Skocz do zawartości

Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery


cuben1ty

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz trzeci proszę moderatora o zmianę tematu wątku na adekwatny do dyskusji - brak członu "NOTE" w temacie! Wszyscy piszą o Redmi NOTE 4, istniejącym telefonie, a w temacie wciąż jest "Redmi 4". Po co wprowadzać ludzi w błąd?

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie pod uwagę, że RN3 na Snapdragonie nagrywa filmy 4K i ma lepszy aparat. I X20 dostał słabe GPU do współpracy. Dla mnie dopiero kolejny Redmi na Snapie będzie opłacalny, w tej chwili ciągle RN3 Pro najlepszy.

Tylko pokaż mi procek snapa, który mogliby wsadzić do rn4pro? Snapa 820 nie dadzą, chyba że 652 tego odswiezonego i produkowanego w 14nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, latet napisał:

Po raz trzeci proszę moderatora o zmianę tematu wątku na adekwatny do dyskusji - brak członu "NOTE" w temacie! Wszyscy piszą o Redmi NOTE 4, istniejącym telefonie, a w temacie wciąż jest "Redmi 4". Po co wprowadzać ludzi w błąd?

Mylisz się. To użytkownicy rozpętali dyskusję o Note 4. News, a ściślej jego pierwszy post, zawierał link do źródła traktujący o Mi Note 2 i Redmi 4. :)

Ergo, użytkownicy powinni zweryfikować dyskusję,a nie moderatorzy tytuł wątku...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mrosi napisał:

Mylisz się. To użytkownicy rozpętali dyskusję o Note 4. News, a ściślej jego pierwszy post, zawierał link do źródła traktujący o Mi Note 2 i Redmi 4. :)

Ergo, użytkownicy powinni zweryfikować dyskusję,a nie moderatorzy tytuł wątku...

OK, widzę, że posty o RN4 zostały wydzielone do innego, nowego wątku. Moje "prośby" można więc śmiało usunąć, teraz to już tylko śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tpawel napisał:

Tylko pokaż mi procek snapa, który mogliby wsadzić do rn4pro? Snapa 820 nie dadzą, chyba że 652 tego odswiezonego i produkowanego w 14nm.

820? :D 

650 albo właśnie 652. Dla mnie i tak będzie to lepszy wybór, niż X20. Nawet jeśli okaże się wolniejszy w aplikacjach, to będzie dla mnie lepszy. Do tego najprawdopodobniej dostanie lepsze GPU. X20 ma mizerną grafikę, co z tego że proc mocny, jak w grach będzie pewnie odstawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie brzmi czemu to jest china version skoro niedawno to była zwykła wersja

po prostu trzeba raczej poczekać

 

a wracając do tematu ciekawe co z tym redmi 4, fajnie jakby w tym roku wyszedł ze snapem

Edytowane przez moth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

820?  

650 albo właśnie 652. Dla mnie i tak będzie to lepszy wybór, niż X20. Nawet jeśli okaże się wolniejszy w aplikacjach, to będzie dla mnie lepszy. Do tego najprawdopodobniej dostanie lepsze GPU. X20 ma mizerną grafikę, co z tego że proc mocny, jak w grach będzie pewnie odstawał.

''konsekwentnie' to snap 652 dla wersji pro

Pozdrawiam

ZibiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2016 o 10:35, cincin27 napisał:

@latet

Xiaomi straciło pierwszą pozycję na rynku w Chinach, więc chcą wydać jakiś dobry telefon w niskiej cenie. 

@penetratore

Samsung wydaje mnóstwo telefonów, których potem nie wspiera żadnymi aktualizacjami a Xiaomi jednak zapewnia wsparcie dla modeli sprzed kilku lat (oczywiście jest kilka wyjątków).

Moim zdaniem jeśli Xiaomi chcę dogonić Huaweia, to powinno mocno popracować nad oprogramowaniem.

A to ciekawe co piszesz o Samsungu, miałem Galaxy S2 i wszystko działało bez zastrzeżeń. Podniecanie się co tygodniowymi aktualizacjami jest dla mnie śmieszne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył, to pisałem o Huawei  w kontekście ilości sprzedaży.

;) wzmianka o oprogramowaniu, sugerująca że w tym względzie musi dogonić huaweia - flagowca od nich nie miałem, ale średnią półkę tak i odwracać od xiaomi się nie zamierzam - nie ma co się przesiadać z Mercedesa do Fiata ;)

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrosi napisał:

Im więcej danych na temat Mi Note 2 wycieka do sieci, tym bardziej stwierdzam, że go kupię...

Dawaj jakieś nowe wieści, bo też się na niego napaliłem. ;-)

13 godzin temu, Ink napisał:

Moim zdaniem jeśli Xiaomi chcę dogonić Huaweia, to powinno mocno popracować nad oprogramowaniem.

 

Słucham??? Akurat jako służbowy używam P9. Koszmarnie nudny soft i bez polotu. Nigdy w życiu nie uznam EMUI jako wartość dodaną do telefonów Huaweia i przez ten właśnie soft nigdy prywatnie bym Huaweia nie kupił.

Edytowane przez TKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, TKN napisał:

Dawaj jakieś nowe wieści, bo też się na niego napaliłem. ;-)

Słucham??? Akurat jako służbowy używam P9. Koszmarnie nudny soft i bez polotu. Nigdy w życiu nie uznam EMUI jako wartość dodaną do telefonów Huaweia i przez ten właśnie soft nigdy prywatnie bym Huaweia nie kupił.

Link dwa posty wyżej. Więcej zdjęć Mi Note 2. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, galakty napisał:

I przez takie zdjęcia chyba zmienię swój budżet na telefony. Zbyt piękny ten Mi Note 2 jest, żeby się bawić w budżetowce :( 

Ma mieć 821? Ciekawe czy będzie to udany SoC.

Wersja najbogatsza ma mieć Snapdragona 823. :)

Najbardziej interesuje mnie technologia 3D Touch, która ma się pojawić w ekranie Mi Note 2. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...