Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba należę do jakichś wybrańców bo u mnie odblokowanie czytnikiem działa, nie było problemów z przechodzeniem na devy, odblokowaniem, instalacją twrp, wrzuceniem roota itp itd ;) Jak czytam forum to naprawdę czuję się jakbym miał inny telefon heh.

Edytowane przez hcboria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba należę do jakichś wybrańców bo u mnie odblokowanie działa, nie było problemów z przechodzeniem na devy, odblokowaniem, instalacją twrp, wrzuceniem roota itp itd Jak czytam forum to naprawdę czuję się jakbym miał inny telefon heh.

Też tak mam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎04‎-‎03 o 00:26, kedar1333 napisał:

Nie nie odlokowalem. Wygrałem przez miflash soft 6.3.18 I global beta. Soft ten jest spolszczony i działa idealnie bynajmniej u mnie. Ponadto jak wyżej kolega mi odpisał będą jego aktualizacje poprzez OTA, co dla mnie jest bajka. Zabawę z odblokowaniem bootloadera uważam za bezsensowna, no chyba że ktoś lubi ciągle grzebać w telefonie ☺

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Witam serdecznie , to mój pierwszy post , zakupiłem redmi note 3 pro i mam pytanko jak zrobić tego 6,36,18 bez odblokowywania bootloadera , czytam forum i nic nie chodzi u mnie / udało mi się zmienić chińskiego z polskim (jakiś syfiasty z jakim przyleciał do mnie ) roma na MIUI 7.2 Stable 7.2.3.0 (LHOCNDA) i staram się przez flash mipc suite i mi flash zainstalować paczke i  przez system : couldn't verify update package ( 6,3,18 i 6,3,31) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam qualcom  /ciągle mi wyskakuje cant verify update / miałem chińczyka na starcie i zrobiłem aktualizacje przez mipc suite / mtp jak podłączam do kompa telefon to tak połączenie mam wybrane MTP

 

chciałem zrobić jak na filmiku ale poczekam chyba na odblokowanie telefonu przez xiaomi i wtedy już będzie luz. Ustawiłem sobie fona jak miałem polski i teraz na angielskim mam wszystko ładnie. Pozdrawiam

 

Edytowane przez Bartolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś błędy a nawet nie wiesz jakie,  w moim przypadku wgrane tydzień temu i żadnych błędów. 

Kolego Mikul chodziło mi o błędy z odblokowaniem za pomocą czytnika linii papilarnych.. Niektore osoby zgłaszały iż nie działa prawidłowo. A to że tobie działa wszystko to nie potwierdza za dziala każdemu w 100%

Poza tym instaluje miuipolska odkąd wyszło na ten telefon wcześniej korzystałem z china stable gdyż telefon kupiłem 3tyg po premierze. I uwierz mi troche błędów już w różnych romach znalazłem..nie jestem laikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sadze Twoim pierwszym romem miuipolska byl 6.4.14 a dolaczyles do forum w poniedzialek a przeczytales moze 1/3 informacji o telefonie i romie na tym forum.. Gdybys czytal to wiedział byś ze np na 6.4.7 i 6.4.8 występowały problemy. Jak również problem z zasięgiem na 6.3.31. Zacząłem śledzić wątki z RN3 jak jeszcze nie wyszedł model na snapdragonie a dopiero potem pojawiło się osobne forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednia wersja dziala dobrze :-D  wiec mozna poczekac nawet tydzien ci bardzo  niecierpliwi  mysla ze przez tydzien poprawia   wszystkie bledy  (: to  przeciez dev  jedne naprawia drugie  sp***rza  :-D  widze takie parcie  na aktualizaje wsrod nowych uzytkownikow  albo jak to bylo   pare miesiecy temu jak sie przechodzilo  w mi4 z 4.4  na 6.0  a potem placz bo nie mozna sie cofnac   :?    zawsze mozna zrobic downgrade   tylko 3ba umiesz szukac   a te nie boli  :-D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednia wersja dziala dobrze :-D  wiec mozna poczekac nawet tydzien ci bardzo  niecierpliwi  mysla ze przez tydzien poprawia   wszystkie bledy  (: to  przeciez dev  jedne naprawia drugie  sp***rza  :-D  widze takie parcie  na aktualizaje wsrod nowych uzytkownikow  albo jak to bylo   pare miesiecy temu jak sie przechodzilo  w mi4 z 4.4  na 6.0  a potem placz bo nie mozna sie cofnac   :?    zawsze mozna zrobic downgrade   tylko 3ba umiesz szukac   a te nie boli  :-D

Wlasnie sky77 ja siedze na 6.4.14 bo poki co nie mam większych bledow oprocz zwiech akcelerometra i zyroskopu:) doskonale wiem jak wygladaja aktualizacje miuipolska bo nie jedna juz instalowalem i stad wiem ze rozne czasem bledy sa i dlatego poki co pozostalem przy poprzedniej aktualizacji. Poza tym nie zmienilo sie nic az tak bardzo zeby musiec juz instalowac 6.4.21. Jak rzeczywiscie cos zmienia to zainstaluje nowe aktualizacje:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw: Czy ktoś z Was mających 6.4.14 mogły sprawdzić czy telefon zwiesi się podczas odtwarzania muzyki z Powerampa?

Dokładnie to wygląda tak:

Odtwarzam muzykę z Powerampa mając wyłączony ekran i po jakimś czasie gdy chcę odblokować tel, to albo nie mogę odblokować go odcinkiem palca, albo trwa to długo, po czym nie mogę nic z robić na tel, bo wiesza każdą aplikację - jedyni restart pomaga.

Mam 6.4.21 i do czasu kiedy nie wyjdzie 6.4.28 nie chcę się męczyć z tym bugiem - Jeśli nie występuje na 6.4.14 to bym zrobił downgrade.

Wysłane w kosmos przy użyciu pralki Frania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...