Skocz do zawartości

Widget godziny MIUI8 z pogodą


Pietr

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o tego jakiego wcześniej znalazłem to w wbudowanej aplikacji z motywami. Nazwy już nie pamiętam. Bo usunąłem motyw.

 

A jeżeli chodzi jaki chcę. To zwykły domyślny zegar z MIUI8 z pogodą po prawej ew. z tekstem u dołu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi ty tak naprawdę różnicy nie widzisz? Może jakiś specjalista, okulista Ci pomoże?

Chcę po prostu widget z MIUI8 + pogoda. By miał taki samy układ co na ekranie blokady.

No ale nic. O gustach sie nie rozmawia i sam spróbuję swoich sił w edycji motywu.

 

//edit

To za czasów MIUI6 przewidzieli co będzie w MIUI8?

Edytowane przez Pietr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pietr napisał:

@Nezumi ty tak naprawdę różnicy nie widzisz? Może jakiś specjalista, okulista Ci pomoże?

Chcę po prostu widget z MIUI8 + pogoda. By miał taki samy układ co na ekranie blokady.

No ale nic. O gustach sie nie rozmawia i sam spróbuję swoich sił w edycji motywu.

 

//edit

To za czasów MIUI6 przewidzieli co będzie w MIUI8?

Ty nie rozumiesz o co mi chodzi... W MIUIPOLSKA mamy ten zegar od dawna! Nie w sofcie Global, a w MIUIPolska, co więcej taki zegar jest w prawie każdym nowym motywie do miui8, np. bazujących na iOS... A takie docinki wypraszam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Co zrobić, żeby widget pogodowy aktualizował pogodę automatycznie. Póki co ma cos tak ustawione, że odświeża się tylko gdy kliknę w pogodę. Sądziłem ,że skoro jest połączony z zegarem to pobiera dane na bieżąco.

Edytowane przez puder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2016 o 17:15, puder napisał:

Co zrobić, żeby widget pogodowy aktualizował pogodę automatycznie. Póki co ma cos tak ustawione, że odświeża się tylko gdy kliknę w pogodę. Sądziłem ,że skoro jest połączony z zegarem to pobiera dane na bieżąco.

Musisz poczekać na następny rom, w obecnym jest skopane odświeżanie widgetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...