Skocz do zawartości

Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery


cuben1ty

Rekomendowane odpowiedzi

Ile zapłaciłeś za tego Samsunga? Ile wynosi abonament brutto?

Kwoty abo podałem,t telefon wzięty za złotówkę. Nie dodałem że do routera dostałem tablet,jakies badziewie alcatela ale dzieciaki do dziś katują i dziala.Warunek podstawowy-trzeba złożyć wypowiedzenie i broń boze z przeniesieniem do prepaid. Teraz trochę się skomplikowało bo część abo to rata i na nią nie ma rabatu,ale są modele które dalej się oplacają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie siej paniki, jeśli wyjdzie pro z tym ramem jak ci się marzy to napewno nie w tej cenie, tym bardziej po premierze. Zaraz po premierze by było pewnie koło 300$ tylko że... nawet jeszcze takiego modelu nie zapowiedzieli (RN3 pro po premierze też było cenowo bliżej do 300$ niż do 200$, a teraz...)

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wyjdzie,bo czemu by miała nie wyjść :D A dlaczego nie warto czekać ? Jak kupie Redmi note 3 pro i miesiąc po wyjdzie redmi note 4 pro z 4g ram-u ? Wtedy będę żałował xD

O matko no to sprzedasz i kupisz nowy, kupując Xiaomi w Chinach praktycznie się nie traci na odsprzedaży,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Joker99 napisał:

No wiem xD To lepszy Redmi note 3 pro czy Note 4 :D?

Nikt tu (chyba) jeszcze nie ma Redmi Note 4, więc zadajesz to pytanie przedwcześnie. Nie da się przewidzieć, jak się będzie sprawował w praktyce na postawie suchych parametrów. Parametry nic nie mówią np. o tym, czy będzie (jak wiele tel. Xiaomi) czy nie będzie mieć problemów z GPS lub BlueTooth. Jakość zdjęć będzie prawdopodobnie zbliżona, czyli taka sobie.

Niektórzy mają awersję do MTK, uważam, że nie jest ona w pełni uzasadniona, choć nie jest też całkiem bezzasadna.

Teoretycznie, oprócz CPU, to jak mi się wydaje, raczej jakoś dziwnie mało jest różnić między tymi telefonami. Nie za bardzo rozumiem ten ruch ze strony Xiaomi. Naprawdę, mogliby się przestać rozdrabniać, a wreszcie zrobić coś porządnego i atrakcyjnego, jak robili przed laty...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ;d znalazłem na aliexpres taką oferte http://pl.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-Mobile-Phone-Snapdragon-650/32598227866.html?spm=2114.010208.3.1.t3PDGc&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_4_10017_507_401,searchweb201603_2&btsid=70a139cb-5f1e-4597-a168-b2cb67f0839c

I jak to jest z tym całym cłem i VAT to prawda,że żeby nie płacić vat trzeba zaznaczyć przy wysyłce to- Seller's Shipping Method  ;d ? I paczka rzeczywiście idzie prawie cały miesiąc czy trochę szybciej ?

Edytowane przez Joker99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma cła - jest vat 23%. Z tym że czy Ci go naliczą to już jest loteria. Jednakże jeśli kupujesz u goldawaya to wybranie seller shipping method pozwoli Ci na ominięcie vatu gdyż paczka idzie z Europy.

I tak - poczekasz sobie z miesiąc

RN3 PRO & Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Uri0550 napisał:

Nie ma cła - jest vat 23%. Z tym że czy Ci go naliczą to już jest loteria. Jednakże jeśli kupujesz u goldawaya to wybranie seller shipping method pozwoli Ci na ominięcie vatu gdyż paczka idzie z Europy.

I tak - poczekasz sobie z miesiąc

RN3 PRO & Tapatalk

Miesiąc EU Expressem? Może ktoś inny potwierdzić, bo coś mi się nie wydaje. Wystarczy zobaczyć na komentarze z polski i jakoś ludzie nie piszą, że czekali miesiąc wybierajac Seller's Shipping Method.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bierzesz darmową przesyłkę to czekasz miesiąc + możesz dostać VAT a przy Seller Shipping Method czyli tzw. EU Express nie płacisz VAT i przesyłkę masz w ~10 dni roboczych. Po włączeniu masz globala z polską wersję, którego i tak później po odblokowaniu bootloadera warto zmienić na xiaomi,eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak tam ten Helio nowy. Wydajność będzie dobra, bo X10 jest wystarczający. Ale co z GPS? Sensorami? Żyroskopem? W RN2 jedyne na co narzekałem to słaba dokładność GPS, fixa łapie nawet w domu, ale gdy chodzisz z telefonem w kieszeni to pokazuje cuda. Gdyby w X20 to poprawili, to może bym i się skusił w przyszłości. 

I tak cały czas liczę na Note 4 Pro, najprędzej pewnie za kilka miesięcy do pół roku, chociaż plotki może szybciej zaczną krążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, galakty napisał:

Mnie ciekawi jak tam ten Helio nowy. Wydajność będzie dobra, bo X10 jest wystarczający. Ale co z GPS? Sensorami? Żyroskopem? W RN2 jedyne na co narzekałem to słaba dokładność GPS, fixa łapie nawet w domu, ale gdy chodzisz z telefonem w kieszeni to pokazuje cuda. Gdyby w X20 to poprawili, to może bym i się skusił w przyszłości. 

I tak cały czas liczę na Note 4 Pro, najprędzej pewnie za kilka miesięcy do pół roku, chociaż plotki może szybciej zaczną krążyć.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesciu szukal na szybko sluchawki bo mu padla a dali mu oferte jakiegos naprawde prostego szajsunga co przez 3 lata splaci sama suchawke 1200zl... Kupilem w technosie rn3pro jest zadowolony... 

Odnosnie abonamentow... W plusie jestem jakos 17 lat... 6kart sim... W zeszlym roku nie wytrzymalem... Tyle lat i abonament taki jak dla przecietnego goscia z ulicy do tego topowy samsung czy htc ~ 1600 ... zlozylem wypowiedzenie i zeszlismy na 19zl z groszami brutto za karte, wszytkie krajowe free + sms/mms free i na kazdej karcie 30giga... 

Edytowane przez technik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, technik napisał:

Tesciu szukal na szybko sluchawki bo mu padla a dali mu oferte jakiegos naprawde prostego szajsunga co przez 3 lata splaci sama suchawke 1200zl... Kupilem w technosie rn3pro jest zadowolony... 

Odnosnie abonamentow... W plusie jestem jakos 17 lat... 6kart sim... W zeszlym roku nie wytrzymalem... Tyle lat i abonament taki jak dla przecietnego goscia z ulicy do tego topowy samsung czy htc ~ 1600 ... zlozylem wypowiedzenie i zeszlismy na 19zl z groszami brutto za karte, wszytkie krajowe free + sms/mms free i na kazdej karcie 30giga... 

A jak to się ma do r4 / rn4 / mn2? :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joker99 napisał:

Czyli z tego wynika,że między tymi telefonami nie ma prawie żadnej różnicy xD

 

W wydajności procesora może i tak... GPU jest szybsze w snapie, gry będą działać lepiej.

Druga kwestia to bateria, czekam na jakieś precyzyjne porównania, zapewne będzie "ciut" gorzej niż przy SD.

Generalnie nie ma tragedii jak na mtk. Ktoś się orientuje ile czasu mija od premiery tel do premiery global romu? (o ile w ogóle będzie?;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...