Jump to content

Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery

Recommended Posts

• Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

się zrobił wątek o wszystkim, tylko nie o R4 i MN2

A jak to się ma do r4 / rn4 / mn2?

Kolejny off top. W normalnych warunkach sprzęt tanieje w pierwszych miesiącach sprzedaży, lecz nieznacznie, potem cena jest utrzymywana aż do wejścia nowego modelu, tu raczej jest spadek zamówień i po

Posted Images

Kolejny off top. W normalnych warunkach sprzęt tanieje w pierwszych miesiącach sprzedaży, lecz nieznacznie, potem cena jest utrzymywana aż do wejścia nowego modelu, tu raczej jest spadek zamówień i podejrzewam że ze względu na słabą konstrukcję, metalowy redmi 3 pro już jest bardziej wytrzymały niż ten mi5... Te mi piątki ponoć padają jak muchy, z tego co widzę.

• Like 3
2 godziny temu, galakty napisał:

Niech prezentują lepiej Redmi 4 na Snapie, a nie tam dyskutować będziemy o porcelanie czyli Mi5 :) 

Dokładnie. Noszę się z zamiarem kupna Redmi 3S Pro, ale wolę poczekać na Redmi 4 :/

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

@cuben1ty Czy to ten sam fanpage, który kiedyś twierdził, że telefony Xiaomi nigdy nie trafią do sprzedaży w Europie i teraz większość postów ma usuniętych? Dziwię się, że jeszcze nie został usunięty cały fanpage, przecież to jest podszywanie się za oficjalne przedstawicielstwo. Chyba, że o czymś nie wiem i powstał oficjalny fanpage.

• Like 1
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...