Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

Na poprzednim Romie miałem problem z ładowaniem tj podłączając do ładowarki pokazywał że ładuje po czym przestawał i za sekund znów ładował i tak w kółko, po zainstalowaniu tego około 3h temu problem ustał, być może na razie ale ładowałem od 50 do 80 i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marcinj6 napisał:

Cos się zmieniło jakoś znacząco co do 6.5.5 ? Niby na liście zmian nie ma wiele. A dopiero jutro albo w niedziele będę miał dostęp do neta po wifi bo z pakietu mi zostało 200mb wiec nie mam jak ściągnąć i sprawdzić:) chyba bateria trzyma nie gorzej niż w 6.5.5?:)

Jakoś nie widzę większych zmian... mniejszych zresztą też nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, pytam bo ostatnia aktualizacja wydaje mi się gorsza od poprzedniej, tzn bateria sporo szybciej ucieka i albo mi się wydaje albo minimalnie lepsza płynność jest na 6.5.5.  1.5 h SOT a mam 61% więc szału nie ma :/ 

Edytowane przez Pawel978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam używam i działa. Wszystko działa ale ubijanie procesów w tle jest zbyt agresywne trzeba przestawić kompresję ZRAM na "zaawansowana" i zaczyna działać bardzo dobrze. Po wyłączeniu optymalizacji MIUI. :)

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mitrzy napisał:

Ciekawe jak duże kłopoty ze wzrokiem masz :D, bo nietrudno go znaleźć w dziale download . Pozdrawiam i życzę poprawy wzroku

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ja też nie widzę 6.5.19 dla kenzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj podczas robienia zdjęcia że jakość spadła jeszcze bardziej.. mianowicie wczesniej przy normalnym oświetleniu w domu mogłem zrobić zdjęcie w miarę normalnej jakości(wiadomo szumy były) ale podczas robienia na telefonie nie było ich aż tak widać a dzisiaj juz podczas robienia czułem się jakbym miał stary telewizor w ręce a zdjęcia wychodziły znacznie gorsze.. a w ciemności wychodzą zbyt białe... obecnie jestem na 6.5.5 ale mam wrażenie ze na wcześniejszych romach wychodziły o niebo lepiej.

Przykładowe zdjęcie zrobione w ciemnosci z lampa:

c70a77fabf5a8df6720db8cd41507173.jpg

A tak wychodziły wczesniej w ciemnosci z lampa:

7e25520a84cb4a043f730575e6f877cf.jpg

Dodam ze telefon nie upadł a raczej mam wrażenie ze to cos z oprogramowaniem aparatu..

Wczesniej owszem telefon nie robił rewelacji w ciemności ale z lampa mozna było zrobić w miarę przyzwoite zdjęcie. No bez jaj ze algorytm odszumiania robi taka kiche..

Dla porownania zdjecie zrobione w trybie automatycznym:

0a88a588268f395bd62c34fd7a3a03cd.jpg

A zdjecie zrobione w trybie recznym ale z ustawieniami auto.

266c6be4de74d3a0a47ebbe8b6be446f.jpg

Nie wiem co jest grane ale za kazdym razem inne zaszumione i albo sciemnione albo zbyt jasne zdjecie wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze sam aparat nie jest moze idealny ale kurde mam wrażenie apka i algorytmy sa totalnie skopane..

P.S zwariowalem.....

Samsung galaxy core z przed 4 lat aparat 5mp

7339b7476d168a1a928216717a8f18a0.jpg

A redmi note 3 pro 16mp

f5036ebbbb9ca454a359742873d360ee.jpg

Różnica kooooooolosalna!!!

Juz kiedyś przymierzalem się żeby porównać redmi z samsungiem starym i leciwym ale tego się nie spodziewałem.. nawet kolory o niebo lepsze niż w redmi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używa romu w wersji 6.5.19?

Po instalacji tej wersji na czysto (wszystko usunięte), zauważyłem skopaną listę kontaktów, po tapnięciu w kontakt aplikacja się zamyka i jest wyjście na pulpit. Proszę o potwierdzenie, lub zaprzeczenie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używa romu w wersji 6.5.19?

Po instalacji tej wersji na czysto (wszystko usunięte), zauważyłem skopaną listę kontaktów, po tapnięciu w kontakt aplikacja się zamyka i jest wyjście na pulpit. Proszę o potwierdzenie, lub zaprzeczenie tego problemu.

Nie mam takiego problemu, flash standardowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...