Skocz do zawartości

NIe umiem przejść z romu miui 8 6.8.4 ( chiński? global?) na miui polska


Maciek85

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie,

ponieważ przedwcześnie odtrąbiłem sukces muszę założyć nowy temat.

Obecnie mam zainstalowany miui leo images i nie udaje mi się w żaden sposób wgrać polskiego.

Telefon z odblokowanym bootloaderem, zrootowany, zainstalowane twrp, supersu, cwm, flashify.

 

Spersu nie chce się zaktualizować - ani normalnie, wyskakuje błąd, ai przez twrp - restart i to samo 

Wszystkie te aplikacje mają uprawnienia root'a. Po uruchomieniu twrp wyskakuje błąd "In app billing setup failed: Error checking for billing v3 support. ( response: 3:billing unavailable). Podobny komunikat występował w cwm. Po wyborze w twrp zip i zaznaczeniu opcji wipe następuje restart i pojawia się szkic telefonu z prośbą o podłączenie do USB - podłączam,mam mnawet uruchomione pc suite i nic - obrazek znika, telefon się bootuje ze starym miui. 

Szczerze mówiąc już się gubię w tematach z instajacją, będe wdzięczny za pomoc/ wskazanie odpowiedniego działu na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So....

Blisko ale nie działa - tzn. zrobiłem root access, zainstalowałem flashify i uruchomiłem obraz leo ( mam mi note pro) 

Telefon się uruchamia z twrp, robię wszytsko z powyższej instrukcji i wyskakuje błąd 7 a poprzedza go komunikat "this package is for leo, this is lybra" 

Nie wiem szczerze mówiąc co dalej, próbowałem na 2 wersjach miui - najnowsza i poprzednia. 

Sprobuje jeszcze na archiwalnej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza krzaczącym się Wi-Fi mamy sukces!

Użyłem twrp 2.8.6.0 (3.0 wywołało błąd jak wyżej) i poszło idealnie.

Dzięki za pomoc, sobie za wytrwałość, telefonowi że przeżył dwudziestokrotne flashowanie ;]

a8ef443dd5f18d54fbd26666ea4ca7d0.jpg

Temat (chyba) do zamknięcia ;)

Wysłane z mojego MI NOTE Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Maciek85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...