Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie względem poprzednich romów to u mnie na 6.4.9 jest dużo lepiej niż na tych wcześniejszych.

Przynajmniej mogę dzwonić i do mnie można się dodzwonić wcześniej była tragedia - połączenia z jednej jak i drugiej karty sim pomimo wskazań, że mam zasięg nie były realizowane. Jak wybierałem numer mając full zasięg po kilku sekundach wyskakiwał komunikat brak sieci, lub tylko połączenia alarmowe.

Sim1: orange

Sim 2: play

 

Pod względem obsługi modułu GSM najlepiej i bez żadnych zastrzeżeń sprawował się u mnie Rom Global Stable.

Edytowane przez Rafaello
korekta błędu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie global stable wedlug mnie nie mial zadnych problemow i wszystko w nim dzialalo.

Wczoraj porownywalem redmi note 3 i redmi note 3 pro w sklepie i roznica byla taka ze mojej narzeczonej na mediateku mial zasieg a moj nie. A w domu oba mialy zasieg ten sam...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie zmieniam romu a przynajmniej na razie:) ostatnio wychodza aktualizacje ktore prawie nic nie zmieniaja a ostatnie przyklady pokazuja ze czasem sa bardzo niedopracowane:) poczekam aż wyjdzie cos godnego uwagi:

Zastanawia mnie jeszcze jak to jest ze niby xiaomi.eu i miuipolska to niby to samo a najnowsze wersje do dzisiaj to:

Xiaomi.eu 6.4.9

Miuipolska 6.4.8

Chyba powinna być ta sama numeracja?? Dzisiaj oba maja 6.4.14 ale pewnie na xiaomi.eu pojawi się zaraz 6.4.15

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

Zastanawia mnie jeszcze jak to jest ze niby xiaomi.eu i miuipolska to niby to samo a najnowsze wersje do dzisiaj to:

Xiaomi.eu 6.4.9

Miuipolska 6.4.8

Chyba powinna być ta sama numeracja?? Dzisiaj oba maja 6.4.14 ale pewnie na xiaomi.eu pojawi się zaraz 6.4.15

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Przypuszczam, że komuś nie chciało się podmienić linka na stronie miuipolska.pl :) 6.4.7 był bardzo zabugowany i w przeciągu 2 dni wypuścili wersje 6.4.8 i 6.4.9.

Edytowane przez rzadzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad taka numeracja ? Po 6.4.9 wyszło 6.4.14 ?

Na stronie miui widzę, ze najnowszy rom to 6.4.7

 

EDIT: dobra, jzu ogarnąłem. Jest tlyko jedno pytanie. Ten 6.4.14 to chinski Dev. Czy ma on dużo "chińszczyny" w sobie ?

Jest tam google play itd jak w globalnych romach ?

Edytowane przez Antaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria jest też na plus w nowym wydaniu. 4G/3G, słaby/mocny zasięg, Wi-Fi, trochę muzyki, grania i YT. Myślę że jeszcze z dwie godziny by pociągnął

aa39aae8e68f7e0413799fb560d9f2b0.jpg

Tez zauważyłem ze 4G ma słabszy zasięg ale za to 3G mam prawie full wszędzie. Wczesniej jakby na sile przelaczalo cały czas na 4G mimo kiepskiego zasięgu. Ogółem wydaje się ze zasięg powinien być lepszy niż na wcześniejszych romach bo jak pisałem we wcześniejszym poście tam gdzie ja nie miałem ani jednej kreski zwykły redmi note 3 miał jeszcze jakieś 2-3 kreski..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Antaro napisał:

Jest tlyko jedno pytanie. Ten 6.4.14 to chinski Dev. Czy ma on dużo "chińszczyny" w sobie ?

Jest tam google play itd jak w globalnych romach ?

Temat dotyczy romów z xiaomi.eu Romy są całkowicie pozbawione chińszczyny, mają gapps i są w pełni spolszczone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jezyka polskiego w 6.4.14 i nie jest pozbawiony chinszczyzny. Przed chwila musiałem odinstalowac kilka chinskich aplikacji.

No i po przywróceniu google play nie moge cos zalogowac sie do swojego konta. Do tego cały czas wykrzacza sie Opera na tym romie. Póki ci nie widze zadnych plusów a same minusy

Aaa byłbym zapomniał. Ten rom jeszcze wyj**** mi TWRP...super

 

Edytowane przez Antaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, sorry wiec

W rzeczy samej pomyliłem romy :P

 

edit: Lekko nie było, ale juz jestem na wlasciwym "polskim" 6.4.14 :)

 

Sportkał sie z problemem przełączania sie miedzy sieciami ? Mam karte z PLAY i moge wybrac z jakiej sieci bede w danej chwili korzystał. Play/Plus lub T-Mobile, jednak na tym romie nie jestem w stanie sie przelaczyc na zadna poza micierzystym PLAY, a wiem ze jestem w dobrym zasiegu wszystkich 3.

Na innych romach, global stable 7.2 czy na Dev globalu 6.3.31 dało sie to zrobić

Edytowane przez Antaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja 6.4.21 do pobrania

https://www.androidfilehost.com/?fid=24499762636005474

changelog dość pokaźny tym razem

System
Optimization - Increased buffering speed for some games (04-19)
Messaging
Optimization - Improved layout for message bubbles with S and XS-sized text (04-20)
Mi Account
Optimization - Simplified sign-in process and creating Mi Account (04-19)
Cleaner
New - Added Tencent engine to improve productivity of Cleaner's scans (04-20)
Security
Optimization - Improved algorithms for trash scans to clear up more space (04-19)
Mi Cloud
Optimization - 'Back up apps' is updated to 'Back up device'. Support for backing up system settings. Allows restoring easily. (04-19)
Downloads
Fixed - Downloads via 3rd party apps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...