Skocz do zawartości

Mi Home i pluginy


Vergiliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z formowiczów szukał, próbował tłumaczyć aplikację Mi Home i pluginy do niej które obsługują inne urządzenia z ekosystemu MIJA jak np: Yeelight, Mi Smart Socket, Mi Smart Plug, Mi WiFi Amplifier, Mi Purifier?

Wiem że jakiś czas temu ktoś zajmował się tłumaczeniem Mi Home ale samej aplikacji lecz porzucił projekt bo pojawiła się wersja angielska. Niestety, niektóre z urządzeń wymagają jednak konfiguracji innej jak domyślna i krzaczki jakie się w aplikacjach do ich obsługi pojawiają utrudniają ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam, ostatnio na jednym z moich kont Xiaomi, aplikacja MiHome zaktualizowała się z wersji 4.3.11 do wersji 5.0.3

Wygląd aplikacji dość znacznie zmienił się, według mnie na lepsze, ale funkcjonalność jest gorsza. Np. w nowej wersji MiHome nie widzę nigdzie opcji tworzenia grup. Te grupy które miałem utworzone za pomocą poprzedniej wersji apki przeniosły się do nowej, natomiast nie wiem jak utworzyć nową grupę w nowej wersji aplikacji MiHome :(

Spoiler

a9b6c52241e09cba9cd2cc382b6b3409.jpg       12fb34624cf0641b95b1090db70d6869.jpg

Czy ktoś testował już nową wersję apki ??

Czy ktoś z Was ma może plik instalacyjny aplikacji MiHome w wersji 4.3.11 ?? Jeśli tak to proszę o jego udostępnienie. Z góry dzięki.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, testowaliśmy - poczytaj posty od tego w dół: https://miuipolska.pl/forum/topic/15542-smart-home-od-xiaomi/?do=findComment&comment=398790

Starsze wersje znajdziesz tu: https://www.apkmirror.com/uploads/?q=mihome ja wróciłem szybko do 4.3.15 bo tej nowej nie da się używać

Edytowane przez abc00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • mrosi odblokował(a) ten temat

Witam. Obecnie korzystam z aplikacji Mi Home w wersji 5.0.24 beta i wczoraj zauważyłem, że w ustawieniach lokalizacji (regionu) pojawiła się w końcu Europa.

07b99a82cec79baa54a17b9da50c21b7.jpg

Czy ktoś próbował skonfigurować swoje produkty po wybraniu tego regionu? Po wybraniu opcji dodania urządzenia manualnie, lista wyboru jest dość mała (to są chyba tylko te urządzeń, które wyszły w europejskiej wersji.

e2664703abc367dd7fad1055d1c3ae54.jpg

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Pojawiła się nowa wersja Mi Home 5.3.5

 

09b4f37a50030855f0e9a9c10ba1bd7c.jpg

 

 Mi Home:

Mijia Experience Edition, zaprasza do korzystania z pierwszych użytkowników i dostarcza cennych informacji zwrotnych:

1. Dodaj sprzęt, aby zaktualizować cały proces, odkrycie urządzenia i pracę w sieci,

2. uaktualnienia kart sprzętowych, interfejs sterowania bardziej humanitarny;

Zoptymalizuj podstawowe doświadczenie i popraw stabilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2018 o 06:29, pkonrad napisał:

Pojawiła się nowa wersja Mi Home 5.3.5

 Mi Home:

Mijia Experience Edition, zaprasza do korzystania z pierwszych użytkowników i dostarcza cennych informacji zwrotnych:

1. Dodaj sprzęt, aby zaktualizować cały proces, odkrycie urządzenia i pracę w sieci,

2. uaktualnienia kart sprzętowych, interfejs sterowania bardziej humanitarny;

Zoptymalizuj podstawowe doświadczenie i popraw stabilność.

Czy w codziennym użyciu zauważyłeś jakieś zmiany? Skok wersji jest dość spory, masz może plik apk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...