Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dotyczy ROMów z xiaomi.eu do których zainstalowania potrzebny jest odblokowany BL.

http://xiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/

Instrukcja wgrywania

  • first unlock your bootloader here http://en.miui.com/unlock/
  • Install TWRP zip via Updater app or Fastboot mode, then install our ROM - Szczerze powiedziawszy to przez updatera mi nie poszło musiałem wgrywać przez fastboot
  • TWRP Recovery Zip DOWNLOAD

No i mamy wreszcie w pełni spolszczony ROM.

Przechodziłem z dev globala przez TWRP. Aktualizacja odbyła się bez problemów. ROM od razu instaluje TWRP recovery więc nie ma problemu ze znikającym wifi. Dostępny jest też native root.

Póki co chyba najlepszy ROM z dotychczasowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki Panowie za troszkę offtop (jak cos to usune post i założe nowy temat) ale właśnie przymierzam się do pierwszego w zyciu wgrania MIUI Polska na Xiaomi , wydaje mi się że wystarczająco dokształciłem się w temacie a że nigdzie nie ma poradnika krok po kroku dla Redmi Note 3 PRO opisze poniżej mój plan wgrania może będzie dla potomnych a jak gdzieś popełniłem błąd proszę o skorygowanie a więc : 

W większości bazuje na poradniku od @Acida - INSTALACJA MIUI 2016 - LINK https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
 
W tym momencie jestem na GLOBAL STABLE 7.1.8.0 : 

1. Wgrywam GLOBAL DEV 6.3.18 LINK : http://en.miui.com/thread-252473-1-1.html (wgrywamy przez updater) - tutaj mam właśnie wątpliwości czy wystarczy GLOBAL DEV czy musi byc CHINA DEV, abym mógł odblokować bootlader w nastepnym punkcie (najwyzej dłużej sie pobawie i zmienie) 

2. Odblokowanie bootladera oczywiście gdy już posiadamy zgode LINK do poradnika z MIUI POLSKA : 

3. Wgrywam TWRP KENZO przez MIUIPolska_instalator_recovery - zgodnie z poradnikiem @Acida 

4. Wgrywam MIUI POLSKA 6.3.31

5. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem ciesze sie z użytkowania MIUI POLSKA na Redmi Note 3 Pro 

Z góry dzięki za pomoc ewentualne sugestie. Pozdr 

Edytowane przez Sh4dOw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sh4dOw napisał:

Witam, sorki Panowie za troszkę offtop (jak cos to usune post i założe nowy temat) ale właśnie przymierzam sie do pierwszego w zyciu wgrania MIUI Polska na Xiaomi , wydaje mi się że wystarczająco dokształciłem się w temacie a że nigdzie nie ma poradnika krok po kroku dla Redmi Note 3 PRO opisze poniżej mój plan wgrania może będzie dla potomnych a jak gdzieś popełniłem błąd proszę o skorygowanie a więc : 

W większości bazuje na poradniku od @Acida - INSTALACJA MIUI 2016 - LINK https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
 
W tym momencie jestem na GLOBAL STABLE 7.1.8.0 : 

1. Wgrywam GLOBAL DEV 6.3.18 LINK : http://en.miui.com/thread-252473-1-1.html (wgrywamy przez updater) - tutaj mam właśnie wątpliwości czy wystarczy GLOBAL DEV czy musi byc CHINA DEV, abym mógł odblokować bootlader w nastepnym punkcie (najwyzej dłużej sie pobawie i zmienie) 

2. Odblokowanie bootladera oczywiście gdy już posiadamy zgode LINK do poradnika z MIUI POLSKA : 

3. Wgrywam TWRP KENZO przez MIUIPolska_insatator_recovery - zgodnie z poradnikiem @Acida 

4. Wgrywam MIUI POLKA 6.3.31

5. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem ciesze sie z użytkowania MIUI POLSKA na Redmi Note 3 Pro 

Z góry dzięki za pomoc ewentualne sugestie. Pozdr 

Wszystko ok, imo:

1. China dev, wrazie gdyby global nie działał, china pewniejsza.

2. twrp gdyby nie chwyciło przy pomocy instalatora, próbować przez flashify

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a więc tak jak mówiłem tak zrobiłem praktycznie cala operacja zajęła nie całą godzinkę byłoby szybciej ale najpierw bootloader nie chciał się odblokować "nie mógł rozpoznać urządzenia" ale po paru minutach przy ponownej próbie nagle wszystko zadziałało, a później kolejny mały problem z wgraniem TWRP, właśnie nie chciało ruszyć za pomocą instalatora nie widział telefonu ale tez sobie poradziłem przez fastboot i reczne wpisanie komend w konsoli i tez wszystko zadziałało, a później to już z górki MIUI Polska + dodatki i wszystko śmiga :D Dzięki koledzy za pomoc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sh4dOw napisał:

Dobra a więc tak jak mówiłem tak zrobiłem praktycznie cala operacja zajęła nie całą godzinkę byłoby szybciej ale najpierw bootloader nie chciał się odblokować "nie mógł rozpoznać urządzenia" ale po paru minutach przy ponownej próbie nagle wszystko zadziałało, a później kolejny mały problem z wgraniem TWRP, właśnie nie chciało ruszyć za pomocą instalatora nie widział telefonu ale tez sobie poradziłem przez fastboot i reczne wpisanie komend w konsoli i tez wszystko zadziałało, a później to już z górki MIUI Polska + dodatki i wszystko śmiga :D Dzięki koledzy za pomoc :)

Masz Samouczek na pulpicie? Bo u mnie się zainstalowało, w samouczku jest informacja zeby zmienić język w razie ustawienia pogody/lokalizacji. Zrobiłem to i Samouczek zniknał. Nie wiem jak go przywrócić, w aplikacjach zainstalowanych jest, ale jak go wrzucić na pulpit nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lesieek napisał:

Masz Samouczek na pulpicie? Bo u mnie się zainstalowało, w samouczku jest informacja zeby zmienić język w razie ustawienia pogody/lokalizacji. Zrobiłem to i Samouczek zniknał. Nie wiem jak go przywrócić, w aplikacjach zainstalowanych jest, ale jak go wrzucić na pulpit nie mam pojęcia. 

tak samouczek dograłem dodatkami do MIUI i wszystko działa wyskakują powiadomienia i jest apka do włączenia na pulpicie poszukaj może w jakimś folderze masz. A odnośnie zmiany języka żeby pogoda działała to nic nie zmieniałem i ładnie na Polskim języku mi lokalizację i pogode wyświetla. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wasabi napisał:

No dobra, ale dlaczego nie wchodzi global ze strony xiaomi? Czy nie powinien wchodzić na zablokowany BL? 3.18 wlazł przez aktualizacje z globala stable bez problemu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Gdzie nie "wchodzi"? :) Jaki "global" i z jakiej "strony xiaomi"?

Romy od Xiaomi można wgrać na zablokowanym bootloaderze - odblokować trzeba tylko jeżeli chcesz wgrać przerobiony ROM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnej strony. Oficjalny rom dev. Mam 3.18 beta, wszedł bez problemu na stable z aktualizatora przez system. Teraz poajwił się nowy na oficjalnej stronie i powinien wejść tak samo. A tak nie jest.

oczywiście mowa o global z Chińczyka na global robiłem miflashem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wasabi napisał:

Z oficjalnej strony. Oficjalny rom dev. Mam 3.18 beta

Podasz, jak prosiłem, jak to strona dokładnie i jakie konkretnie te ROMy? Najlepiej wklej linki do strony i obu ROMów.

Dlaczego właściwie piszesz w tym wątku i do czego chcesz aktualizować ten ROM skoro masz już najnowszy DEV (zakładam, że masz 6.3.18, bo nie napisałeś precyzyjnie)? Coś Ci się chyba pomieszało - mogę się domyślać co i dlaczego, ale najlepiej sam opisz dokładniej swój problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu XIAOMI odblokowalo mi BL w moim RN3 i szybciutko wgralem Twrp i najniwszy rom 6.3.31 i mam 2 pytania:

- jak wrzucic przy bootowaniu KOLOROWE logo MIUI POLSKA?

Obecnie jest czarne tlo z naposem MI i na dole Android...wolalem starsza opcje :)

I co lepsze zauwazylem ze po wyczyszczeniu cacheu, danych z poziomu TWRP przy pierwszym logowaniu

teledon wola o haslo do konta Xiaomi - cos jak Find My Iphone w IOS

fajna sprawa w przypadku kradziezy telefonu...czyszczenie danych nic zlodziejowi nie pomoze :)

A co w przypadku odsprzedazy telefonu? Da sie to wylaczyc / wyresetowac zupelnie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kedar1333 napisał:

Panowie jaki w końcu ROM wgrać na dzis bo oblecialem cale forum i skolowany jestem teraz mam global 7.1.7.0

Polecam Global DEV 6.3.18 jeżeli nie chcesz (jak ja) albo nie zdążyłeś odblokować bootloadera. Jeżeli już zdążyłeś go odblokować to równie dobrze możesz wrzucić ROM z tego tematu. Będziesz miał lepsze tłumaczenie na chwilę obecną - ale z czasem to pełne tłumaczenie powinno trafić także do Global DEV a później i do Global Stable.

1 godzinę temu, Bontek napisał:

W koncu XIAOMI odblokowalo mi BL w moim RN3 i szybciutko wgralem Twrp i najniwszy rom 6.3.31 i mam 2 pytania:

- jak wrzucic przy bootowaniu KOLOROWE logo MIUI POLSKA?

Obecnie jest czarne tlo z naposem MI i na dole Android...wolalem starsza opcje :)

I co lepsze zauwazylem ze po wyczyszczeniu cacheu, danych z poziomu TWRP przy pierwszym logowaniu

teledon wola o haslo do konta Xiaomi - cos jak Find My Iphone w IOS

fajna sprawa w przypadku kradziezy telefonu...czyszczenie danych nic zlodziejowi nie pomoze :)

A co w przypadku odsprzedazy telefonu? Da sie to wylaczyc / wyresetowac zupelnie?

Ale Ty pomogłeś złodziejowi odblokowując bootloadera - będzie mógł bez problemu wgrać inny ROM, jeszcze wrzuciłeś mu TWRP żeby nie miał za trudno. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie to niepotrzebnie zrobiłeś to tak "szybciutko" - ja specjalnie tego nie robię i nie polecam innym (tym bardziej, że jest przecież Global DEV z naszym pięknym, ojczystym językiem, więc po co miałbym to robić?).
Mam wrażenie, że większość ludzi przeczyta jeden czy dwa wątki (a pewnie i niecałe), natrafi na informację, że można coś odblokować (a odblokowane jest przecież lepsze niż zablokowane ;)), "wgrać roota" (wiec czemu nie, skoro inni też chcą to robić) i lecą z tym wszystkim według instrukcji nie do końca rozumiejąc po co i czy w ogóle jest im to potrzebne, ale na koniec są wielce zadowoleni bo mają wszystko odblokowane. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty pomogłeś złodziejowi odblokowując bootloadera - będzie mógł bez problemu wgrać inny ROM, jeszcze wrzuciłeś mu TWRP żeby nie miał za trudno. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie to niepotrzebnie zrobiłeś to tak "szybciutko" - ja specjalnie tego nie robię i nie polecam innym (tym bardziej, że jest przecież Global DEV z naszym pięknym, ojczystym językiem, więc po co miałbym to robić?).

Mam wrażenie, że większość ludzi przeczyta jeden czy dwa wątki (a pewnie i niecałe), natrafi na informację, że można coś odblokować (a odblokowane jest przecież lepsze niż zablokowane ), "wgrać roota" (wiec czemu nie, skoro inni też chcą to robić) i lecą z tym wszystkim według instrukcji nie do końca rozumiejąc po co i czy w ogóle jest im to potrzebne, ale na koniec są wielce zadowoleni bo mają wszystko odblokowane.

A jak działa ten soft o którym piszesz? Wszystko jest ok?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kedar1333 napisał:

A jak działa ten soft o którym piszesz? Wszystko jest ok?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Wszystko jak najbardziej OK - zresztą na wszystkich Globalach (3 kolejne wersje Stable i ten jeden dev) było wszystko OK. Żadnych problemów z kartami SIM, drenażem baterii, bluetoothem czy wi-fi. Zainstalowane usługi Google i brak chińskiego oprogramowania. Jedyną wadą jest to słabe tłumaczenie na język polski, które jednak pewnie niedługo się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kedar1333 napisał:

A jak działa ten soft o którym piszesz? Wszystko jest ok?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Hej.

wlasnie zmiana softu nie pomoze - dalej bedzie pytal o haslo - zablokowanego bootloadera nie mam :) 

Co do samego dzialania mam wrazenie (mam go od 2 godzin w telefonie) ze jest wolniejszy...w sensie na softach od Acida wszystko latalo, uruchamialo sie szybciej...moze to kwestia ustawien animacji itp....telefon byl zupelnie czysty. Update z romu 6.3.24 - zobaczymy pozniej....poki co moze byc.

odblokowalem BL tylko po bo lubie sie bawic nowosciami wiec teraz tez mam wiekszy dostep do roznych romow :)

A bajki o bezpieczenstwie w telefonach to mozna wciskac seniorom lub w ludziom przez TV ktorzy lykna kazda historie o wykradaniu danych itp itd. Jak ktos kumaty to nawet z 10 rootami i 5 odblokowanymi BL nic mu nie grozi :)

Edytowane przez Bontek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bontek napisał:

Hej.

wlasnie zmiana softu nie pomoze - dalej bedzie pytal o haslo - zablokowanego bootloadera nie mam :) 

Co do samego dzialania mam wrazenie (mam go od 2 godzin w telefonie) ze jest wolniejszy...w sensie na softach od Acida wszystko latalo, uruchamialo sie szybciej...moze to kwestia ustawien animacji itp....telefon byl zupelnie czysty. Update z romu 6.3.24 - zobaczymy pozniej....poki co moze byc.

odblokowalem BL tylko po bo lubie sie bawic nowosciami wiec teraz tez mam wiekszy dostep do roznych romow :)

A bajki o bezpieczenstwie w telefonach to mozna wciskac seniorom lub w ludziom przez TV ktorzy lykna kazda historie o wykradaniu danych itp itd. Jak ktos kumaty to nawet z 10 rootami i 5 odblokowanymi BL nic mu nie grozi :)

Ech... przecież jak wgrasz inny ROM to o nic Cię nie będzie pytał, złodzieja też. :) Niby sugerujesz, że jesteś "kumaty", ale nie pomyślisz, że można wgrać zupełnie inny ROM (nawet nie MIUI, albo odpowiednio skrojone MIUI) i nie będzie tam żadnego programu od Xiaomi, a tym bardziej tego który nie pozwoli korzystać z telefonu bez hasła do ich konta. Skoro odblokowałeś telefon dla zabawy to jest to dla Ciebie wyłącznie zabawka, nie tak jak dla mnie.
Nie wciskam Ci żadnych "bajek" - takie rzeczy jak kradzieże (nie tylko sprzętu ale i danych czy tożsamości) zdarzają się na co dzień i to coraz częściej, wiem o czym mówię. Podziwiam Twoją beztroskę, ale uważaj bo możesz się przejechać i sam będziesz płakał przed kamerą telewizyjną ostrzegając innych naiwnych. :D

P.S. O jakich "softach od Acida" piszesz? Poza tą śmieciową odmianą, wszystko, łącznie z tym obecnym, jest sygnowane xiaomi.eu (czyli po części też Acid) i nie było wypuszczanie przez niego samodzielnie więc skąd to wytrzasnąłeś?

34 minuty temu, bartson napisał:

Tylko u mnie bateria na tym romie trzyma tak tragicznie? :shock:

Screenshot_2016-04-02-21-33-54_com.miui.securitycenter.png

Akurat z tego jednego screena trudno coś wywnioskować (bez problemu można doprowadzić do takiego "wyniku" na każdym ROMie i to na kilka sposobów), poza tym, że ekran zeżarł Ci tylko 20% baterii więc coś innego miało dużo większy wpływ na baterię - prześledź sobie co, może np. pobieranie aplikacji albo synchronizacja danych z chmurą po aktualizacji. Przede wszystkim zanim stwierdzisz, że bateria trzyma Ci słabo, poużywaj telefonu chociaż kilka dni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty pomogłeś złodziejowi odblokowując bootloadera - będzie mógł bez problemu wgrać inny ROM, jeszcze wrzuciłeś mu TWRP żeby nie miał za trudno. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie to niepotrzebnie zrobiłeś to tak "szybciutko" - ja specjalnie tego nie robię i nie polecam innym (tym bardziej, że jest przecież Global DEV z naszym pięknym, ojczystym językiem, więc po co miałbym to robić?).

Mam wrażenie, że większość ludzi przeczyta jeden czy dwa wątki (a pewnie i niecałe), natrafi na informację, że można coś odblokować (a odblokowane jest przecież lepsze niż zablokowane ), "wgrać roota" (wiec czemu nie, skoro inni też chcą to robić) i lecą z tym wszystkim według instrukcji nie do końca rozumiejąc po co i czy w ogóle jest im to potrzebne, ale na koniec są wielce zadowoleni bo mają wszystko odblokowane.

No dobra, powiedzmy, że przekonałes mnie do nie odblokowywania bootloadera w telefonie znajomego puki co. Ale teraz pytanie - znajomy złożył już wniosek o odblokiwabie. Rozumiem, że po otrzymaniu zgody złodziej ma już łatwiej. Bo może sobie sam odblokować przez fastboot, w który można wejść z wyłącznego tel, tak? Czy można jakoś zablokować/zahaslowac fastboot? Jak do bezpieczeństwa danych ma się szyfrowanie urzadzenia? Czy dane w nim są bezpieczne mimo odblokownego BL?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, bartaspoz napisał:

No dobra, powiedzmy, że przekonałes mnie do nie odblokowywania bootloadera w telefonie znajomego puki co. Ale teraz pytanie - znajomy złożył już wniosek o odblokiwabie. Rozumiem, że po otrzymaniu zgody złodziej ma już łatwiej. Bo może sobie sam odblokować przez fastboot, w który można wejść z wyłącznego tel, tak? Czy można jakoś zablokować/zahaslowac fastboot? Jak do bezpieczeństwa danych ma się szyfrowanie urzadzenia? Czy dane w nim są bezpieczne mimo odblokownego BL?

Zgodę na odblokowanie uzyskujesz na konto Xiaomi, a nie na telefon - ja też mam zaakceptowany wniosek o umożliwienie odblokowania (miałem go zaakceptowanego nawet jeszcze przed otrzymaniem telefonu, bo tak jak napisałem, jest on przypisany do konta, nie do telefonu), ale dopóki przed kradzieżą/zgubieniem nie przykleję do obudowy telefonu swojego hasła do skojarzonego z telefonem konta Xiaomi to złodziej czy "nieuczciwy znalazca" może sobie z niego zrobić przysłowiowy przycisk do papieru, albo najwyżej sprzedać na części bo aby odblokować bootloader musi zalogować się na moje konto.
Szyfrowanie danych to już inna sprawa. Owszem, zabezpieczy Ci dane przed nieuprawnionym odczytaniem (zakładam, że to szyfrowanie jest dostatecznie mocne), ale przed ich nadpisaniem przez wgranie innego ROMu i wykorzystaniem samego sprzętu już naturalnie nie. Odblokowany bootloader nie powinien narażać Cię w tym przypadku na znacznie większe ryzyko wycieku danych, chociaż jakby nie patrzeć daje potencjalnemu "włamywaczowi" więcej możliwości manewru.
Nie jestem jakimś paranoikiem, ale zdaję sobie sprawę (miałem to nawet swego czasu na zajęciach z bezpieczeństwa systemów komputerowych), że każde zabezpieczenie da się złamać i tworzy się takie rozwiązania które mają powodować aby wymagało to po prostu zbyt dużych nakładów (obliczeniowych, czasu, wiedzy). Do tego nie ma rzeczy doskonałych i w każdym systemie są dziury wyłapywane prędzej czy później (często wcale) i nagle może się okazać, że rozwiązanie uznawane dotąd za bezpieczne można stosunkowo łatwo złamać. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym się na początku przywitać bo jestem tu nowy na forum. "Cześć Wszystkim"

Od niedawna jestem posiadaczem mojego pierwszego Xiaomi którym jest Redmi note 3 pro.

Dzisiaj odblokowałem bootloader i wgrałem  6.3.31 PL wszystko chodzi jak należy jedynie co to jakoś mam słabszy zasięg w porównaniu do kenzo_global_images_V7.1.7.0.LHOMICL, nie wiem czy problemem że na stałe mieszkam w UK. 

Chciałbym zapytać jakie Wy macie wrażenie po zainstalowaniu tego romu?

Czy jest możliwość wgrania innego radia lub kernela do tego romu ?

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Saragoth
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenzo_images_6.3.17_20160129.0000.14_5.1_cn

Wrzuciłem "kenzo_images_6.3.17_20160129.0000.14_5.1_cn"  na zablokowany BL za pomocą Miflash i odblokowałem bez problemu, czekałem na odblokowanie 10 dni i nie dostałem sms a w 11 dniu napisałem mejla z prośbą do Xiaomi i na drugi dzień odblokowali bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej stronki :

http://dienthoaixiaomi.vn/unlock-boot-loader-cho-xiaomi-redmi-note-3-pro.html 

a tu link do pliku

http://bigota.d.miui.com/6.3.17/kenzo_images_6.3.17_20160129.0000.14_5.1_cn_56d6159075.tgz

musisz go rozpakować i zainstalować przez Miflash, po rozpakowaniu powiniwn miec ok 2.39 GB

Ja odblokowałem BL za pierwszym razem bez żadnych problemów, później tylko TWRP i instalacja  miuipolska 6.3.31 PL  przez TWRP

z tej strony pobrałem TWRP, instalacja to tylko kliknięcie w jeden plik i już zainstalowane recovery TWRP jest tam jeszcze plik to roota.

http://en.miui.com/thread-240531-1-1.html

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo. Mam drugiego redmi pro i za cholere nie mogę go odblokować. Przy pierwszym poszlo mi gladko. Może tym razem się uda. A tak w ogóle to dziwne jest że telefon telefonowi jest jakby nie równy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest 30 dni na odblokowanie... może w tym problem ? a może przez to że masz za dużo podpiętych urządzeń do jednego konta Xiaomi ? 

Ja Xiaomi nie bardzo ogarniam, jest to mój pierwszy tel z tej firmy bo ostatnie z 7 lat siedziałem na HTC począwszy od G1 pierwszego tel na androidzie... ale nigdy nie było takich problemów z odblokowaniem BL  tzn. żeby trzeba było wysyłać prośbę o odblokowanie i czekać na akceptację ze strony firmy... ale jak to mówią "co kraj to obyczaj"

P.S. Daj znać czy udało Ci się odblokować na tym rom-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...