Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam z tym problemow.

I jak się nie da jak się da? A kwestia problemu czasowego no cóż...

 

Jedyny problem jaki miałem to :

a) Wariujący wyświetlacz

b ) problem z QC a na najnowszym romie z piątku idzie 1A i 5h !

c) Brak możliwości usuwania nagrań po czasie.

d) nie było widgetu kalkulatora

e) problem z pływającymi oknami i skypem. Dziś np sam się wylogował.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dzisiaj dotarł do mnie tel zgodę na odblokowanie botloadera juz mam

teraz pytanie czy to jest dobra kolejność:

1 wgrywam rom china

2 odblokowuję botloader

3 wgrywam TWRP

4 wgrywam rom miui polska i tutaj pytanie gdzie pobrać ostatnią wersje miui 7 stabilną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2016 o 22:47, Pawel978 napisał:

Dzisiaj zauważyłem że na 6.7.14 nie odtwarza muzyki gdy podepnę głośniki przez jacka normalnie, gra jedynie z telefonu, wykrywa słuchawki ale gra z głośnika, poprawią czy tylko ja mam taki problem?

Znany problem. Niektóre urządzenia po podłączeniu jacka działają poprawnie, niektóre nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam xiami redmi note 3 pro już po zabiegach z odblokowanym bl itd.

Może mi ktoś powiedzieć czy jeśli korzystam w tej chwili z najnowszego cotygodniowego miui 6.7.14 (rozwojowa) to mogę zmienić na stabilną 7.5.1.0 poprzez wrzucenie jej w pamięć tel i wgranie z poziomu telefonu (zainstaluj aktualizację z pliku zip) a jeśli mi się nie spodoba np to w ten sam sposób powrócić do 6.7.14 czy będę musiał znowu coś mieszać przez te TWRP?

z góry dzięki za odpowiedż.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bmwwyspa napisał:

Witam.

Posiadam xiami redmi note 3 pro już po zabiegach z odblokowanym bl itd.

Może mi ktoś powiedzieć czy jeśli korzystam w tej chwili z najnowszego cotygodniowego miui 6.7.14 (rozwojowa) to mogę zmienić na stabilną 7.5.1.0 poprzez wrzucenie jej w pamięć tel i wgranie z poziomu telefonu (zainstaluj aktualizację z pliku zip) a jeśli mi się nie spodoba np to w ten sam sposób powrócić do 6.7.14 czy będę musiał znowu coś mieszać przez te TWRP?

z góry dzięki za odpowiedż.

Pozdrawiam.

z rozwojowej na stabilną (oczywiście mowa o xiaomi.eu) trzeba przez TWRP i przed instalacją stabilnej zrobić full wipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. tak też się spodziewałem.;-)

Dzięki i pozdrawiam.

Ale jak zrobisz kopie zapasową w twrp, to po zainstalowaniu stable możesz przywrócić tylko data i wszystkie aplikacje i ich ustawienia będziesz mieć wgrane

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, jestem na xiaomi.eu 6.7.7. asystent głosowy Google nie wykonuje moich poleceń, rozpoznaje mowę ale np. jak mówię zadzwoń do... odpowiada że "nie może wykonać tego polecenia na zablokowany urządzeniu, proszę odblokuj urządzenie" macie jakiś pomysł? W uprawnieniach aplikacji wszystko zaznaczone, w autostarcie również jest

Pozdro

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mari napisał:

Ale jak zrobisz kopie zapasową w twrp, to po zainstalowaniu stable możesz przywrócić tylko data i wszystkie aplikacje i ich ustawienia będziesz mieć wgrane

Zasadniczo nie po to się robi wipe data, żeby potem przywracać.

Kopia przyda Ci się jak zechcesz jednak szybko wrócić na dev. Przy downgradzie lepiej od nowa zrobić ustawienia, bo mogą aplikacje walić błędami (w ustawieniach mogą mieć nowsze pliki jak w aplikacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pobrałem dzisiejszą wersję 6.7.21(rozwojowa) wgrałem do pamięci tel cały folder zip, robię aktualkę z poziomu telefonu poprzez zainstaluj aktualizację z pliku zip i nie idzie:-(

Robiłem tak jak w samouczku opisane i kicha

Mowa oczywiście o redmi note 3 pro.

Czy coś robię nie tak?

Edytowane przez bmwwyspa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Udało się zainstalować 6.7.21(rozwojową ale nie z poziomu telefonu ( jak jest w poradniku) tylko przez kompa i TWRP.

Ale jak widzę czy to wcześniejsza wersja czy nowa baterię zjada w mig!!!

Jak kupiłem telefon miałem rom 7.1.9.0 global ale nie dawał się aktualizować z poziomu telefonu tylko przez kompa no i jak już wcześniej pisałem (przez nie wiedzę)  po aktualizacji do 7.3.8.0 global straciłem język PL ale bateria starczała na prawie 4 dni przy moim użytkowaniu teraz max 2 dni a to lekka przesada nie po to kupowałem model z taką baterią żeby martwić się o prąd.

Koniec z tym!

Czy ktoś może mi najlepiej podać link do oficjalnego romu z jęz PL stabilnego który można co jakiś czas aktualizować z poziomu telefonu przez OTA?

Nie żaden chiński tylko oficjalny na europę z językiem pl oficjalnie aktualizowany z poziomu telefonu jednym kliknięciem itd

Nie mam czasu na zabawy co parę dni z TWRP

xiaomi redmi note 3 pro z androidem 5.1.1 i procesorem Qualcomm Snapdragon

Mam odblokowany BL

Czy po przejściu na oficjalny rom z językiem pl bo podobno w nim już jest będę miał jakieś kłopoty do powrotu na ten rozwojowy z tego forum itd? (gdyby kiedyś coś poprawiono ze zjadaniem  baterii).

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Edytowane przez bmwwyspa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.

a codo odpowiedzi Kolegi

nie czytanie i szukanie nie boli tylko chciałem się upewnić czy dobrą wersję znalazłem:x

rozumiem że jest to 7.3.7.0

ale na to to mi kolega nie odpowiedział tylko swoje 3 grosze wlepia:x

Czy po przejściu na oficjalny rom 7.3.7.0 global z językiem pl bo podobno w nim już jest:-D będę miał jakieś kłopoty do powrotu na ten rozwojowy z tego forum itd?

No i najważniejsze czy w tej chwili wgrywając go do pamięci telefonu włażę przez TWRP robię full wipe i instaluję 7.3.7.0 i finito?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.

a codo odpowiedzi Kolegi

nie czytanie i szukanie nie boli tylko chciałem się upewnić czy dobrą wersję znalazłem

rozumiem że jest to 7.3.7.0

ale na to to mi kolega nie odpowiedział tylko swoje 3 grosze wlepia

Czy po przejściu na oficjalny rom 7.3.7.0 global z językiem pl bo podobno w nim już jest:-D będę miał jakieś kłopoty do powrotu na ten rozwojowy z tego forum itd?

No i najważniejsze czy w tej chwili wgrywając go do pamięci telefonu włażę przez TWRP robię full wipe i instaluję 7.3.7.0 i finito?

Pozdrawiam.

Kolego jakby Cie szukanie i czytanie nie bolalo to znalazlbys odpowiedzi na swoje pytania i nie zadawalbys ich;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcinj6 napisał:

 

 

Kolego jakby Cie szukanie i czytanie nie bolalo to znalazlbys odpowiedzi na swoje pytania i nie zadawalbys ich;p

Widzisz mądralo pytam bo nie udało mi się właśnie wgrać  7.3.7.0, zrobiłem full wipe  i pokazało coś tam coś tam że z plikiem zip coś nie tak jest:x

 

Wgrałem póki co ostatnią stabilną 7.5.2.0 no i już bawię się trochę i bateria tak nie leci jak na miu 8:-D

 

Edytowane przez bmwwyspa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to się zawziąłem z tym xiaomi:-D

Przed chwilą jeszcze próbowałem wgrać tą 7.3.7.0 ale kicha nie idzie wywala błąd : zip signature verification failed!

plik pobrałem z tąd  http://en.miui.com/download-301.html

nie wiem już o co chodzi bo polskie czy to rozwojowe czy stabilne wsio przyjmuję a tych oficjalnych z xiaomi com nie!

Ma ktoś jakiś pomysł?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bmwwyspa napisał:

dzisiaj to się zawziąłem z tym xiaomi:-D

Przed chwilą jeszcze próbowałem wgrać tą 7.3.7.0 ale kicha nie idzie wywala błąd : zip signature verification failed!

plik pobrałem z tąd  http://en.miui.com/download-301.html

nie wiem już o co chodzi bo polskie czy to rozwojowe czy stabilne wsio przyjmuję a tych oficjalnych z xiaomi com nie!

Ma ktoś jakiś pomysł?

Pozdrawiam.

Zawsze możesz miflash fastboot/edl spróbować ;) tylko że wszystko skasuje ci z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze czy na note 3 pro bedzie kiedys android 6.0?

Ktoś mi pisał, że jest jakaś wersja alpha na 6.0, ale ja nigdzie nie widziałem jej, więc niepotwierdzone info

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...