nie dalo. Co można na to poradzić bez wgrania nowego softu jestem zagranica więc

Wysłane z mojego Red Rice od Xiaomi :) Sorry za błędy, mój słownik mnie nie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie pojawił się problem z otrzymywaniem sms-ów z banku a. s7nc.Chcąc zrobić przelew otrzymuje wiadomość, że aplikacja odpowiedzialna za smsy przestała działać, wysłałem raport błędu no ale przelewu zrobić nie mogę, bo kodu brak. Po przełożeniu karty do starego telefonu samsunga gio smsy bez problemu dochodzą, wiec jak widać wina RR. Mam nadzieję jednak, że zostanie to szybko naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95% waszych problemów z telefonem to nie problem z telefonem, tylko ROMu z niedoróbkami...

Zamiast zmienić rom na dopracowany to nie, a potem 15 stron z żalami typu to mi nie działa, tamto mi nie działa.

Mnie tam nic się nie wiesza, smsy przychodzą, telefon się ładuje, pamięta układ ikon, internet działa, wyszukiwarka działa, pamięta wybór sieci 3g, bateria trzyma idealnie, odtwarza płynnie mkv 1080p, nie wiesza się, działa monitor danych itp itd

Jestem zachwycony tym telefonem, pierwszy smartfon jaki mam bez wad i niedoróbek. Pozdrawiam zadowolonych użytkowników :)

Edytowane przez tas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam taki mały problem, gdzieś już widziałem opis tego problemu ale nie mogę znaleźć. Chodzi mianowicie o to że któraś z przeglądarek pobiera zdjęcia z odwiedzanych stron. Pełno miałem śmiecia w galerii. Jak rozwiązać ten problem?

Wysłano z Xiaomi Redmi przy użyciu Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem te albumy. Mnie interesuje to co zrobić żeby te zdjęcia nie pobierały się ze stron. Czasami ich nie ma , nie pobierają się aż tu nagle cały wysyp jakiś dziwnych albumów.

Wysłano z Xiaomi Redmi przy użyciu Tapatalka.

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...