Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Uri0550 napisał:

A co wybudza? Jaki konkretny wakelock? Czy piszesz sobie by pisać i nabijać posty?

Nauczaj mistrzu jak, bez roota OFC. Czy piszesz sobie by pisać i nabijać posty? Ekran jest wylaczony 2h, a przez 2h rysuje kreske, ze jest wlaczony i bateria poszla o 20% w dol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczaj mistrzu jak, bez roota OFC. Czy piszesz sobie by pisać i nabijać posty? Ekran jest wylaczony 2h, a przez 2h rysuje kreske, ze jest wlaczony i bateria poszla o 20% w dol.

No i dalej nie wiem jaki wakelock to powoduje. Bez tego nie znajdzie się rozwiązania. A poza tym zrobienie roota to 2 kliki w recovery... Więc nie pisz że to takie trudne i nie do zrobienia

RN3 PRO & Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji wszystko ok z baterią, trzyma genialnie :) Jednak u mnie pojawił się problem z diodą led, w ogóle nie działa :(  Ani jak przychodzą wiadomości, ani żaden program do testowania, nic nie działa. Ktoś ma podobny problem, ewentualnie rozwiązanie? :)

Edytowane przez terbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji wszystko ok z baterią, trzyma genialnie Jednak u mnie pojawił się problem z diodą led, w ogóle nie działa   Ani jak przychodzą wiadomości, ani żaden program do testowania, nic nie działa. Ktoś ma podobny problem, ewentualnie rozwiązanie?

zauwazylem ten sam problem

narazie sprawdzam czy jakos dam rade sie z tym uporac. jakby ktos cos wymyslil niech pisze

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie problem z dioda przesta istniec - wystarczylo wejsc w ustawieniach w diode i poprzestawiac kolory - np. mialem powiadomienie zolty m przestawilem na niebieski po czym wyszedlem z ustawien (samo przerzucenie dwa razy kolorow bez wyjscia nic nie zmienilo), wrocilem do ustawien i przestawilem z powrotem na zolty. jak narazie dostalem dwa maile i za kazdym razem dioda zadzialala

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od kilku dni posiadam Redmi Note 3 Pro. Nie jestem jednak zadowolony z wgranego oprogramowania Global. Do dzisiaj miałem poprzednią wersję, a dzisiaj zaktualizowałem do 6.8.4, jednak pojawiło się więcej bugów niż było wcześniej. Problem, który miałem zarówno w poprzedniej wersji jak i aktualnej to mrożenie widgetu zegarka. Po prostu po kilku minutach godzina na widgecie zatrzymywała się. Sprawdzałem z różnymi aplikacjami. W nowej wersji softu jest to samo. Doszedł jeszcze bug z brakiem możliwości zmiany ekranu blokady. Co bym nie wybrał to pojawia się komunikat, że nie można wczytać obrazu. Jak możecie to podrzućcie namiar gdzie mogę poczytać o odblokowaniu BL oraz dostępnych romach dla tego modelu, może polecacie jakąś stabilną wersję, w której wszystko działa jak powinno? Ewentualnie macie pomysły jak rozwiązać ww. problemy bez zmiany softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, m4ciejka napisał:

dioda nie dziala jednak po odlaczeniu od ladowarki

Rozwiązałem!!! Nie wiem dlaczego, ale aktualizacje wyłączyła dla większości aplikacji powiadomienia za pomocą diody LED!!! :/ Aby je włączyć trzeba wejść w Ustawienia->Aplikacje i wchodząc w każdą aplikację, z której chcemy powiadomienia LED, tam są ustawienia powiadomień. Jest wyłączone powiadomienia za pomocą diody LED, wystarczy włączyć i wszystko śmiga! :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest jakiś problem z dioda powiadomień. W diagnostyce urządzenia (można wejść przez samouczek z dodatków miuipolska lub kod) dioda nie działa. Poza tym dioda przy powiadomienia jak już to świeci ciągle a nie pulsuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest jakiś problem z dioda powiadomień. W diagnostyce urządzenia (można wejść przez samouczek z dodatków miuipolska lub kod) dioda nie działa. Poza tym dioda przy powiadomienia jak już to świeci ciągle a nie pulsuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

wylacza jak kolega wyzej pisze. u mnie juz dziala wszystko

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji aparatu po wyłączeniu całkowicie apki resetuje wideo do 720p. Za każdym razem po włączeniu aparatu trzeba zmieniać rozdzielczość.

Ja mam cały czas ustawione poprzednią opcje

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie diody.

Czy dioda powinna tylko mrugac przy powiadomieniach np z whatsapp,messenger,sklep play itp 

Bo przy sms i polaczeniach mi ciagle swieci a nie mruga

I pytanie o wylaczanie aplikacji kiedy bedzie ta opcja bo jak narazie jest na szaro.

Edytowane przez wiesiek3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jedną z nowych rzeczy w aparacie  RN3P jest migawka w czytniku linii? (być może było to wcześniej, ale zauważyłem to wczoraj)

Gdzie masz taką opcję :o? Bo nie widzę u siebie a wydaje się przydatna

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie zdjęć przez dotyk czytnika lini miałem od nowości. 

a to ci. z ciekawosci wszedlem w aparat i tez mi czytnikiem cyka fotke, a nie ustawialem czegos takiego. fajny bajer;p jeszcze jak dziewczyna wroci sprawdze czy ma znaczenie czyj palec sie zbajdzie na czytniku

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, m4ciejka napisał:

a to ci. z ciekawosci wszedlem w aparat i tez mi czytnikiem cyka fotke, a nie ustawialem czegos takiego. fajny bajer;p jeszcze jak dziewczyna wroci sprawdze czy ma znaczenie czyj palec sie zbajdzie na czytniku

 

Nie ma znaczenia. Ja nie używam czytnika do odblokowywania, nie mam dodanych żadnych palców, a w aparacie mogę robić zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na 6.8.4 takiej opcji nie mam.

A macie problem z wifi i transmisja danych jesli straci sie sygnal z wifi to nie laczy sie automatycznie z transmisja tylko trzeba wlaczyc tryb samolotowy i wylaczyc albo zrestartowac fona.?

Oszczedzanie bateri mam wylaczone i dane w roaming wlaczone ktos cos poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiesiek3d napisał:

ja tam na 6.8.4 takiej opcji nie mam.

A macie problem z wifi i transmisja danych jesli straci sie sygnal z wifi to nie laczy sie automatycznie z transmisja tylko trzeba wlaczyc tryb samolotowy i wylaczyc albo zrestartowac fona.?

Oszczedzanie bateri mam wylaczone i dane w roaming wlaczone ktos cos poradzi?

Jeśli chodzi Ci o robienie zdjęć czytnikiem lini, to nie jest opcja, którą się włącza lub wyłącza. Ona powinna być na stałe przypisana i nie trzeba jej aktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...