Jump to content

Redmi 3 Pro + Xiaomi Hybrid Dual Iron - problem z przyciskami

Recommended Posts

Cześć,

Zamówiłem na BangGood słuchawki Xiaomi Hybrid Dual Iron http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Hybrid-Dual-Drivers-Wired-Control-In-Ear-Earphone-Headphone-With-Mic-p-1010328.html

Gdy do mnie dotarły okazało się, że przyciski sterowania głośnością nie działają poprawnie. Wygląda to tak:

Naciskam vol+ to głośność zwiększana jest do oporu. Gdy manualnie zmienię poziom głośności nadal leci do oporu. Gdy następnie nacisnę vol-, wycisza mi zupełnie telefon i przy manualnej zmianie poziomu głośności wraca automatycznie do wyciszenia. Od tego momentu przyciski na słuchawkach już nie reagują. Schemat można oczywiście robić odwrotnie, czyli najpierw vol-, później vol+ i wygląda to w ten sam sposób.

Zareklamowałem sprzęt i dostałem drugi egzemplarz - ten sam problem. Stąd moje podejrzenie, że to jednak problem telefonu. Dodatkowo sprawdziłem je u kolegi na Redmi Note 2 z pierwszą wersją MiuiPolska v8 i przyciski działają jak należy.

U mnie na pokładzie jest aktualnie najnowszy MiuiPolska 8.6.8.4

Ktoś się z tym spotkał, albo ma pomysł co z tym zrobić? Słuchawki są super i bardzo mi zależy żeby zaczęły działać. Tym bardziej, że mam już dwie sztuki w cenie jednych...

Pozdrawiam

• 1 month later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...