Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

Dam znać. Co do 30 dniowego terminu na odblokowanie to tak nie jest ktoś w błąd cię wprowadził. Zgoda przypisana jest do konta do momentu odblokowania telefonu. Natomiast wystąpić o nią można raz na 30 dni ☺

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kedar1333 napisał:

Czy ktoś wie może czy soft global 6.3.18 I można aktualizować przez OTA ? Chciałbym miec soft z językiem polskim nie musi być idealny lecz taki który będzie aktualizowany właśnie przez OTA.

Tak.
A język polski też powinien się z czasem poprawić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

A język polski też powinien się z czasem poprawić.

No to jestem w domu w końcu ☺

Co do tego softu u mnie działa idealnie najmniejszych problemów nie ma ani z zasięgiem ani gps-em ani z bluetooth. Bateria również jest ok. Polecam.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli odblokowałeś bootloader ? I na jakim w końcu jesteś teraz romie bo ja się już trochę pogubiłem.

Nie nie odlokowalem. Wygrałem przez miflash soft 6.3.18 I global beta. Soft ten jest spolszczony i działa idealnie bynajmniej u mnie. Ponadto jak wyżej kolega mi odpisał będą jego aktualizacje poprzez OTA, co dla mnie jest bajka. Zabawę z odblokowaniem bootloadera uważam za bezsensowna, no chyba że ktoś lubi ciągle grzebać w telefonie ☺

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kedar1333 napisał:

Zabawę z odblokowaniem bootloadera uważam za bezsensowna, no chyba że ktoś lubi ciągle grzebać w telefonie ☺

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

ale co tu jest do ciągłego grzebania, bl odblokowujesz raz, twrp wgrywasz raz, roota robisz raz (albo korzystasz z nativa) a romy wgrywasz przez twrp .... no to faktycznie ciągłe grzebanie .... bynajmniej :))

Edytowane przez hcboria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście żyjemy w wolnym kraju. Dla mnie zablokowany telefon jest dużym ograniczeniem :) i nie wyobrażam sobie nie mieć dostępu do roota czy instalacji custom room.

Lecz dużo świeżych userow na tym forum nie rozumie po co to robi... Cóż, życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2016 o 01:08, Trzucha napisał:

Miło słyszeć, że ktoś podziela moje zdanie. :)

Hello,
To jest nas co najmniej troje. :)
Wydaje mi się, że ~90% użytkowników przechodzi przez te procedury odblokowania, TWRP, root'a tylko dlatego, że inni też to robią. 
Jeszcze niedawno jakąś tam motywacją był język polski, ale mimo wszystko zabieg mi osobiście wydawał się bezsensowny - można bez ingerencji w zabezpieczenia telefonu ustawić go w trybie PL tak, żeby instalowane aplikacje działały właśnie w naszym ojczystym języku. Resztę można bez problemu ogarnąć z językiem EN.

Teraz, kiedy nawet do PL odblokowanie nie jest konieczne - cała zabawa powinna pozostać jedynie dla typowych poweruserów, którzy wiedzą co i po co robią. Reszta z powodzeniem może sobie odpuścić te zabawy. :)

Pzdr!

Edytowane przez musek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bular napisał:

witam :) dzis przyszedl do mnie RN3 Pro sprawdzilem od razu czy mam tel zablokowany i ku mojemu zdziwieniu wyswietlil mi sie obrazek telefonu z wyciagnietym kabelkiem,

Rozumie, ze moge od razu wgrac  xiaomi.eu/miuipolska 6.3.31 PL ?

Pozdrawiam

Nie. To znaczy właśnie, że masz zablokowany bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bular napisał:

witam :) dzis przyszedl do mnie RN3 Pro sprawdzilem od razu czy mam tel zablokowany i ku mojemu zdziwieniu wyswietlil mi sie obrazek telefonu z wyciagnietym kabelkiem,

Rozumie, ze moge od razu wgrac  xiaomi.eu/miuipolska 6.3.31 PL ?

Pozdrawiam

Jeżeli mówisz o takim obrazku : 

Unlock-Redmi-Note-3-Bootloader.jpg

To tak jak mówi Trzucha masz zablokowany BL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chantaz napisał:

Niekoniecznie. Ja taki obrazek miałem po odblokowaniu BL ale po nieudanej instalacji TWRP.

Dokładnie - ten obrazek wcale nie oznacza zablokowanego BL. Tylko brak recovery. Sam tak miałem po odblokowaniu, dopóki nie udało mi się wgrać twrp

Edytowane przez thermoos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi moi drodzy. Dla kogoś komu zależy na porządnym ROM'ie z polskim językiem, który jest lepszy?

- xiaomi.eu/miuipolska 6.3.31 PL

- [DEV] Global 6.3.18

I jeszcze jedno. Czy oba te ROM'y mogę wgrać bez odblokowywania bootloadera (wydaje mi się, że nie potrzebuję bawić się w to, bo ja nie mam zamiaru ciągle coś grzebać itd., tylko normalnie w podstawowy sposób korzystać z telefonu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BK-201 napisał:

Powiedzcie mi moi drodzy. Dla kogoś komu zależy na porządnym ROM'ie z polskim językiem, który jest lepszy?

- xiaomi.eu/miuipolska 6.3.31 PL

- [DEV] Global 6.3.18

I jeszcze jedno. Czy oba te ROM'y mogę wgrać bez odblokowywania bootloadera (wydaje mi się, że nie potrzebuję bawić się w to, bo ja nie mam zamiaru ciągle coś grzebać itd., tylko normalnie w podstawowy sposób korzystać z telefonu)?

BEZ odblokowywania bootloadera wgrasz tylko [DEV] Global 6.3.18 jezyk Polski jest ale nie wszędzie ale aplikacje oraz lokalizację wszystko już po Polsku do tego bezproblemowe aktualizacje i wkońcu pewnie będzie Polski w 100%. Do podstawowego korzystania z telefonu myślę że zupełnie wystarczy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To jeszcze jedno pytanko. Jak będę aktualizował ten dany, wgrany ROM np. [DEV] Global 6.3.18 to czy, każda aktualizacja będzie wiązała się z resetem danych (aplikacji, savów z gier itp. itd.) na telefonie czy to tylko przy zmianie z jednego ROM'u na inny?

P.S. I czy ten [DEV] Global 6.3.18 jest oczyszczony z tych chińskich, nie potrzebnych aplikacji?

Edytowane przez BK-201
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, BK-201 napisał:

Ok. To jeszcze jedno pytanko. Jak będę aktualizował ten dany, wgrany ROM np. [DEV] Global 6.3.18 to czy, każda aktualizacja będzie wiązała się z resetem danych (aplikacji, savów z gier itp. itd.) na telefonie czy to tylko przy zmianie z jednego ROM'u na inny?

P.S. I czy ten [DEV] Global 6.3.18 jest oczyszczony z tych chińskich, nie potrzebnych aplikacji?

Z tego co mi wiadomo to przy aktualizacjach MIUI przez updater aplikacje / savy powinny zostac nie naruszone ale dużego doświadczenia z Xiaomi jeszcze nie posiadam, a odnośnie [DEV] Global 6.3.18 to zawiera podstawowe aplikacje Xiaomi + google, śmiało możesz wgrywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem od kilku dni na tym właśnie romie.

Czy będąc na romie 6.3.31 macie problemy z siecią Wi-Fi,

i siecią komórkową?

Jak mam taką sytuację, że sieć Wi-Fi zrywa się często i tracę również połączenie z siecią komórkową na 1 karcie sim, sieć Orange. Również zasięg jest na wskaźniku poziomu sygnału dużo mniejszy, gdzie na wcześniejszych ramach nie miałem najmniejszych problemów siłą zasięgu i ogólnie z łącznością.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

9b29ac9b08849b69c7d0e4071e6901f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, eject napisał:

działa wam poprawnie root w tej wersji?Mi żadne aplikacje pytające o root nie pojawiają się w panelu sterowania/ dostęp do root

Root działa. W wątku "Root dla Redmi Note 3 Pro " masz opisane co i jak.

Edytowane przez Czeslavo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...