Skocz do zawartości

Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery


cuben1ty

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.09.2016 o 09:18, mrosi napisał:

.... gdzieś tam pojawiła się informacja, że ma on mieć czytnik linii papilarnych w ekranie (to między innymi jedna z funkcjonalności technologii 3D Touch).

 

Być może jest w tym ziarnko prawdy ponieważ w romie z wczoraj znalazłem nową ikonkę odpowiadającą za force touch która zagościła w ustawieniach pod nazwą ic_force_touch no chyba że to dotyczy nowej funkcjonalności przycisku w mi5

 

ic_force_touch.png

Edytowane przez fyme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu piszą o procku

. http://www.gizchina.com/2016/09/03/xiaomi-redmi-4-gets-tenaa-approval/

Boże.. Co za kanał... Czym to RM4 różni się od RM3 pro oprócz baterii?

Teraz to już gorzej niż Samsung z tymi wersjami telefonów.

Czy ktoś coś wie kiedy będzie jakiś model typu MI5c albo MI5s ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny off top. W normalnych warunkach sprzęt tanieje w pierwszych miesiącach sprzedaży, lecz nieznacznie, potem cena jest utrzymywana aż do wejścia nowego modelu, tu raczej jest spadek zamówień i podejrzewam że ze względu na słabą konstrukcję, metalowy redmi 3 pro już jest bardziej wytrzymały niż ten mi5... Te mi piątki ponoć padają jak muchy, z tego co widzę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@cuben1ty Czy to ten sam fanpage, który kiedyś twierdził, że telefony Xiaomi nigdy nie trafią do sprzedaży w Europie i teraz większość postów ma usuniętych? Dziwię się, że jeszcze nie został usunięty cały fanpage, przecież to jest podszywanie się za oficjalne przedstawicielstwo. Chyba, że o czymś nie wiem i powstał oficjalny fanpage.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...