Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po aktualizacji do miui 6.8.4 przestała mi działać dioda powiadomień. Jest na to jakies rozwiązanie czy muszę cofnąć się na 6.7.28?

 

Edit. Dioda nie działa tylko w przypadku powiadomień. Podczas ładowania działa.

Edytowane przez rhaokir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na najnowszym miui w aplikacji aparat po włączeniu nagrywania video i ustawieniu fhd i wlaczeniu hdr wyskakuje taki pasek u dołu ekranu jak na screenie. Na 6.8.4 tez to bylo. W 4k i 720 i mniej tego nie ma. Widać go również na nagranym video. 

Screenshot_2016-08-15-20-21-56-281_com.android.camera.png

Potwierdzam

RN3 PRO & Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki zainstalowalem i kolory nowe nadal sa.... Ten róż w muzyce jest okropny... Ale naprawili wreszcie problem z zyroskopem i akcelerometrem:)

Acid da rade jakos zmienic ten kolor w przegladarce?:)

Niestety problem z czujnikami nadal jest... I brak deep sleepa przez wakelock finger print.. powrot na 6.8.4;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki zainstalowalem i kolory nowe nadal sa.... Ten róż w muzyce jest okropny... Ale naprawili wreszcie problem z zyroskopem i akcelerometrem:)

Acid da rade jakos zmienic ten kolor w przegladarce?

Niestety problem z czujnikami nadal jest... I brak deep sleepa przez wakelock finger print.. powrot na 6.8.4;)

Nie. Ja lubię niebieski.

Z Mi5 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa niestety w 6.8.18 jest wakelock.. nie wiem czy u mnie tylko ale po przejsciu na 6.8.18 wystepowaly samoczynne restarty... Wrocilem na 6.8.4 i restarty mialem dalej pomimo wipe cache i dalvik musialem w koncu zrobic full wipe i przywrocic kopie zapasowa systemu z przed tygodnia i chyba mam juz spokoj od restartow. Poki co wyleczylem sie z aktualizacji xiaomi.eu:) jestem na 6.8.4 przynajmniej tutaj mam spokoj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok dziś jeszcze raz zainstalowałem i poszło dziwne bo wcześniej pisało coś że rozpakowywanie ramdisk failure

Jednak pojawił się zaś błąd z drm bo w nc+ go błąd -123 a w wczesniejszej 6.8.18 było OK

 

Edit: Na 6.9.15 i nowej 6.9.22 jest OK i można w końcu oglądać nc+ :)

Nie mogę znaleźć tematu o QC - ta wersja wspiera QC 2.0 3.0 ? Bo rom global ponoć wspiera QC 2.0 a ten tylko max 1500mAh

i ładowanie 2.4A to 2,45min a QC 3.0 to nawet ponad 3h

Edytowane przez us3r
dodatkowe pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...