Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

na miuipolska masz możliwość pobrania

5.12.17/                                           19-Dec-2015 17:22                   -
5.12.31/                                           31-Dec-2015 22:07                   -
5.8.20/                                            24-Aug-2015 03:37                   -
6.2.18/                                            21-Feb-2016 07:24                   -
6.2.25/                                            26-Feb-2016 10:23                   -
6.2.4/                                             04-Feb-2016 20:34                   -
6.3.10/                                            11-Mar-2016 16:54                   -
6.3.17/                                            21-Mar-2016 16:00                   -
6.3.24/                                            25-Mar-2016 06:01                   -
6.3.3/                                             04-Mar-2016 19:00                   -
6.3.31/                                            04-Apr-2016 03:41                   -
6.4.14/                                            15-Apr-2016 03:38                   -
6.4.21/                                            03-May-2016 14:52                   -
6.4.28/                                            01-May-2016 17:30                   -
6.4.7/                                             09-Apr-2016 04:49                   -
6.5.12/                                            17-May-2016 16:19                   -
6.5.19/                                            25-May-2016 20:47                   -
6.5.26/                                            31-May-2016 18:42                   -
6.5.5/                                             09-May-2016 16:20                   -
6.6.16/                                            19-Jun-2016 05:42                   -
6.6.23/                                            23-Jun-2016 19:56                   -
6.6.30/                                            30-Jun-2016 20:17                   -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, meehow81 napisał:

W oczy rzuca się brak rozmazanej tapety pod okienkami osttanich aplikacji (po wciśnieciu pierwszego od lewej strony przycisku nawigacyjnego). Jest teraz jakis taki szarobury jednolity kolor u mnie..

U mnie również, ale moze tak ma być. Taki straczkowaty brązowo zielonkawy rozmyty jednolity kolor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, terbit napisał:

Spróbuj jeszcze raz ustawić tapetę, może się odświeży. Daj znać czy pomogło.

Niestety, nie ma poprawy! Na forum miui.eu ludzie też piszą o tym problemie - chyba w tej wersji coś im nie wyszło po prostu w tej materii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Antaro napisał:

U mnie również, ale moze tak ma być. Taki straczkowaty brązowo zielonkawy rozmyty jednolity kolor :P

No chyba nie ma tak być, bo u dwójki znajomych instalowałem ten sam ROM (tylko, że na RN2) i u jednej jest normalnie, a u drugiej właśnie taki sraczkowaty, więc nie wiem od czego to zależy.

Jeszcze dodatkowe pytanie - korzystacie z launchera systemowego czy jakiegoś innego?

Edytowane przez terbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, terbit napisał:

No chyba nie ma tak być, bo u dwójki znajomych instalowałem ten sam ROM (tylko, że na RN2) i u jednej jest normalnie, a u drugiej właśnie taki sraczkowaty, więc nie wiem od czego to zależy.

Jeszcze dodatkowe pytanie - korzystacie z launchera systemowego czy jakiegoś innego?

Tak, z systemowego - może od procesora zależy czy układu graficznego.. sam nie wiem..

 

Odkryłem coś - Zmienia się odcień tła w zależności od koloru tapety! Czyli jakby coś za bardzo rzmyte było czy coś.. ciekawe, jaki plik jest odpowiedzialny za rozmycie - gdyby tak go edytować..

Edytowane przez meehow81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy u was też tak słabo z wydajnością na miui 8? Wyniki w benchmarkach mam o wiele gorsze i często sa przycinki animacji. Bateria trzyma w miarę podobnie. 
Geekbench single core spadł z 1500 do niecałych 700, a antutu z 75k do niecałych 51k :o
Czy może ktoś polecić dobrze działającą wersję systemu z rootem?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, macstu3 napisał:

Witam czy u was też tak słabo z wydajnością na miui 8? Wyniki w benchmarkach mam o wiele gorsze i często sa przycinki animacji. Bateria trzyma w miarę podobnie. 
Geekbench single core spadł z 1500 do niecałych 700, a antutu z 75k do niecałych 51k :o

U mnie minimalnie lepiej (76k). Wersja .23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze jest.

Fingerprint 100/100 ale to już było poprawione w poprzedniej wersji

Zlikwidowany błąd chowania powiadomień klikaniem pod nimi.

Poprawiona obsługa czujnika zbliżeniowego podczas rozmów - rzadziej nie blokuje ekranu po wygaszeniu.

Wi-Fi - nie powinno już być problemów, jeśli ktoś je miał.

Reszta wyjdzie w praniu. Ogólnie od tego buildu można uznać tę wersję za stable i używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, sp4ubw napisał:

Bardzo dobrze jest.

Fingerprint 100/100 ale to już było poprawione w poprzedniej wersji

Zlikwidowany błąd chowania powiadomień klikaniem pod nimi.

Poprawiona obsługa czujnika zbliżeniowego podczas rozmów - rzadziej nie blokuje ekranu po wygaszeniu.

Wi-Fi - nie powinno już być problemów, jeśli ktoś je miał.

Reszta wyjdzie w praniu. Ogólnie od tego buildu można uznać tę wersję za stable i używać.

Ooo :)  zmienię stable na dev. A bateria jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się najnormalniej w świecie,czy ktoś z was też spostrzegł spadki ilości pkt w miu 8.

Jest to tylko moje spostrzeżenie,którym chciałem się podzielić.

Rozumiem ,że nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości :)

 

4 minuty temu, Redmi2 napisał:

To załóż temat antutu w romach miui7/8 i tam się dzielcie wynikami.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Szkoda,że stronę wcześniej ludzie,którzy chwalą się wynikami nie wpadli wcześniej na ten pomysł :)

 

Edytowane przez Yamakasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac miui8 jest lipnie zoptymalizowane.

antutu jest bardzo fajne zeby sprawdzic ogolna sprawnosc telefonu. wyniki wbrew pozorom nie sa przypadkowe. a wahania nieraz w granicach 8-10 k spowodowane sa roznymi temp pomiarowymi. wazne zeby startowac z niskiej temperatury. wystarczy 5 stopni roznicy otoczenia i juz 2-3 tysiace w aunutu roznicy. trotling ladnie pokazuje.

 

mozna sie smiac, mozna szydere uprawiac ale antutu jest bardzo ciekawym programem , a wraz z kilkoma innymi mozna przewidziec jak dany telefon zachowuje sie w danej sytuacji

 

 

Porównaj wyniki czastkowe. najlepiej wklej oba wyniki czastkowe bedzie wiadomo gdzie kuleje optymalizacja

Edytowane przez xtremesystems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...