Skocz do zawartości

Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery


cuben1ty

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaż spada. Trzeba działać. 3s z tego co gdzieś czytałem był przewidziany głównie na indie, ale sprzedają go wszędzie. Generalnie jeśli redmi 4 ma kosztować 105$,czyli u resellerow ok 130-140 to pewnie ceny 3 i 3s spadną poniżej 100$ dla nas.

Redmi 4 bardzo mi się podoba, o ile poprawili aparat i cena się potwierdzi to kupuje go we wrześniu. Snap625 jest mega energooszczędny i wystarczająco wydajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W elektronice wszystko się zmienia prawie z dnia na dzień. Redmi to seria budżetowa i nie przekracza pewnego pułapu cenowego. Możliwe że wcześniej przekraczaliby tę cenę i dawali coś tańszego w zamian. Elektronika bardzo szybko traci na wartości, więc teraz może już im akurat taki procek podpasował. Wątpię żeby to były jakieś taktyczne zagrania - raczej ekonomiczne.

Co do aparatu - podejrzewam, że nie będzie to coś dużo lepszego od aktualnych redmi. Widać po całej serii, że aparat nie jest najwyżej na liście ich priorytetów, choć też całkiem padliny nie wrzucają.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grr a ja w ciągu ostatnich 2 tygodni kupiłem sobie Redmi 3 Pro, a dziewczynie Redmi 3...

Premiera za tydzień dopiero, zanim to się dobrze rozkreci i przyjdą pierwsze recenzje minie z dwa miesiące. Jeśli kupowałes w Chinach to sprzedając w PL taką 3-4 miesięczną używkę wcale się nie traci, a najczęściej kilkadziesiąt złotych zostaje. Testuje to już ponad rok, przez który miałem 5 telefonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Acid napisał:

Nigdy. Przy każdym modelu ludzie plotkowali o wersji mini i nigdy tego nie było.

Z Mi5 Pro

Mam nadzieję, że się mylisz ale w sumie rzeczywiście tak było, chińczyki nie lubią mini xD

No nic, trzeba będzie poczekać na Redmi 4, w końcu dobre bebechy z 5 calami za dobrą cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który pewnie będzie z MTK, później każdy będzie czekał na wersję Pro ze snapem i tak w kółko. Telefony Xiaomi tak szybko tanieją, że te droższe modele tracą szybko i dużo na wartości. Miałem kupować Redmi Note 3 Pro ale jak zaraz w miesiąc po premierze nowych straci znowu na wartości 100-200zł to nie ma co, poczekam na Redmi 4. W Redmi 3/Pro/S najbardziej boli brak 1080p ale na szczęście w Redmi 4 już będzie, no i później znowu po ~3 miesiącach będzie pewnie Redmi 4 Pro i w razie ewentualnej wymiany nie straci się tak dużo jak właśnie na Redmi Note 3 Pro.

Edytowane przez fakeeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widzicie info że wychodzi note4? Ostatnio była mowa tylko o redmi4. Bez sensu tak czekać. Co chwilę wychodzi coś nowego,czy to tak dużo jak dolozysz nawet stowke( raczej nie dolozysz o ile kupujesz w Chinach) i ciągle masz nowy telefon. Kup nowego Samsunga to po pół roku żeby kupić nowy model musisz dołożyć tyle ile kosztuje nowy redmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tpawel napisał:

Gdzie widzicie info że wychodzi note4? Ostatnio była mowa tylko o redmi4. Bez sensu tak czekać. Co chwilę wychodzi coś nowego,czy to tak dużo jak dolozysz nawet stowke( raczej nie dolozysz o ile kupujesz w Chinach) i ciągle masz nowy telefon. Kup nowego Samsunga to po pół roku żeby kupić nowy model musisz dołożyć tyle ile kosztuje nowy redmi

Przecież wyjdzie Note 4 prędzej lub później, a jeśli nie wyjdzie, to kupię coś z Mi albo konkurencji. 5" telefon jest dla mnie za mały, 5.5" to ideał.

EDIT: Wróć, Mi wszystkie są małe. Więc albo zrobią RN4 Pro, albo zostaje Meizu.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cukru napisał:

Nikt nie zapowiedział Redmi 4, to wszystko to są tylko plotki.

Dobrze, za kilka tygodni zapowiedzą, pasuje? Poza tym, to "plotki". Oczywistym jest, że nakręcają już hype, chyba nikt nie wierzy, że to wyciek bo jakiś Janusz wziął dane + zdjęcia i sobie wrzucił do neta, NDA itp itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - po co Ci tak bardzo to bezprzewodowe ładowanie? Przecież to nie ma zasięgu na cały dom. Zasięg to pewnie z kilka centymetrów (nie używałem). Czy w takim razie nie uziemia to telefonu jeszcze bardziej niż zwykły kabel?

Na takie bajery bym szybko nie liczył.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, piotr469 napisał:

A tak z ciekawości - po co Ci tak bardzo to bezprzewodowe ładowanie? Przecież to nie ma zasięgu na cały dom. Zasięg to pewnie z kilka centymetrów (nie używałem). Czy w takim razie nie uziemia to telefonu jeszcze bardziej niż zwykły kabel?

Na takie bajery bym szybko nie liczył.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Dla mnie jedyne sensowne wytłumaczenie, to oszczędzanie portu USB. Ale wolę Quick Charge niż bezprzewodowe. W Redmi bym się tego nie spodziewał, prędzej w Mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...