cuben1ty

Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery

Recommended Posts

trzeba wyprzedać jak najwięcej starego modelu przed wejściem nowego? bo jak wejdzie mi5-costam to mi5 będzie musiało potaniec itd, itp... takie oczywiste oczywistosci...

Kolejny off top. W normalnych warunkach sprzęt tanieje w pierwszych miesiącach sprzedaży, lecz nieznacznie, potem cena jest utrzymywana aż do wejścia nowego modelu, tu raczej jest spadek zamówień i podejrzewam że ze względu na słabą konstrukcję, metalowy redmi 3 pro już jest bardziej wytrzymały niż ten mi5... Te mi piątki ponoć padają jak muchy, z tego co widzę.

• Like 3

2 godziny temu, galakty napisał:

Niech prezentują lepiej Redmi 4 na Snapie, a nie tam dyskutować będziemy o porcelanie czyli Mi5 :) 

Dokładnie. Noszę się z zamiarem kupna Redmi 3S Pro, ale wolę poczekać na Redmi 4 :/

Mam nadzieję że to prawda. Mam również nadzieję że Redmi 5 będzie na Snapie, a nie na Mediateku.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Mnie w Redmi 4 przydałby się ekran FullHD, trochę lepszy procesor, podświetlane przyciski funkcyjne (żeby tez lepiej działały) i głośnik na dole.

@cuben1ty Czy to ten sam fanpage, który kiedyś twierdził, że telefony Xiaomi nigdy nie trafią do sprzedaży w Europie i teraz większość postów ma usuniętych? Dziwię się, że jeszcze nie został usunięty cały fanpage, przecież to jest podszywanie się za oficjalne przedstawicielstwo. Chyba, że o czymś nie wiem i powstał oficjalny fanpage.

• Like 1

1 godzinę temu, cuben1ty napisał:

yHEO2Ar.png

Według nich w połowie października Redmi 4 miał być dostępny. Tylko na razie to się na to nie zapowiada.

Dnia 18.09.2016 o 18:26, cincin27 napisał:

Niedługo powinna być premiera Redmi 4 (nie wiem na ile to jest wiarygodna informacja).

2.jpg

A ten tel ze zdjęcia to chyba leciwy Redmi Note 3G

Guest
This topic is now closed to further replies.